darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Cewniki Galmed

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Galmed to firma medyczna specjalizująca się w produkcji wyrobów urologicznych. Oferowane przez nią nowoczesne cewniki urologiczne Galmed charakteryzują się optymalną budową oraz zastosowaniem innowacyjnych materiałów dla jeszcze wygodniejszego i bezpieczniejszego użytkowania. Zamów cewniki Galmed w sklepie Ortomedico!

Ortomedico – nowoczesne cewniki Galmed w wielu wariantach

Cewniki urologiczne używane są u osób doświadczających dolegliwości ze strony układu moczowego, a także u osób obłożnie chorych, niepełnosprawnych. Umożliwiają prowadzenie zbiórki moczu, także do celów diagnostycznych.

Firma Galmed oferuje nowoczesne cewniki, które przeznaczone są dla kobiet i dla mężczyzn. Cewniki Galmed charakteryzują się wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i wygodą stosowania, dzięki czemu cieszą się one zaufaniem wielu użytkowników.

Na szczególną uwagę w ofercie firmy zasługują innowacyjne cewniki hydrofilowe Galmed Nelaton, które zostały opracowane razem z ekspertami z Politechniki Warszawskiej. Cewniki hydrofilowe Nelaton pokryte są warstwą hydrofilową, która w kontakcie z wodą pęcznieje, dzięki czemu można wprowadzać je do dróg moczowych jeszcze łatwiej. Dodatkowo zmniejszają one ryzyko pojawiania się infekcji bakteryjnych na skutek cewnikowania.

Zamów cewniki urologiczne Galmed z refundacją NFZ w sklepie Ortomedico!

W sklepie Ortomedico oferujemy nowoczesne wyroby urologiczne w przystępnych cenach oraz z opcją refundacji przez Narodowy Fundusz Zdrowia przez internet.

Cewniki urologiczne Galmed dostępne w naszym sklepie Ortomedico można kupić w wariancie męskim o długości 400 mm oraz damskim o długości 200 mm. Cewniki dostępne są również w różnych rozmiarach do wyboru.

Złóż zamówienie na cewniki Galmed dostępne w sklepie Ortomedico – zapewniamy szybką dostawę do naszych klientów w całej Polsce!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ