darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Zestawy infuzyjne MEDTRONIC

Wybierz nowoczesne zestawy infuzyjne Medtronic dostępne w naszym sklepie online Ortomedico! Skorzystaj z oferty i zamów potrzebne wkłucia przez internet z refundacją NFZ, aby zaoszczędzić swój czas. W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę zestawów infuzyjnych dla diabetyków od Medtronic, aby łatwo dobrać je do swoich potrzeb. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Ortomedico – wkłucia Medtronic dla początkujących i zaawansowanych

Wkłucia, określane także jako zestawy infuzyjne, są rodzajem drenów z wkłuciami pozwalających na transport insuliny z pompy insulinowej do tkanek ciała. Dzięki nim osoba z cukrzycą może korzystać z jeszcze wygodniejszego sposobu leczenia swojej dolegliwości, bez konieczności przeprowadzania systematycznych zastrzyków.

W sklepie internetowym Ortomedico oferujemy wkłucia przeznaczone dla osób początkujących i doświadczonych od firmy Medtronic. To firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku medycznym, w której ofercie znajduje się nowoczesny sprzęt dla diabetyków.

Zestawy infuzyjne Medtronic wyróżniają się wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań i można łatwo dobrać je do swoich potrzeb.

W ofercie firmy dostępne są poniższe rodzaje zestawów:
– Zestawy infuzyjne Medtronic Quick-Set – to bardzo często wybierane wkłucia, które charakteryzują się przede wszystkim łatwym i komfortowym użytkowaniem, dlatego rekomendowane są dla początkujących.
– Zestawy infuzyjne Medtronic Sure-T – konstrukcja tego typu zestawów przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa podczas ciągłego podawania insuliny. Z tego względu są one bardzo często wybierane dla dzieci, które są ciągle w ruchu.
– Zestawy infuzyjne Medtronic Silhouette – to zestawy dedykowane dla zaawansowanych użytkowników, ponieważ pozwalają one na uzyskanie największej elastyczności i wymagają nieco większej wprawy w wykonaniu wkłucia.

Kup zestawy infuzyjne Medtronic z refundacją NFZ w sklepie Ortomedico!

W Ortomedico prezentujemy szeroki wybór wyrobów dla diabetyków i umożliwiamy skorzystanie z refundacji NFZ przez internet, aby zakupy był jeszcze łatwiejsze.

Wybierz wkłcucia Medtronic dostępne w naszym sklepie internetowym Ortomedico i złóż już teraz swoje zamówienie online!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ