Apteka Internetowa – wyroby chłonne, stomijne, urologiczne.

Wybierz dział

Wyroby chłonne

pieluchomajtki, chłonne pieluchy, wkładki,

worki, pasy stomijne, inne

Oferujemy Państwu realizację zleceń NFZ na refundację wyrobów stomijnych, chłonnych, urologicznych, czy też diabetycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni, ciesząc się atrakcyjnymi cenami i szeroką ofertą. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą i dopasowania jej do swoich potrzeb.

Apteka online - darmowa dostwa i wsparcie

Apteka online to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie szybko i bez wychodzenia z domu zrealizować zakupy potrzebnych środków medycznych, czy innych specyfików. W naszej firmie zamówienie zrealizować można w kilka minut, a także skorzystać z darmowej dostawy prosto do domu. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji, służąc darmowym wsparciem i pomocą telefoniczną o każdej porze.

Apteka internetowa z wyrobami chłonnymi, stomijnymi, urologicznymi

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pieluchomajtki dostosowane dla dorosłych, ale także dla dzieci. Odznaczają się one bardzo dobrą jakością i dyskrecją w każdej sytuacji. Doskonale dopasowują się do ciała, dając użytkownikowi potrzebny komfort fizyczny, jak i psychiczny. Dla młodszych przygotowaliśmy pieluchomajtki i pampersy, z których korzystać mogą noworodki, jak i starsze maluchy. Apteka internetowa jest ogromnym ułatwieniem, dlatego coraz więcej osób korzysta z takiego rozwiązania.

Apteka z refundacją NFZ

Oferujemy także skorzystanie z refundacji NFZ w trakcie zakupu danych produktów - przykładowo wyrobów stomijnych. To bardzo dobra opcja dla wielu osób, które prowadzą ograniczone życie przez różnorodne dolegliwości chorobowe. Dzięki temu pacjenci mogą znacznie zaoszczędzić, korzystając z pomocy państwa. Refundacja dotyczy osób leżących w szpitalach, domach spokojnej starości, czy samodzielnych pacjentów borykających się z chorobą. Oprócz wyżej wymienionych produktów, w naszej firmie znajdą Państwo wyroby urologiczne najlepszej jakości. Ortomedico stawia na pierwszym miejscu dobro klientów, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i tworząc coraz ciekawsze rozwiązania. Bogata oferta i możliwość refundacji NFZ to tylko niektóre z naszych atutów.