darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Premio Natura

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dziecięce pieluchomajtki Premio Natura są produktami medycznymi, które podlegają refundacji. Każdy rozmiar, który oferuje ten producent, można zakupić korzystając z refundacji - jeśli posiada się odpowiednie zlecenie w tym zakresie.

Pieluchomajtki Premio Natura refundacja NFZ

Dziecięce pieluchomajtki podlegają refundacji w oparciu o ustawę "za życiem". Takie uprawnienia nadawane są osobom poniżej 18 roku życia, u których występują potwierdzone badaniem lekarskim rozmaite formy upośledzenia (który mogły powstać zarówno w życiu płodowym, jak i będące następstwem komplikacji porodowych).

Zlecenie refundacyjne, tak jak w każdym innym przypadku, wystawia uprawniony do tego lekarz. W tym przypadku, w przeciwieństwie do refundacji dla dorosłych, osoba wystawiająca zlecenie może zdecydować o ewentualnym powiększeniu refundacji.

Ze względu na szczególne potrzeby dzieci w tym zakresie, możliwe jest nabycie pieluchomajtek dla dzieci Premio Natura w zwiększonym limicie finansowym. W sytuacji, w której lekarz podejmie decyzję, że potrzeby są większe niż wynikające z ustawy - podwaja się przysługujący danemu pacjentowi limit finansowy, przy jednoczesnym zachowaniu poziomu odpłatności wynikającym z przepisów prawa.

Pieluchomajtki dla dzieci Premio Natura - jakość i bezpieczeństwo

Oferujemy Państwu wysokiej jakości pieluchomajtki w różnych rozmiarach. Ten włoski producent tworzy swoje środki higieniczne wyłącznie z najlepszych, oddychających materiałów. Są one w pełni bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka, a przy tym bardzo chłonne.

Stosowane w odpowiedni sposób (to jest zmieniane według potrzeb), nie powodują odparzeń skóry, a także pozwalają jej oddychać. Specjalna powłoka zatrzymująca płyny i zanieczyszczenia pozwala dziecku zachować komfort, dając poczucie suchej skóry mimo mokrych pieluchomajtek.

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu, produkt powstał przy zastosowaniu specjalistycznej włókniny hipoalergicznej, która nie tylko minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii, ale również wpływa pozytywnie na ogólny stan skóry pod pieluszką.

Dla mniejszych i większych dzieci

Pieluchomajtki dla dzieci Gaspar występują w kilku rozmiarach, pozwalających na dopasowanie produktu do potrzeb. Dostępne są nawet w rozmiarze dla noworodków między 2 a 6 kg. Produkt jest wyjątkowo chłonny, dzięki czemu może być stosowany nawet na noc - bez przeciekania.

Wszystkie modele wyposażono w specjalne falbanki, które zapobiegają przeciekaniu nawet przy bardzo ruchliwych maluchach. Dzięki innowacyjnemu, ergonomicznemu kształtowi, pieluchomajtki zapewniają pełny zakres ruchowy dziecku, co może mieć szczególne znaczenie dla tych maluchów, które uczęszczają na zajęcia rehabilitacyjne lub ćwiczą w domu pod okiem rodziców.

Warto również wspomnieć, że produkt powstał w 100% z materiałów bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Przyjemny nadruk pozwala zapewnić dziecku atrakcję w trakcie przewijania. Zastosowanie ściągacza taliowego sprawia, że możliwe jest dopasowanie pieluchomajtek zarówno do nieco większych, jak i drobniejszych dzieci.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ