Potwierdzanie zlecenia NFZ na wyroby medyczne – lista placówek NFZ:

Nowe zlecenia na wyroby medyczne wystawione przez lekarza POZ jednak nie potwierdzone przez portal eZWM wymagają potwierdzenia danego zlecenia w oddziale NFZ. Problem jest jednak taki, że obecnie z uwagi na zagrożenie epidemiczne trudno jest się dostać do danej placówki NFZ. Na szczęście jest inna możliwość, potwierdzenia zlecenia zdalnie bez potrzeby kontaktu z interpersonalnego.

Poniżej przedstawiamy listę oddziałów NFZ u których można potwierdzić zlecenie zdalnie lub w niżej wymieniony sposób. Prosimy komentujcie i dodawajcie Wasze informacje  innych oddziałach i sposobie możliwości załatwienia sprawy.

Piszcie prosimy jak w innych oddziałach NFZ przekazujemy sobie informacje gdzie i w jaki sposób można załatwić sprawę potwierdzenia zlecenia NFZ.

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika z lekarzem. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ