darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Wyroby urologiczne

W sklepie internetowym Ortomedico oferujemy naszym klientom szeroką gamę wyrobów urologicznych przeznaczonych dla osób cewnikowanych. W naszym asortymencie dostępne są cewniki od sprawdzonych marek, między innymi Coloplast, Galmed, Welland Medical, Bard Care. U nas można zakupić je również z refundacją NFZ bez wychodzenia z domu – zapewniamy szybka i darmową dostawę wyrobów bezpośrednio do naszych klientów!

Ortomedico – szeroki asortyment wyrobów urologicznych

Cewniki to wyroby urologiczne, dzięki którym można odprowadzać mocz w przypadku dolegliwości dotykających układu moczowego, a także u osób obłożnie chorych i tych, które nie mogą samodzielnie korzystać z toalety.

Nowoczesne cenniki dla kobiet i dla mężczyzn pozwalają na wygodne i bezpieczne odprowadzanie moczu i stosowane są zarówno w obiektach medycznych, jak i warunkach domowych.

W naszej ofercie dostępne są cewniki zewnętrzne i wewnętrzne od wielu sprawdzonych marek, w tym również nowoczesne cewniki hydrofilowe, które ze względu na pokrycie ich warstwą hydrofilową są bardzo proste w aplikacji i zmniejszają ryzyko pojawienia się infekcji układu moczowego.

Nasza oferta obejmuje również cewniki samoprzylepne, które ze względu na zastosowanie materiałów samoprzylepnych umożliwiają ich łatwą aplikację oraz zmniejszają ryzyko nieszczelności w trakcie odprowadzania moczu.

Wybierz wyroby urologiczne z refundacją NFZ w Ortomedico!

Nasz sklep internetowy Ortomedico prezentuje szeroką gamę wyrobów urologicznych, które można zakupić z dostawą przez internet. W naszym asortymencie znajdują się także wyroby z refundacją NFZ!

Aby skorzystać z refundacji na wyroby urologiczne, wystarczy wypełnić umieszczony na naszej witrynie formularz i podać w nim informacje ze swojego zlecenia na wyroby medyczne. Po jego sprawdzeniu i potwierdzeniu możliwe jest skorzystanie z refundacji NFZ online.

Zapewniamy naszym klientom darmową dostawę refundowanych cewników i innych wyrobów medycznych w całej Polsce.

Zachęcamy do złożenia zamówienia na wyroby urologiczne z refundacją NFZ w sklepie online Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ