darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Transmitery MEDTRONIC

Złóż zamówienie na nowoczesne transmitery Medtronic pozwalające na wygodne kontrolowanie poziomu glukozy w przebiegu cukrzycy! Nasza oferta w sklepie internetowym Ortomedico to pełna gama wyrobów od Medtronic dla najbardziej wymagających użytkowników z opcją refundacji NFZ. Wybierz najlepszy system do CGM – ciągłego monitorowania glikemii od Medtronic razem z nami!

Ortomedico – transmitery Medtronic do ciągłego monitorowania glikemii

Transmitery to niewielkie urządzenia, za pomocą których można przesyłać informacje o pobranych danych o poziomie glikemii – ilości glukozy w płynie śródtkankowym.

Transmitery, które określane są również jako nadajniki, współpracują z sensorami badającymi glikemię. Dzięki nim można następnie przekazywać informacje do pompy insulinowej oraz dodatkowo na smartfon z zainstalowaną aplikacją mobilną.

Dostępne w naszej ofercie transmitery Medtronic przeznaczone są dla osób z cukrzycą, które chciałyby efektywniej kontrolować swoją chorobę i zapobiegać zbyt wysokiej albo niskiej glikemii.

Medtronic oferuje zaawansowane transmitery z serii Guardian, które pozwalają na sprawne przesyłanie danych. Wyróżniają się wysoką precyzją oraz długim czasem pracy, a także są bardzo proste w obsłudze nawet dla początkujących osób.

Złóż zamówienie na nadajniki Medtronic dostępne w sklepie Ortomedico!

W sklepie Ortomedico specjalizujemy się w sprzedaży wyrobów przeznaczonych dla osób z cukrzycą. Oferowane przez nas produkty od firmy Medtronic można zakupić z refundacją NFZ przez internet oraz z darmową dostawą na obszarze całego kraju!

Zobacz wszystkie dostępne w naszym asortymencie nadajniki Medtronic, aby wybrać system odpowiadający Twoim wymaganiom w pełni. Zakupisz u nas również dodatkowe elementy do transmiterów jak testery, sertery do wkłuć, ładowarki.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na transmitery Medtronic w sklepie Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ