darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Wkładki urologiczne dla kobiet

Problemy z nietrzymaniem moczu potrafią być równie zawstydzające, co kłopotliwe. Wiążą się nierozerwalnie z takimi nieprzyjemnymi doświadczeniami jak mokra, przykro pachnąca bielizna czy wzmożone ryzyko występowania u pań infekcji intymnych. Tym oraz innym dolegliwościom zapobiegają specjalistyczne wkładki urologiczne dla kobiet marki Seni i Tena.

Wkładki urologiczne dla kobiet refundacja

Problemy z nietrzymaniem moczu należy rozpatrywać szerzej niż wyłącznie przez pryzmat kłopotów zdrowotnych. Zapewnienie optymalnej ochrony przed zmoczeniem bielizny wiąże się również z dużymi kosztami. Na szczęście, możliwe jest uzyskanie refundacji na wkładki urologiczne damskie.

Tego typu refundację mogą uzyskać dwie kategorie pacjentów:

– osoby cierpiące z powodu chorób nowotworowych, u których kłopoty z nietrzymaniem moczu wiążą się z samą chorobą lub są wynikiem jej leczenia,

– osób z pęcherzem neurogennym lub nieneurogennym, powiązanym między innymi z wadami wrodzonymi lub trwałym upośledzeniem.

Tej pierwszej grupie osób NFZ przyznaje refundację w wysokości 100% do kwoty 77 zł w skali miesiąca (na 60 sztuk wkładów). Osoby z drugiej kategorii – mogą liczyć na refundację 70% do nieprzekraczalnej kwoty 90zł w skali miesiąca (również na 60 sztuk produktu).

Aby uzyskać refundację, w pierwszej kolejności uprawniony do tego lekarz musi wystawić zlecenie refundacyjne, z którym należy udać się do NFZ. Kiedy Fundusz potwierdzi prawo do refundacji – można przystąpić do zakupów, zarówno w formie stacjonarnej, jak i internetowej.

Wygodne rozwiązania dla pań

Wkładki urologiczne dla kobiet marki Seni i Tena cechuje najwyższa jakość wykonania i nowoczesne rozwiązania wielu kwestii. Dzięki dostępności kilku modeli o różnym poziomie chłonności, możliwe jest dobranie wkładek do indywidualnych potrzeb. Najcieńsze wkładki zapewnią ochronę przy kropelkowym lub niezbyt nasilonym nietrzymaniu moczu. Te najgrubsze – poradzą sobie nawet z dość zaawansowanym problemem. Dzięki wygodnie określonym skalom, dobór wkładek do stopnia zaawansowania schorzenia nie jest trudny.

Wkładki chronią przed występowaniem przykrego zapachu, a dzięki innowacyjnej technologii zawiązywania wilgoci, pozwalają zachować uczucie suchości. Odpowiednio stosowane i zmieniane według zaleceń producenta, wkładki stanowią również doskonałe zabezpieczenie przed infekcjami intymnymi, na które kobiety są szczególnie narażone ze względu na budowę dróg moczowych.

Bez zapachu, bez wilgoci

Oprócz wspomnianego wcześniej utrzymywania okolic intymnych w komfortowym uczuciu suchości, wkładki marek Seni i Tena oferują również doskonałe zabezpieczenie przed nieprzyjemnym zapachem moczu. Wchłaniają go i wiążą, nie dopuszczając do jego rozprzestrzeniania się.

Dzięki silnemu klejowi (a w niektórych modelach – również poprzez skrzydełka), wkładki nie przesuwają się i pozostają w miejscu przez cały czas użytkowania, zapewniając ogromny komfort psychiczny. Pozwalają na prowadzenie normalnego życia bez strachu przed przypadkowym zmoczeniem odzieży.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ