darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Over-clean

Wyświetlanie jednego wyniku

Firma Over Clean dostarcza wysokiej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji osób starszych. Znajdujące się w jej asortymencie środki pomagają w codziennej opiece, dbają o komfort i bezpieczeństwo. W sklepie internetowym Ortomedico.pl przygotowaliśmy dla naszych klientów asortyment produktów Over Clean w bardzo atrakcyjnych cenach!

Over Clean – profesjonalne produkty do pielęgnacji i utrzymania czystości

Over Clean to firma z wieloletnim doświadczeniem, która na bazie nowoczesnych technologii tworzy skuteczne środki przeznaczone do pielęgnacji i utrzymania czystości osób starszych, niepełnosprawnych i innych wymagających szczególnej opieki.

Produkty Over Clean bazują na wykorzystaniu skutecznych formuł enzymatycznych i zawierają naturalne składniki aktywne. Dzięki temu wyróżniają się jednocześnie tak wysoką efektywnością w walce z zabrudzeniami i drobnoustrojami, ale jednocześnie zapewniają ochronę dla delikatnej skóry, także ze skłonnością do alergii.

Asortyment produktów Over Clean włącza środki pomagające w kąpieli i pielęgnacji skóry, preparaty umożliwiające czyszczenie oraz zwalczanie zapachu moczu i inne specyfiki tworzone z myślą o efektywnym i bezpiecznym działaniu.

Urine Free – neutralizator zapachu moczu Over Clean

Jak pozbyć się zapachu moczu ludzkiego? Jednym z najpopularniejszych preparatów znajdujących się w ofercie firmy Over Clean jest Urine Free, który służy jako neutralizator zapachu moczu.

Urine Free to ekologiczny preparat, który błyskawicznie usuwa plamy po moczu z różnych powierzchni oraz neutralizuje jego zapach. Może być stosowany również na inne zanieczyszczenia pochodzenia organicznego, na przykład wymiociny, kał.

Składniki sprayu Urine Free od Over Clean bazują na starannie wyselekcjonowanych składnikach – enzymach, bakteriach i olejach, które skutecznie radzą sobie z zabrudzeniami, a przy tym są delikatne i bezpieczne dla skóry. Wygodna forma sprayu pozwala na szybkie naniesienie preparatu na powierzchnię i usunięcie zabrudzeń i zapachów.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na produkty Over Clean w sklepie internetowym Ortomedico.pl!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ