darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Cewniki Welland Medical

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Nowoczesne cewniki Welland Medical w sklepie internetowym Ortomedico zamówisz z dostawą do domu. Prowadzimy sprzedaż wyrobów urologicznych Welland Medical online, zapewniając szybki transport do klientów na terenie całego kraju. W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę cewników Welland Medical w różnych rozmiarach. Sprawdź dostępne opcje i złóż zamówienie już teraz!

Ortomedico – cewniki Welland Medical w różnych wariantach do wyboru

Cewniki są używane przez osoby doświadczające chorób układu moczowego, które wymagają cewnikowania. Również wykorzystywane są one w innych przypadkach, między innymi u osób niepełnosprawnych, obłożnie chorych oraz w trakcie diagnostyki dolegliwości dróg moczowych.

Do zbiórki moczu stosowane są cewniki zewnętrzne nakładane z zewnątrz na cewkę oraz wewnętrzne, które wprowadzane są przez cewkę moczową.

W naszej ofercie dostępne są cewniki Welland Medical w wielu wariantach do wyboru. Welland Medical oferuje cewniki wykonane ze 100% silikonu, dzięki czemu są one bardzo elastyczne i gładkie, a także nie powodują problemów z ich zakładaniem.

Welland Medical dostarcza między innymi popularne cewniki Foley przeznaczone do przezcewkowego drenażu moczu, a także cewniki zewnętrzne samoprzylepne, które umożliwiają uzyskanie maksymalnego poziomu szczelności.

Zamów cewniki urologiczne Welland Medical przez internet w Ortomedico!

Sklep internetowy Ortomedico oferuje szeroką gamę wyrobów urologicznych dla pacjentów. Można zakupić je również z opcją refundacji NFZ przez internet z szybką i bezpieczną dostawą pod wskazany adres na terenie całego kraju.

Nasza oferta obejmuje również cewniki Welland Medical zewnętrzne i wewnętrzne w różnych rozmiarach do wyboru, dzięki czemu mogą być one dopasowane specjalnie do potrzeb użytkownika.

Złóż zamówienie na cewniki Welland Medical online w sklepie Ortomedico – zapraszamy na zakupy!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ