darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Abena

Produkty marki Abena przeznaczone dla osób borykających się z problemami z nietrzymaniem moczu lub stolca. Komfortowe majtki chłonne Abena czy wkładki higieniczne zapewniają wysokie bezpieczeństwo każdemu, kto cierpi z tytułu wyżej wskazanych problemów.

Pieluchomajtki Abena cena refundacja

Nie od dziś wiadomo, że problemy z niekontrolowanym oddawaniem moczu lub stolca należy rozpatrywać nie tylko w kontekście ich aspektu zdrowotnego, ale również ekonomicznego. Zakup odpowiednich środków higienicznych pozwalających na komfortowe życie z daną przypadłością wiąże się z dość dużymi wydatkami, które mogą znacząco obciążyć budżet domowy.

Z tego względu, w określonych przypadkach powiązanych z niektórymi chorobami możliwe jest uzyskanie refundacji NFZ na określone produkty, takie jak pieluchomajtki dla dorosłych Abena czy inne środki umożliwiające zachowanie higieny.

Refundacja przysługuje dwóm kategoriom osób:

- tym, u których problemy z nietrzymaniem moczu i stolca pojawiły się w wyniku choroby nowotworowej lub w związku z jej leczeniem,

- cierpiących z powodu pęcherza neurogennego lub nieneurogennego, powiązanego na przykład z trwałym upośledzeniem.

Aby uzyskać refundację, należy otrzymać od uprawnionego lekarza zlecenie refundacyjne, które musi zatwierdzić najbliższy oddział NFZ. Wyłącznie wówczas można dokonywać zakupów w obniżonych cenach.

Warto również mieć na uwadze, że niektóre podmioty (między innymi weterani wojenni) mogą korzystać z jeszcze większych ulg na zakupy środków higienicznych. W takiej kwestii szczegółowe informacje można uzyskać na infolinii NFZ lub od lekarza.

Majtki chłonne Abena na każdą sytuację

Specjalistyczne pieluchomajtki są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które chcą pozostać aktywne pomimo choroby. Dzięki różnym stopniom chłonności, majtki mogą być użytkowane nawet przy mocno nasilonej chorobie.

W ich produkcji zastosowano rozwiązania, które umożliwiają wykonywanie rozmaitych aktywności fizycznych bez ryzyka zabrudzenia odzieży wierzchniej. Pieluchomajtki nie przemieszczają się nawet przy wykonywaniu gwałtownych ruchów.

Producent bierze pod uwagę nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort użytkowania majtek chłonnym. Z tego względu w okolicach pachwin, w produktach dla dorosłych firmy Abena zastosowano specjalne rozwiązania, które mają na celu zminimalizować dyskomfort związany z noszeniem pieluchomajtek podczas uprawiania sportu.

Doskonałe wykonanie, wysoka chłonność

Oprócz kilku stopni chłonności swoich pieluchomajtek, Abena dba również o komfort psychiczny użytkowników. Produkty chłonne dla dorosłych zostały stworzone tak, aby były jak najcieńsze, a co za tym idzie - wysoce dyskretne. Nie odznaczają się pod ubraniami, a jednolity, biały kolor pozwala na dobranie odpowiedniej odzieży wierzchniej, przez którą nic nie będzie przebijać.

Majtki chłonne dla dorosłych mogą być stosowane jak zwykłe majtki. Zapewniają bardzo wysoki komfort użytkowania, a przy tym doskonale spełniają swoją funkcję ochronną. Stosowane zgodnie z zaleceniami producenta, nie powodują infekcji intymnych.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ