darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Worki kolostomijne

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Zamów worki kolostomijne w sklepie internetowym Ortomedico! Nasza oferta obejmuje worki do kolostomii od najlepszych producentów, w tym Dansac, Salts, Convatec, Welland. Dostępna na każdy worek kolostomijny refundacja NFZ online w naszym sklepie pozwala na zakupienie potrzebnych wyrobów jeszcze wygodniej. Poznaj pełną ofertę, by wybrać najlepszy worek kolostomijny dla siebie!

Sklep medyczny Ortomedico – szeroki wybór worków kolostomijnych

Kolostomia jest rodzajem stomii, która wytworzona jest na jelicie grubym. To najpopularniejszy typ stomii, który umożliwia wydalanie treści jelitowej wtedy, gdy nie jest to możliwe z w sposób naturalny.

Do zbierania treści stosowany jest worek kolostomijny umieszczany na stomii na jelicie grubym za pomocą płytki stomijnej. Szeroka gama worków powoduje, że pozwalają one pacjentom na dobranie takiego, który zapewnia najwyższy komfort i najlepsze dopasowanie.

Worki kolostomijne dostępne w naszej ofercie to różne rodzaje wyrobów od wielu uznanych producentów. Wśród nich znajdują się:
– Worki kolostomijne 1-częściowe – składają się z połączonego ze sobą worka wraz z płytką stomijną, dlatego wymiana worka oznacza wymianę go razem z płytką.
– Worki kolostomijne 2-częściowe – worek i płytka stomijna są osobne, dlatego można zmieniać worek bez konieczności zmieniania płytki.

Powyższe worki do kolostomii mogą być podzielone również na dwie kategorie jako worki otwarte i zamknięte. Worki zamknięte są przeznaczone do użytku jednorazowego, dlatego wtedy, gdy worek jest zapełniony, należy go wymienić na nowy. Worki otwarte umożliwiają usuwanie zawartości za pomocą znajdującej się na ich dole zapinki.

Nowoczesne worki do kolostomii – wygoda na co dzień i specjalne okazje
Oferowane przez renomowanych producentów worki kolostomijne w naszej ofercie doskonale nadają się zarówno do użytkowania na co dzień, jak i na specjalne okazje, by uzyskać większy poziom komfortu i dyskrecji.

Nowoczesne worki do kolostomii są produkowane z przyjemnych w dotyku materiałów w kolorach cielistych, szarym, czarnym.

Specjalna konstrukcja z miękkimi, zaokrąglonymi krawędziami zapewnia maksymalny komfort każdego dnia.

Worki mogą być też wyposażone w okienka, za pomocą których łatwo sprawdza się ich zawartość.

Dla większego komfortu worek kolostomijny może mieć również filtr, który zapobiega nieprzyjemnym zapachom i balonowaniu.

Elastyczne płytki z możliwością docięcia na wymiar do rozmiaru stomii umożliwiają uzyskanie idealnego dopasowania bez pojawiania się przecieków.

Zamów worki kolostomijne z refundacją NFZ w Ortomedico!

Dostępna na worek kolostomijny refundacja NFZ w naszym sklepie internetowym Ortomedico odbywa się online, dzięki czemu możliwe jest wygodne, szybkie i łatwe zakupienie potrzebnych wyrobów w ramach otrzymanego zlecenia medycznego.

By skorzystać z refundacji, należy wypisać umieszczony na naszej stronie formularz. W razie dodatkowych pytań służymy pomocą w realizacji zlecenia na wyroby stomijne przez internet. Zapraszamy do zakupienia worków do kolostomii w naszym sklepie online Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ