darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Pieluchomajtki i majtki chłonne Seni

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Producent wyrobów chłonnych – marka Seni już od wielu lat oferuje najwyższej jakości artykuły przeznaczone dla osób z nietrzymaniem moczu. Pieluchomajtki Seni, majtki chłonne, wkładki urologiczne, podkłady i inne produkty stanowią codzienne wsparcie dla pacjentów z lekką, średnią i ciężką inkontynencją. Teraz można zakupić je przez internet w naszym sklepie z szybką dostawą do domu!

Komfort i bezpieczeństwo – wkładki, pieluchomajtki, majtki chłonne Seni

Marka Seni prezentuje pełną gamę wyrobów chłonnych, które dedykowane są dla osób doświadczających nietrzymania moczu i kału. Szeroki asortyment powoduje, że dobranie właściwych produktów jest jeszcze łatwiejsze – to zarówno większy komfort dla chorego, jak i pomoc dla opiekuna.

W ofercie firmy Seni znajdują się:

– wkładki urologiczne dla kobiet i mężczyzn – rekomendowane przy lekkim oraz średnim nietrzymaniu moczu, wygodne i dyskretne
majtki chłonne – polecane przy średniej i ciężkiej inkontynencji, majtki chłonne Seni są najlepszym wyborem dla aktywnych użytkowników, którzy doceniają codzienny komfort i bezpieczeństwo
pieluchomajtki – pampersy Seni dla dorosłych i dla dzieci, najlepszy wybór w przypadkach średniego i ciężkiego nietrzymania moczu – sprawdzone u osób aktywnych oraz z ograniczoną mobilnością
– pieluchy anatomiczne – rekomendowane dla osób poruszających się na wózkach, osób otyłych
wkłady chłonne – o anatomicznym kształcie, sprawdzone dla osób z cewnikami oraz przy inkontynencji kałowej
podkłady higieniczne – stanowią skuteczne zabezpieczenie przed zabrudzeniem pościeli i łóżka

Majtki chłonne, wkładki, pieluchomajtki Seni mają anatomiczny kształt i powstają z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają maksymalną efektywność oraz komfort użytkowania. Elastyczne elementy – ściągacze wspierają optymalne dopasowanie do ciała i zapobiegają wyciekom. Miękkie, nieszeleszczące i oddychające materiały dbają o bezpieczeństwo dla skóry i minimalizują ryzyko odparzeń.

Seni stosuje także nowoczesne rozwiązania wspomagające korzystanie ze swoich wyrobów, między innymi indykatory wilgotności, które określają stopień napełnienia pieluch, rozrywane szwy boczne umożliwiające łatwe zdjęcie produktów, system Odour Stop, który zapobiega nieprzyjemnym zapachom. Wszystkie wyroby chłonne Seni są również testowane dermatologicznie.

Realizacja wniosków NFZ na majtki chłonne, pieluchomajtki Seni przez internet

Nasz sklep medyczny oferuje możliwość uzyskania dofinansowania na pieluchomajtki, majtki chłonne, pampersy Seni przez internet. Wystarczy wypisać formularz znajdujący się na naszej stronie, podając w nim odpowiedni kod refundacji. W następnej kolejności należy wpisać pozostałe dane i wybrać wyroby chłonne do refundacji.

Dzięki takiej metodzie realizacji wniosków NFZ na dofinansowanie wyrobów chłonnych nasi klienci mogą zakupić je jeszcze wygodniej. Zamówienie w całości można złożyć przez internet, a nasz sklep zadba o jego dostawę pod wskazany adres.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wyrobów marki Seni w naszym sklepie online i życzymy udanych zakupów!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ