darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Nowość – wciągane pieluchy dla dzieci Flufsan Baby Pants refundowane w sklepie Ortomedico.pl

Zrealizuj wniosek na wyroby chłonne

Przedstawiamy nowość na polskim rynku – Flufsan Baby Pants. To wciągane pieluchy dla dzieci, które zapewniają swobodę ruchów i wyjątkową chłonność na wiele godzin. Teraz można zakupić je w naszym sklepie internetowym z refundacją NFZ.

Flufsan Baby Pants – wciągane pieluchy dla dzieci

Przez długi czas na polskim rynku produktów chłonnych dla dzieci brakowało pieluchomajtek wciąganych. Do tej pory na wniosek były dostępne jedynie pieluchy zapinane na rzepy. Teraz nie jest to już jedyny wybór dla rodziców i opiekunów.

Dzięki wspólnym staraniom do sklepu Ortomedico.pl udało się wprowadzić pieluchy wciągane dla dzieci Flufsan Baby Pants z refundacją NFZ. To wysokiej jakości wyroby chłonne włoskiego producenta Europrosan SpA, które dedykowane są specjalnie dla dzieci doświadczających problemu inkontynencji.

Pieluchy Flufsan Baby Pants – główne cechy

Flufsan Baby Pants to pampersy wciągane jak majtki, które dzięki swojej formie stanowią atrakcyjną alternatywę dla pieluchomajtek na rzepy.

Pieluchy wciągane Flufsan Baby Pants przeznaczone są dla chłopców i dla dziewczynek. Wyróżniają się zastosowaniem super chłonnego i miękkiego absorbentu, który zapewnia uczucie suchości na wiele godzin i zatrzymuje zapachy. Elastyczna talia i boczki poprawiają szczelność.

Anatomiczna budowa pieluszek powoduje, że idealnie pasują do ciała dziecka i nie ograniczają ruchów zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Dzięki temu maluch może bez problemu bawić się i wypoczywać.

Pieluchy wciągane Flufsan Baby Pants – rozmiary

W linii Flufsan Baby Pants znajdują się wyroby w następujących rozmiarach:
Flufsan Baby Pants 4 Maxi – waga 7/18 Kg
Flufsan Baby Pants 5 Junior – waga 11/25 Kg
Flufsan Baby Pants 6 Extra Large – waga +16 Kg

Zrealizuj wniosek na wyroby chłonne

Flufsan Baby Pants – zakładanie i zdejmowanie pieluch

Zakładanie pampersów Flufsan Baby Pants jest bardzo proste, ponieważ są elastyczne i łatwo dopasowują się do kształtów ciała dziecka.

Na pieluchach umieszczono specjalny znacznik oznaczający tył. Wskaźnik zapełnienia pieluszki informuje o tym, że należy ją wymienić na nową.

Aby zdjąć zużytą pieluchę, wystarczy rozerwać ją wzdłuż boków. Można ją następnie łatwo zrolować i skleić za pomocą znacznika.

Zachęcamy do zamówienia pieluch wciąganych Flufsan Baby Pants w sklepie internetowym Ortomedico.pl z refundacją NFZ!

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika z lekarzem. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ