darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Pieluchomajtki – bezpieczeństwo i wygoda w każdej sytuacji

Nietrzymanie moczu (NTM) to dla wielu osób wciąż ogromne wyzwanie, z którym się mierzą każdego dniaOd skali nasilenia skutków utraty kontroli nad pęcherzem w dużej mierze zależy jakość życia pacjentów z NTM. A ta, jak łatwo się domyślić, maleje wraz ze stopniem zaawansowania schorzenia. Trudno bowiem normalnie funkcjonować podejmując codzienne aktywności, jeśli ryzyko znalezienia się w kłopotliwej sytuacji jest tak duże. Dlatego, aby poprawić komfort życia osób dotkniętych nietrzymanie moczu, opracowano wyjątkowe produkty chłonne jakimi są pieluchomajtki TENA Slip ProSkin i Dry Kids.

Nowe zasady refundacji od 1.12.2021- pieluchomajtki

Nietrzymanie moczu i jego następstwa

Nietrzymanie moczu dotyczy osób w każdym wieku – zarówno seniorów, osób w sile wieku, jak i młodych, a nawet dzieci. Utrata kontroli nad pęcherzem może mieć różne przyczyny i zróżnicowany przebieg. Niekiedy stopień nasilenia objawów jest na tyle duży, że niemalże całkowicie uniemożliwia chorym codzienne funkcjonowanie. Ciągła obawa przed przeciekaniem, znalezieniem się w kłopotliwej sytuacji, poczucie wstydu, odczuwany dyskomfort to tylko niektóre z następstw NTM.

Poza nimi osoby zmagające się z utratą kontroli nad pęcherzem narażone są również na podrażnienia skóry będące następstwem jej ciągłego kontaktu z moczem lub zastosowaniem niewłaściwych produktów chłonnych, które zamiast ograniczać ryzyko powstawania zmian skórnych, mogą je nasilać.

Sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, jeśli pacjent zmagający się ze skutkami NTM dodatkowo dotknięty jest innymi chorobami przewlekłymi, a stan zdrowia zmusza go do ciągłego przebywania w pozycji leżącej. Opieka nad chorym staje się wówczas trudniejsza i bardziej wymagająca. Dlatego tak niezmiernie ważne jest stosowanie odpowiednich produktów chłonnych dostosowanych do wieku i potrzeb pacjenta, które nie tylko ochronią przed przeciekaniem, ale też zapewnią skórze pełne bezpieczeństwo, a jemu samemu potrzebny komfort.

TENA Slip ProSkin – z myślą o Twojej skórze

Pieluchomajtki TENA Slip ProSkin to uniwersalny produkt chłonny dla dorosłych, który zapewnia najwyższy stopień ochrony przed przeciekaniem jednocześnie dbając o komfort i wygodę pacjenta.

Ze względu na wspomniany wysoki stopień chłonności, a także anatomiczną budowę, pozwalają na idealne dopasowanie do pozycji ciała i stanowią dobre rozwiązanie dla seniorów i osób z ograniczoną ruchomością. Pieluchomajtki wyposażone zostały w praktyczne rzepy, które można wielokrotnie zapinać, dzięki czemu zmiana produktu jest łatwa zarówno w pozycji leżącej jak i stojącej. Chłonny wkład zapewnia maksymalną ochronę przed przeciekaniem. Doskonale absorbuje wilgoć i niweluje nieprzyjemne zapachy zapewniając przyjemne uczucie suchości i świeżości.

Pieluchomajtki TENA Slip ProSkin są niezwykle bezpieczne dla skóry, a to za sprawą specjalnego, przypominającego tkaninę materiału wykorzystanego do ich produkcji. Dodatkowo zostały wyposażone w oddychający panel, który umożliwia swobodny przepływ powietrza pozwalając skórze oddychać.

W ofercie marki TENA dostępne są różne rozmiary produktów o zróżnicowanym stopniu chłonności, co pozwala dostosować swój wybór do indywidualnych potrzeb.

Dry Kids – na małe, duże problemy

Nietrzymanie moczu nie omija również najmłodszych. Dzieci, podobnie jak i osoby starsze, na skutek działania różnorodnych czynników mogą utracić kontrolę nad pęcherzem. Dla nich rozwiązaniem będą produkty marki Dry Kids

Pieluchomajtki  Dry Kids oraz pieluchomajtki TENA Slip ProSkin, podlegają refundacji, co umożliwia obniżenie kosztów związanych z opieką nad starszymi i młodszymi pacjentami. Refundacja produktów TENA odbywa się na prostych zasadach. Wszystkie informacje na ten temat można znaleźć na stronie https://www.tena.pl/profesjonalisci/refundacja/informacje-dla-pacjenta/

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika z lekarzem. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ