darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Hartmann

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Marka Hartmann - pieluchomajtki dla dorosłych

Hartmann to firma, która od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości środków higieny osobistej dla kobiet i mężczyzn. Majtki chłonne Hartmann cechuje nie tylko wysoka jakość wykonania, ale również nowoczesne rozwiązania technologiczne, znacznie zwiększające komfort korzystania z nich.

Pieluchomajtki Hartmann cena refundacja

Cena produktu jest w dużej mierze uzależniona od tego, czy przysługuje nam refundacja, czy nie. Nie od dziś wiadomo, że problemy z nietrzymaniem moczu lub stolca są nie tylko problemem zdrowotnym, ale również finansowym. Z tego względu, jeśli przysługuje nam refundacja - warto z niej skorzystać, redukując koszty.

Do osób, którym przysługuje zwrot kosztów za zakup pieluchomajtek należą:

- osoby, u których problemy z nietrzymaniem moczu lub stolca są następstwem choroby nowotworowej lub efektem jej leczenia (wówczas przysługuje refundacja w wysokości 100% do kwoty 77 zł w skali miesiąca),

- osoby, które cierpią z powodu pęcherza neurogennego lub nieneurogennego, powiązanego między innymi z upośledzeniem umysłowym lub wadami wrodzonymi (w takiej sytuacji można uzyskać refundację w wysokości 70% do kwoty 90 zł w skali miesiąca).

Aby uzyskać refundację, należy w pierwszej kolejności udać się do uprawnionego lekarza, który wystawi zlecenie refundacyjne. Taki dokument należy przedstawić NFZ, który następnie wyda zlecenie.

Warto pamiętać, że niektórym kategoriom osób przysługują dodatkowe zwroty kosztów. Takie ulgi należne są między innymi weteranom wojennym - w tym zakresie informacji można zasięgnąć u lekarza, który wystawia zlecenie.

Pieluchomajtki dla dorosłych Hartmann - innowacja i wygoda

Oferowane przez nasz sklep pieluchomajtki marki Hartmann są zaawansowane technologicznie, dzięki czemu zapobiegają jakiemukolwiek przeciekaniu i powstawaniu zabrudzeń na odzieży wierzchniej.

Pieluchomajtki zostały wyprodukowane w kilku stopniach chłonności w zależności od potrzeb. Osoby, które cierpią na silne kłopoty z nietrzymaniem moczu lub stolca mogą zdecydować się na modele maxi. Są one odpowiednie dla osób, które są aktywne fizycznie lub bardzo nadpobudliwe ruchowo. Dzięki zachowaniu anatomicznego kształtu, produkt doskonale zabezpiecza, nie przesuwając się ani nie powodując dyskomfortu.

Rozmaite modele majtek chłonnych dla dorosłych cechuje nie tylko świetna ochrona, ale również wysoki komfort użytkowania. Produkt powstał przy wykorzystaniu materiałów, które przepuszczają powietrze dla zapewnienia maksymalnego komfortu. Dzięki temu, odpowiednio użytkowane pieluchomajtki Hartmann nie powodują namnażania bakterii beztlenowych, a tym samym - zapobiegają infekcjom intymnym, szczególnie powszechnym wśród kobiet.

Majtki chłonne można nosić zamiast zwykłej bielizny. Są wykonane z możliwie cienkich materiałów. Doskonale przylegają do skóry, tym samym nie odznaczając się mocno pod ubraniami.

Aby uzyskać optymalny efekt, prosimy o wybranie odpowiedniego poziomu chłonności przystosowanego do tego, jak nasilony jest problem związany z nietrzymaniem moczu lub stolca.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ