darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Jak szybko i skutecznie zrealizować w domu zlecenie NFZ mając tylko nr zlecenia od Lekarza ?

W tym artykule przedstawimy Państwu jak zrealizować zlecenie NFZ na wyroby medyczne cykliczne, bez potrzeby wychodzenia z domu z bezpłatną dostawą wybranego towaru dla domu.

  1. Wchodzimy na stronę główną www.ortomedico.pl – widzimy na górze bramkę do wpisania potrzebnych danych:
    Numer zlecenia NFZ – tzw. 13 cyfrowy kod, który powinniśmy otrzymać od lekarza podczas wizyty w przychodzi lub poprzez teleporadę np. smsem. Jeżeli otrzymaliśmy papierowe zlecenie w formacie kartki a4 to na górze w lewym górnym rogu znajduje się rubryka „unikalny nr identyfikacyjny”.
    – Następnie wpisujemy numer PESEL pacjenta, na którego było wystawione zlecenie.
    – Podajemy numer telefonu, który będzie potrzebny do weryfikacji. Po paru sekundach od akceptacji na ten nr telefonu przyjdzie sms z kodem do wpisania w kolejnym polu „wpisz kod sms”.
  1. Wpisujemy kod, który przyszedł na nasz nr telefonu.
  1. Musimy poczekać około 15 – 30 sekund, w tym czasie nasze zlecenie jest sprawdzane. Za chwile zostaniemy przekierowani na właściwą podstronę gdzie będziemy wybierali produkty, które w ramach zlecenia chcemy zrealizować. Będziemy musieli również wybrać na ile miesięcy chcemy zrealizować zlecenie. System podpowie nam na jaki czas zostało wystawione zlecenie NFZ (tzn. na ile miesięcy możemy je zrealizować i kiedy będziemy musieli się ubiegać o nowe zlecenie).

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznie: 533 967 486 lub mailowo info@ortomedico.pl

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika z lekarzem. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ