darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Apteka Internetowa – wyroby chłonne, stomijne, urologiczne.

Wybierz dział

Wyroby chłonne

pieluchomajtki, chłonne pieluchy, wkładki,

worki, pasy stomijne, inne

Pieluchomajtki, wyroby stomijne, asortyment dla diabetyka, cewniki, cewniki do odsysania górnych dróg oddechowych mogą być wydawane na e-zlecenie NFZ potocznie receptę na wyroby medyczne. Realizacja wydanego zlecenia (recepty) na wyroby medyczne może nastąpić w sklepie medycznym lub aptece. Warto zaznaczyć iż platforma Ortomedico realizuje zlecenia NFZ na wyroby medyczne jako Sklep Medyczny zarejestrowany pod nazwą Relax-Med. Sp. z o. o.

W związku z powyższym wyróżnić można miejsca w których może być zrealizowane e-zlecenie na wyroby medyczne cykliczne (pieluchomajtki dla dzieci i osób dorosłych, wkłucia insulinowe, cewniki urologiczne, cewniki do odsysania górnych dróg oddechowych, worki stomijne i inne podobne) takie jak:

Sklep Medyczny stacjonarny

Oferujemy Państwu realizację zleceń NFZ na refundację wyrobów stomijnych, chłonnych, urologicznych, czy też diabetycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni, ciesząc się atrakcyjnymi cenami i szeroką ofertą. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą i dopasowania jej do swoich potrzeb. Sklep Medyczny Internetowy – Sklep medyczny online
Ortomedico.pl

Apteka online - darmowa dostwa i wsparcie

Apteka online to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie szybko i bez wychodzenia z domu zrealizować zakupy potrzebnych środków medycznych, czy innych specyfików. W naszej firmie zamówienie zrealizować można w kilka minut, a także skorzystać z darmowej dostawy prosto do domu. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji, służąc darmowym wsparciem i pomocą telefoniczną o każdej porze.

Apteka internetowa z wyrobami chłonnymi, stomijnymi, urologicznymi

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pieluchomajtki dostosowane dla dorosłych, ale także dla dzieci. Odznaczają się one bardzo dobrą jakością i dyskrecją w każdej sytuacji. Doskonale dopasowują się do ciała, dając użytkownikowi potrzebny komfort fizyczny, jak i psychiczny. Dla młodszych przygotowaliśmy pieluchomajtki i pampersy, z których korzystać mogą noworodki, jak i starsze maluchy. Apteka internetowa jest ogromnym ułatwieniem, dlatego coraz więcej osób korzysta z takiego rozwiązania.

Apteka z refundacją NFZ

Oferujemy także skorzystanie z refundacji NFZ w trakcie zakupu danych produktów - przykładowo wyrobów stomijnych. To bardzo dobra opcja dla wielu osób, które prowadzą ograniczone życie przez różnorodne dolegliwości chorobowe. Dzięki temu pacjenci mogą znacznie zaoszczędzić, korzystając z pomocy państwa. Refundacja dotyczy osób leżących w szpitalach, domach spokojnej starości, czy samodzielnych pacjentów borykających się z chorobą. Oprócz wyżej wymienionych produktów, w naszej firmie znajdą Państwo wyroby urologiczne najlepszej jakości. Ortomedico stawia na pierwszym miejscu dobro klientów, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i tworząc coraz ciekawsze rozwiązania. Bogata oferta i możliwość refundacji NFZ to tylko niektóre z naszych atutów.

 Platforma Ortomedico nie jest apteką, działa jako sklep medyczny dlatego prosimy nie używać zamiennie i nie nazywanie nas apteką gdyż nasza firma Relax-Med Sp. z o. o. zarejestrowana jest jako sklep medyczny.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ