darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Majtki chłonne dla mężczyzn

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Majtki chłonne są jednym z rozwiązań, które można stosować przy problemach z trzymaniem moczu. Niestety, wszelkie tego typu środki higieniczne o podłożu medycznym wiążą się z dużymi kosztami.

Refundacja NFZ

Na niektóre środki ochronne związane z nietrzymaniem moczu oraz stolca można uzyskać refundację NFZ. W zależności od schorzenia, może ona być pełna lub częściowa. Na zwrot środków od NFZ mogą liczyć między innymi:

– osoby z chorobami nowotworowymi, u których problemy z nietrzymaniem moczu powstały w wyniku choroby lub jako konsekwencja jej leczenia,

– osoby z pęcherzem neurogennym i nieneurogennym, powiązanym między innymi z wrodzonymi wadami układu moczowego lub upośledzeniem ogólnym.

Warunkiem uzyskania takiej pomocy jest pozyskanie od uprawnionego podmiotu zlecenia na zakup takich majtek chłonnych.
Kwota refundacji jest uzależniona od rodzaju schorzenia i waha się między 70 a 100% w skali miesięcznych wydatków.

Majtki chłonne dla mężczyzn z refundacją NFZ

Dzięki refundacji można kupić 90 sztuk majtek chłonnych w skali miesiąca z refundacją. Jest to ilość, która wystarczy przy standardowym użytkowaniu.

Majtki chłonne są szczególnie dobrym produktem dla mężczyzn aktywnych fizycznie. Zapewniają dużą swobodę ruchu, a przy tym komfort użytkowania i higienę.

Ten rodzaj środka higienicznego nosi się jak klasyczne majtki. Są one jednorazowe, dzięki czemu praktycznie nie istnieje ryzyko wystąpienia stanów zapalnych układu moczowego – pod warunkiem ich odpowiedniego użytkowania i regularnego zmieniania.

To rozwiązanie nie tylko dla osób prowadzących aktywny tryb życia, ale również uczestniczących w rehabilitacji ruchowej. Zajęcia rehabilitacyjne wymagają zazwyczaj wielu ruchów, których nie wykonuje się na co dzień, dlatego dobrze jest postawić na lepszą ochronę przed przeciekaniem. Majtki chłonne dla mężczyzn z refundacją NFZ zapewniają optymalną ochronę i sprawiają, że nie ma szans, aby mocz wydostał się, plamiąc ubranie.

Ochrona przed przykrymi wypadkami dla mężczyzn

Majtki chłonne męskie zapewniają duży komfort użytkowania zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki różnymi stopniom działania, mogą być stosowane o każdej porze dnia po dobraniu odpowiedniego stopnia wchłaniania.

Oferujemy Państwu majtki chłonne o umiarkowanym stopniu wchłaniania przeznaczone na dzień przy niewielkich problemach urologicznych, a także przy umiarkowanym stopniu upośledzenia układu moczowego.

Majtki chłonne dla mężczyzn na noc o wzmocnionych wchłanianiu zapewniają komfort przez długie godziny i nie przeciekają. Dzięki wysokiej jakości materiałów, z których są wykonane, pozwalają na zachowanie wysokiej higieny bez ryzyka problemów skórnych czy zakażeń układu moczowego – przy prawidłowym użytkowaniu.

Oferowane przez nas produkty zapewniają wysoką jakość i świetną ochronę. Sprawdzą się u każdego aktywnego mężczyzny, który chce w możliwie wygodny sposób uprawiać ulubione aktywności fizyczne bez ryzyka zabrudzenia odzieży, a także przy zachowaniu wysokiej higieny. Zachęcamy do wybrania produktu o optymalnym stopniu chłonności.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ