darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Zestawy infuzyjne ACCU-CHEK

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wybierz sprawdzone zestawy infuzyjne Accu-Chek dostosowane specjalnie do Twoich potrzeb w sklepie internetowym Ortomedico! Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę nowoczesnych wyrobów dla diabetyków z refundacją NFZ oraz z szybką dostawą na terenie całej Polski. Sprawdź wszystkie dostępne w naszej ofercie wkłucia Accu-Chek i złóż swoje zamówienie online!

Ortomedico – wkłucia Accu-Chek w szerokim wyborze

Firma Accu-Chek od lat zaopatruje diabetyków w wysokiej jakości wyroby, które umożliwiają łatwe kontrolowanie i leczenie cukrzycy typu I oraz typu II. W jej asortymencie dostępne są również pompy insulinowe i przeznaczone do nich zestawy infuzyjne Accu-Chek, które pozwalają na sprawne dostarczanie insuliny do tkanek.

Zestawy Accu-Chek charakteryzują się wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu są one bardzo wygodne w stosowaniu i mogą spełnić oczekiwania zarówno osób początkujących, jak i tych z większym doświadczeniem.

Wśród dostępnych wariantów wkłuć Accu-Chek dostępne są:
– Zestaw infuzyjny Accu-Chek Rapid-D, który pozwala na wykonanie bardzo szybkiego wkłucia, a także polecany jest dla osób początkujących, mających problemy ze wzrokiem.
– Zestaw infuzyjny Accu-Chek Flexlink, który dedykowany jest dla osób początkujących, ponieważ wykorzystuje intuicyjną technikę wkłucia i wyposażony jest w zwężającą się kaniulę.
– Zestaw infuzyjny Accu-Chek Tenderlink, który przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które prowadzą aktywny styl życia, a także mają cieńszą warstwę tkanki podskórnej.

W naszej ofercie dostępne są również igły i dreny do zestawów oraz zatyczki.

Złóż zamówienie na zestaw infuzyjny Accu-Chek w sklepie Ortomedico!

Nasz sklep internetowy zapewnia dostęp do szerokiej gamy zestawów infuzyjnych od firmy Accu-Chek z możliwością skorzystanie z refundacji NFZ na ich zakup.

Jeżeli chcesz skorzystać z refundacji NFZ na wkłucia, po prostu wypełnij dostępny na naszej stronie formularz i podaj w nim informacje o swoim zleceniu, numer PESEL i numer kontaktowy telefonu.

Zachęcamy do złożenia zamówienia na zestawy infuzyjne Accu-Chek przez internet w naszym sklepie online Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ