darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Majtki Elastyczne

Wyświetlanie jednego wyniku

Siateczkowe majtki elastyczne umożliwiają korzystanie z wyrobów chłonnych jak wkłady anatomiczne. W naszej ofercie w sklepie Ortomedico możesz zakupić majtki z siateczki od uznanych producentów w przystępnych cenach. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Ortomedico – majtki elastyczne dla osób stosujących wyroby chłonne

Majtki elastyczne są rodzajem majtek wielokrotnego użytku wykonanych z siateczek, które przeznaczone są do używania z wkładami anatomicznymi – wkładami chłonnymi używanymi w przebiegu nietrzymania moczu i kału.

Zastosowanie majtek elastycznych powoduje, że korzystanie z wyrobów chłonnych jak wkłady jest jeszcze wygodniejsze. Majtki wykonane są z delikatnej, elastycznej siateczki, która przepuszcza powietrze i zapobiega pojawianiu się podrażnień i odparzeń. Jednocześnie stabilnie przytrzymuje wkłady anatomiczne, zabezpieczając przed przeciekami.

Majtki elastyczne mogą być używane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Dostępne są w różnych rozmiarach do wyboru, dlatego mogą być łatwo dopasowane do użytkownika.

Zamów majtki elastyczne w sklepie online Ortomedico!

W Ortomedico oferujemy wyroby chłonne oraz akcesoria do nich jak majtki elastyczne w wielu wariantach i z dostawą bezpośrednio do klienta.

W naszym sklepie internetowym możesz zamówić również wyroby chłonne z refundacją NFZ przez internet. Umożliwiamy łatwe i szybkie zrealizowanie zlecenie na wyroby medyczne bez wychodzenia z domu.

Złóż zamówienie na majtki elastyczne oraz inne wyroby chłonne dostępne w naszym sklepie Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ