darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Kosmetyki do kąpieli

Oferujemy skutecznie działające i łagodne dla skóry kosmetyki do kąpieli. Wybierz najwyższej jakości produkty przeznaczone do mycia ciała i włosów na sucho i na mokro. Sprawdź wszystkie przygotowane przez nas kosmetyki i złóż swoje zamówienie online!

W naszym asortymencie znalazły się kosmetyki do pielęgnacji chorego leżącego oraz poruszającego się na wózku jest jeszcze łatwiejsza. To produkty znanych marek, jak Seni Care, Tena. Mogą być one również używane przez inne osoby – seniorów, osoby niepełnosprawne, osoby po urazach, w okresie rekonwalescencji, gdy samodzielne utrzymanie czystości jest utrudnione.

Można zakupić u nas praktyczne chusteczki nawilżane – nasączane, do przecierania skóry, pianki myjące, rękawice myjące, myjki higieniczne podfoliowane i niepodfoliowane, szampony, kremy i żele myjące. Dzięki zawartości delikatnych składników myjących i substancji pielęgnujących, dbają o skórę każdego dnia.

Jak zadbać o czystość chorego leżącego lub poruszającego się na wózku?

Codzienna higiena u osób mających trudności z samodzielnym poruszaniem się jest utrudniona. Właśnie dlatego warto skorzystać wtedy z odpowiednich kosmetyków, które ułatwiają jej prowadzenie.

Mycie chorego leżącego lub korzystającego z wózka inwalidzkiego może odbywać się za pomocą kosmetyków do mycia na sucho. Nie wymagają one dostępu do bieżącej wody – skutecznie rozpuszczają zanieczyszczenia i jednocześnie pielęgnują skórę. Mają postać wygodnych w użyciu chusteczek nasączanych, rękawic myjących oraz pianek.

Do mycia na mokro można zastosować delikatnie działające kremy myjące, żele, szampony.

Dodatkowe akcesoria pomagające w utrzymaniu czystości

Aby ułatwić mycie ciała podopiecznego, można wykorzystać specjalne podkłady. Dzięki zastosowaniu warstwy folii chronią łóżko przed zmoczeniem. Kosmetyki mogą być też używane w specjalnych dmuchanych basenach – wannach rozkładanych na łóżku chorego.

 

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ