darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Jaki POZ wystawi zlecenie NFZ na pieluchomajtki, stomie, cewniki, wkłucia insulinowe przez teleporadę ?

Zrealizuj wniosek na wyroby chłonne

Nowe zasady refundacji od 1.12.2021- pieluchomajtki

Nowe zasady refundacji od 1.12.2021- cewnikiZ uwagi na stan epidemiczny wprowadzone zostały udogodnienia w zakresie wizyt u lekarza POZ.
Obecnie z uwagi na zagrożenie nie ma potrzeby przybycia do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub pielęgniarki, w celu otrzymania zlecenia NFZ na pieluchomajtki, wyroby stomijne, cewniki itp. Obecnie nr zlecenia, (który następnie wykorzystamy w celu otrzymania pieluch, wyrobów stomijnych, wkłuć insulinowych) otrzymamy podczas teleporady nie wychodząc z domu.

Pamiętajmy, że teleporady mają uchronić nas przed możliwoscią zarażenia koronawirusem siebie i narażenia lekarzy, pielęgniarek. Otrzymany nr zlecenia możemy wykorzystać internetowo i dalej nie wychodząc z domu zamówić dostawę pieluchomajtek, cewników, produktów stomijnych, wkłuć insulinowych lub innych wyrobów cyklicznych.
Poniżej przedstawiamy wykaz placówek POZ do których można i należy wstawić się w celach otrzymania teleporady:

Wykaz placówek – dostępny tutaj.

Komentarz:
Otrzymujemy od Was zgłoszenia, że ciężko się dodzwonić do niektórych placówek POZ piszcie proszę gdzie macie problem.

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika z lekarzem. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ