darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Majtki chłonne dla dzieci

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Majtki chłonne dziecięce to specjalny rodzaj bielizny wielokrotnego użytku, pomagającej dziecku żyć bardziej komfortowo i chronić go przed przykrymi komentarzami otoczenia (dzięki nim w kroczu nie pojawiają się oznaki popuszczonego moczu). Warto przy tym wspomnieć, że majtki chłonne dziecięce refundacja NFZ obejmuje tylko w części przypadków.

Majtki chłonne dziecięce

Majtki chłonne dziecięce to specjalistyczny rodzaj bielizny, która doskonale sprawdzi się w użytkowaniu przez dzieci zmagające się między innymi z:
– problemem nietrzymania moczu,
– chorobą nadreaktywnego pęcherza,
– popuszczaniem moczu z innego powodu (np. wysiłku).
Zastosowanie tego rodzaju bielizny daje dziecku szansę na normalne, bezpieczne i komfortowe funkcjonowanie wśród rówieśników, którzy czasem nie rozumiejąc pewnych rzeczy potrafią nieświadomie być bezlitosne dla innych. Bielizna sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w czasie szkolnych zajęć czy różnego rodzaju aktywności. Bielizna zapewni dziecku komfort w każdej sytuacji, nawet jeśli zdarzy mu się popuszczenie moczu. Jakie majtki chłonne dla dzieci będą najlepsze? Poza względami estetycznymi (dzieci uwielbiają bieliznę i odzież z ulubionymi bohaterami bądź po prostu taką, którą one uważają za atrakcyjną), przede wszystkim należy mieć na uwadze funkcjonalność tego elementu garderoby. Majtki muszą być wykonane z najwyższej jakości materiałów, które nie tylko są w stanie doskonale odprowadzać wilgoć, ale również dzięki swoim właściwościom niwelują nieprzyjemny zapach oraz nie tracą na swojej funkcjonalności nawet po wielu praniach .

Dlaczego majtki chłonne dla dzieci to dobre rozwiązanie?

Majtki chłonne dla dzieci są niezwykle przydatne dla zapewnienia dziecku uczucia komfortu, szczególnie jeśli ze względów od niego niezależnych często zdarza mu się popuszczanie moczu. W tego typu bieliźnie umieszczane są specjalne wkłady absorpcyjne (umieszczane w kroczu), które w zależności od wybranego modelu bielizny posiadają przynajmniej kilka warstw materiałów chłonnych – im więcej tym bielizna jest bardziej chłonna, a tym bardziej komfortowa w użytkowaniu dla dziecka. Ich zastosowanie jest bardzo ważne, bowiem to właśnie one w przypadku chłonnej bielizny ponoszą odpowiedzialność za skuteczne odprowadzanie wilgoci. Dla zwiększenia użyteczności bielizny chłonne warstwy umieszczane są w kroczu, poszerzone w dolnej i górnej części. Co istotne, duża część produktów w formie chłonnej bielizny produkowana jest w Polce bądź na terenie Europy, co ma bezpośredni wpływ na ich dostępność, cenię i przede wszystkim jakość zastosowanych materiałów. Majtki chłonne to bielizna wielokrotnego użytku, która w zdecydowanej większości przypadków bez większych problemów może być prana w pralce.

Duża wygoda i funkcjonalność

Bielizna chłonna dla dzieci dostępna jest w różnych rozmiarach, by zapewnić lepsze dopasowanie do sylwetki dziecka. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów jest bardzo komfortowa w użytkowaniu, nie rzadko wprawiając dziecku nie tylko samopoczucie ale i poczucie własnej wartości. W zależności od ilości zastosowanych warstw chłonnych, poziom absorpcji chłonnych majtek wynosi 120-200 ml w ciągu trzech godzin.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ