darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Roche

F. Hoffmann-La Roche AG to koncern medyczny i farmaceutyczny ze Szwajcarii, który został założony w 1896 roku. Obecnie jest międzynarodowym dostawcą wielu produktów stosowanych w diagnostyce i leczeniu schorzeń. W Polsce dostępny jest jako Roche Polska. Zapraszamy do sprawdzenia oferty firmy Roche w naszym sklepie internetowym!

Produkty dla diabetyków Accu-Chek Roche

Firma Roche specjalizuje się w dostawie nowoczesnego wyposażenia dla diabetyków, dzięki któremu kontrola i leczenie cukrzycy staje się jeszcze prostsze. Roche oferuje produkty przeznaczone dla osób z cukrzycą typu 1 i cukrzycą typu 2.

Produkty dla diabetyków Roche z serii Accu-Chek umożliwiają prowadzenie pomiarów glikemii – poziomu cukru (glukozy), a także pozwalają na dostarczanie insuliny. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom stosowanym w serii Accu-Chek od Roche możliwe jest łatwe, szybkie i wygodne prowadzenie niezbędnych pomiarów, analizowanie wyników oraz dawkowanie insuliny.

W ofercie Roche znajdują się produkty dla diabetyków jak:
- Glukometry,
- Nakłuwacze,
- Pompy insulinowe,
- Zestawy infuzyjne,
- Akcesoria – dreny, igły, lancety, pojemniki na insulinę,
- Urządzenia do zarządzania danymi.

Accu-Chek Roche – zestawy infuzyjne

Zestawy infuzyjne Accu-Chek Roche dostępne w naszym sklepie dedykowane są dla wszystkich użytkowników pomp insulinowych. Za ich pomocą można całodobowo dostarczać insulinę potrzebną do regulacji poziomu glikemii.

Firma Roche opracowała kilka wariantów zestawów infuzyjnych, dzięki którym możliwe jest dopasowanie ich do indywidualnych wymagań użytkowników:
- Accu-Chek FlexLink – zestaw infuzyjny z miękką kaniulą wprowadzaną pod kątem 90 stopni,
- Accu-Chek TenderLink – zestaw infuzyjny z miękką kaniulą wprowadzaną pod kątem 20-45 stopni,
- Accu-Chek Rapid-D Link – zestaw infuzyjny z kaniulą ze stali nierdzewnej wprowadzaną pod kątem 90 stopni.

Firma Roche oferuje także szeroką gamę dodatków dla osób korzystających z pomp insulinowych, w tym automatyczne urządzenie wprowadzające Accu-Chek LinkAssist, zatyczki, igły, klipsy, pojemniki na insulinę, zestawy serwisowe.

Zachęcamy do zamówienia produktów dla diabetyków od firmy Roche w naszym sklepie z dofinansowaniem NFZ przez internet!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ