darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Cewniki Bard Care

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Bard Care to renomowana firma zajmująca się dostawą wyrobów urologicznych. Nasz asortyment obejmuje cewniki zewnętrzne dla mężczyzn Bard Care, które pozwalają na precyzyjną zbiórkę moczu. Dostępne w naszym sklepie Ortomedico cewniki Bard Care to propozycja dla osób, które poszukują sprawdzonych wyrobów w przystępnych cenach!

Ortomedico – cewniki zewnętrzne Bard Care w wielu wariantach

Nowoczesny cewnik zewnętrzny dla mężczyzn ze względu na swoją budowę pozwala na łatwą zbiórkę moczu. Tego typu cewniki wykorzystywane są przede wszystkim w przebiegu dolegliwości dróg moczowych, a także mogą być używane u osób obłożnie chorych, niepełnosprawnych, gdy samodzielne oddawanie moczu nie jest możliwe.

Każdy cewnik zewnętrzny Bard Care wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na jego trwałość i bezpieczeństwo.

Do produkcji cewników Bard Care używane są materiały silikonowe, które są w pełni hipoalergiczne oraz elastyczne, co przekłada się na wysoki komfort dla użytkownika i zmniejsza ryzyko pojawienia się podrażnień. Zastosowanie hydrokoloidów zapobiega zbieraniu się wilgoci w cewniku.

Firma Bard Care oferuje również najcieńsze cewniki na rynku Ultra-Flex, które dzięki dodatkowej warstwie kleju zapewniają skuteczne dopasowanie i szczelność podczas użytkowania.

Złóż zamówienie na cewniki zewnętrzne Bard Care w sklepie Ortomedico!

Wychodzimy naprzeciwko potrzebom osób doświadczających problemów urologicznych i prezentujemy nowoczesne cewniki, które są łatwe i wygodne w stosowaniu u pacjentów z różnymi dolegliwościami.

W Ortomedico oferujemy pełną gamę cewników zewnętrznych dla mężczyzn Bard Care w różnych rozmiarach do wyboru. W naszym asortymencie znajdziesz również wyroby urologiczne Bard Care jak cewnik zewnętrzny z workiem.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na cewniki Bard Care w naszym sklepie Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ