Fraud Blocker
Wybieramy pieluchy, pieluchomajtki dla dorosłych.

To uniwersalny produkt na problemy z nietrzymaniem moczu i kału przez dorosłych, przeznaczone dla osób aktywnych oraz z ograniczoną mobilnością ruchową. Dzięki nowoczesnej konstrukcji wyposażonej w elastyczne dopasowujące się do ciała rzepy pieluchomajtki to wygodna alternatywa dla każdego, kto ceni sobie komfort i dyskrecje.

Pieluchomajtki dla dorosłych Kobiet :

Pieluchomajtki dla dorosłych kobiet różni się od pieluchomajtek uniwersalnych dodatkowym materiałem na miejsca wrażliwe. Dzięki innym materiałom użytym w newralgicznych miejscach pieluchomajtek, pieluchomajtki te zapewniają dodatkową chłonność i nie dopuszczają do zalegania wilgoci a co z tym idzie zapobiegają otarciom i sprawnie zatrzymują nieprzyjemny zapach.

Pieluchomajtki dla dorosłych mężczyzn:

Pieluchomajtki dla dorosłych mężczyzn różnią się tym od tradycyjnych uniwersalnych pieluchomajtek głównie rozmiarem oraz chłonnością. Niestety to mężczyźni przeważnie mają częstsze problemy z nietrzymaniem moczu a co z tym idzie ich chłonność musi być odpowiednio większa by nie doszło do wstydliwych sytuacji. Przyczyny nietrzymania moczu przez mężczyzn:
Głównym powodem nietrzymania moczu przez mężczyzn jest przerost prostaty który dotyka głównie mężczyzn w wieku 50 i więcej. Dotyczy to również dorosłych mężczyzn borykających się z otyłością lub prowadzących siedzący tryb życia. Jednym z powodów jest także słabe działanie mięśni kegla, mięśnie te zlokalizowane są między odbytem a moszną. Proste ćwiczenia tych mięśni mogą zapobiec problemowi nietrzymania moczu przez mężczyzn.

Pieluchomajtki dla osób dorosłych aktywnych:

Tutaj należało by zmienić określenie pieluchomajtki na majtki chłonne charakteryzują się one tym że są lżejsze i cieńsze od pieluchomajtek. Ich forma przypomina bardziej bieliznę tyle że ich chłonność jest dużo większa niż normalna bielizna, ale mniejsza niż pieluchomajtki. Te jednorazowe produkty chłonne idealnie separują ciało od nadmiernej wilgoci równolegle zabiegając przeciekaniu oraz nieprzyjemnemu zapachowi.

Pieluchomajtki dla dorosłych wymagających stałej opieki, na wózkach inwalidzkich czy też otyłych.

Pieluchomajtki te charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem chłonności który dzieli się na średni, ciężki lub bardzo ciężki czynnik chłonności. Zapobiegają przed przeciekaniem oraz chronią przed nietrzymaniem kału. Ich forma pozwala na łatwe i bezproblemowe założenie pieluchomajtek na pacjenta ograniczonego ruchowo lub totalnie nieruchomego.

Pieluchomajtki dla dorosłych na noc :

Charakteryzują się głównie innym rodzajem wykorzystanych materiałów które są lżejsze i zapewniają większą wygodę snu nie ograniczając ruchów oraz nie pozbawiając komfortu snu. Dzięki dobrze dobranym pieluchomajtkom mamy pewność że sen będzie dobry a rano pacjent obudzi się wypoczęty i w sto procentach odizolowany od wilgoci.

Produkty powiązane

Super Seni pieluchomajtki...
Refundacja NFZ

Super Seni pieluchomajtki na rzepy dla seniora

27,40 zł

2.74zł/sztukę

Dostępność:

Wysyłka w 48h

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika ze specjalistą. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować ze specjalistą. W artykule mogły zostać wymienione produkty medyczne. Dla bezpieczeństwa używaj je zgodnie z instrukcją i etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż wyroby medyczne, o których możemy wspominać mogą nie być odpowiednie dla Ciebie. Artykuł ma wyłącznie cel informacyjny i nie zastępuje profesjonalnej porady medycznej. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Loading...