darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Medisept

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Polska firma Medisept zajmuje się produkcją profesjonalnych i konsumenckich produktów przeznaczonych do dezynfekcji i utrzymania czystości. Znajdujące się w jej asortymencie środki dezynfekujące skutecznie usuwają różne zagrożenia – wirusy, bakterie, grzyby, pierwotniaki. Produkty Medisept w sklepie internetowym Ortomedico.pl zamówisz w przystępnej cenie i z szybką dostawą!

Medisept – czystość i bezpieczeństwo

Firma Medisept dostarcza nowoczesne produkty do dezynfekcji i utrzymania czystości przeznaczone do użytku profesjonalnego i konsumenckiego. Zaopatruje między innymi szpitale, przychodnie, gabinety medyczne, gabinety stomatologiczne, placówki opiekuńcze, a także firmy działające w branżach beauty, HoReCa, biura, urzędy, placówki edukacyjne i innych odbiorców.

Oferowane przez firmę Medisept preparaty umożliwiają skuteczną dezynfekcję powierzchni, narzędzi oraz dłoni, zapewniając bezpieczeństwo w nawet najbardziej wymagających miejscach.

Produkty do czyszczenia i dezynfekcji Medisept

Szeroka gama produktów Medisept przeznaczonych do prowadzenia dezynfekcji i sprzątania pozwala na indywidualne dopasowanie ich do konkretnych potrzeb.

W ofercie firmy dostępne są produkty jak:
- Medisept spray do dezynfekcji rąk – pozwala na łatwe i szybkie zdezynfekowanie rąk, a dzięki dodatkom pielęgnacyjnym zapobiega przesuszeniu skóry.
- Produkty do dezynfekcji narzędzi Medisept – skutecznie neutralizują niebezpieczne drobnoustroje na wyrobach medycznych i niemedycznych. Dostępne w formie płynów, sprayów, proszków.
- Medisept spray do dezynfekcji powierzchni – natychmiast radzi sobie z drobnoustrojami osadzonymi na powierzchniach, na przykład biurkach, blatach, włącznikach, poręczach, klamkach.
- Produkty do utrzymania czystości Medisept – specjalistyczne środki do mycia codziennego i gruntowego, higieny kuchennej i łazienkowej, mydła, odświeżacze powietrza i inne.

Firma Medisept oferuje produkty w różnych pojemnościach, a także produkty do czyszczenia i dezynfekcji w dużych opakowaniach przeznaczone do stosowania w miejscach, gdzie używane są one regularnie.

Na wszystkie produkty Medisept sklep Ortomedico.pl zapewnia atrakcyjne ceny. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ