darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Ortomedico.pl – sklep medyczny w Rybniku, realizacja zleceń NFZ

Ortomedico.pl pod marką Relax-Med – sklep medyczny Rybnik – prowadzimy lokalny punkt oferujący sprzedaż wyrobów medycznych, wypożyczalnię sklepu medycznego oraz pracownię ortopedyczną. Realizujemy zlecenia na refundację NFZ. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Sklep medyczny Relax-Med (Ortomedico.pl) – zapraszamy do odwiedzenia nas w Rybniku przy ul. Piasta 21!

Sklep:
Pn-Pt. 09:00-17:00
Sob. 09:00-13:0

Badania stóp i postawy:
Pn-Pt. 09:00-20:00

Nasza oferta

Wyroby chłonne

Sprzedajemy i wypożyczamy nowoczesny sprzęt ortopedyczny jak chodziki, balkoniki, pionizatory, schodołazy, kule ortopedyczne, sprzęt stosowany w ćwiczeniach – Artromot i szyny CPM.

Wyroby dla diabetyków

Z myślą o osobach z cukrzycą przygotowaliśmy szeroką gamę produktów – sensory, transmitery i czytniki do pomiaru glikemii, glukometry, wyroby do pomp insulinowych, w tym zestawy infuzyjne (wkłucia), pojemniki na insulinę.

Wyroby stomijne

Zaopatrujemy stomików w nowoczesne wyroby stomijne. Oferujemy sprzęt jednoczęściowy i dwuczęściowy, w tym worki stomijne, płytki, pierścienie, pasty uszczelniające, pasy stomijne, kosmetyki.

Łóżka rehabilitacyjne

Sprzedajemy i wypożyczamy łóżka rehabilitacyjne wraz z materacami przeciwodleżynowymi oraz sprzętem pomocniczym dla opieki nad osobami leżącymi.

Wózki inwalidzkie

Nasz sklep medyczny w Rybniku oferuje wózki inwalidzkie w wielu wariantach – stalowe, aluminiowe, elektryczne, specjalne, w tym dziecięce. W naszym asortymencie dostępne są też skutery inwalidzkie elektryczne.

Sprzęt ortopedyczny

Sprzedajemy i wypożyczamy nowoczesny sprzęt ortopedyczny jak chodziki, balkoniki, pionizatory, schodołazy, kule ortopedyczne, sprzęt stosowany w ćwiczeniach – Artromot i szyny CPM.

Podnośniki dla niepełnosprawnych

Aby pomóc w codziennym funkcjonowaniu osób niepełnosprawnych, dostarczamy podnośniki sufitowe, ścienne oraz podnośniki jezdne.

Wkładki i buty ortopedyczne

Oferujemy wkładki i buty ortopedyczne dla dzieci i dla dorosłych. Wykonujemy je również na wymiar w naszym zakładzie ortopedycznym.

Protezy nóg i rąk

Relax-Med to kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji protez nóg i rąk na indywidualne zamówienie. Nasz zakład protezowania w Rybniku dobierze najlepszą protezę!

Ortezy

Osobom po urazach oferujemy ortezy stawu skokowego, kolanowego, barkowego, łokciowego, ortezy rąk, w tym ortezy sztywne, półsztywne i elastyczne.

Buty zdrowotne dla dzieci

Najmłodszym oferujemy obuwie profilaktyczne od uznanych marek jak Emel, Bartek, Aurelka, Dawid i innych. Oferujemy buty dziecięce jak trzewiki, półbuty, sandały, kozaki, kapcie dla dziewczynek i dla chłopców.

Badania komputerowe stóp

Prowadzimy komputerowe badania stóp w Rybniku, pomagając naszym klientom w doborze najlepszych wkładek i butów.

Inne produkty medyczne

W naszym sklepie medycznym w Rybniku można również zakupić inny sprzęt medyczny, między innymi wyroby dla amazonek – biustonosze, stroje kąpielowe, wyroby uciskowe na żylaki – rajstopy, pończochy, podkolanówki, opatrunki, ubrania uciskowe do terapii oparzeń, kosmetyki.

Pomagamy przy otrzymaniu dofinansowania

Nasz sklep medyczny w Rybniku gwarantuje pełną pomoc w pozyskaniu dofinansowania na wyroby medyczne w ramach programów realizowanych przez NFZ, PFRON oraz z programu Aktywny Samorząd.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ