darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Worki stomijne jednoczęściowe

Nowoczesne worki stomijne jednoczęściowe zapewniają codzienny komfort osobom ze stomią. W naszym sklepie Ortomedico oferujemy jednoczęściowy sprzęt stomijny od najlepszych marek z refundacją NFZ. Sprawdź ofertę i złóż swoje zamówienie online!

Czym wyróżniają się jednoczęściowe worki stomijne?

Worki stomijne jednoczęściowe zbudowane są z worka połączonego na stałe z przylepcem. Wielkość przylepca można dobrać samodzielnie, docinając go nożyczkami. W celu wymiany worka stomijnego konieczne jest odklejenie przylepca ze skóry.

Za pomocą tego typu worków można zaopatrzyć każdy rodzaj stomii jak:
– ileostomia
– kolostomia
– urostomia

Jednoczęściowy sprzęt stomijny rekomendowany jest przede wszystkim dla osób, które mają stomię niepowikłaną.

Rodzaje worków stomijnych jednoczęściowych

Worki stomijne jednoczęściowe dostępne są w wielu wariantach do wyboru, dlatego pacjenci mogą zdecydować się na najbardziej odpowiadający im rodzaj sprzętu.

Otwarte worki stomijne jednoczęściowe

Można otworzyć worek w celu usunięcia jego zawartości, dlatego wymiana nie jest konieczna od razu, gdy dojdzie do jego zapełnienia.

Zamknięte worki stomijne jednoczęściowe

Worek nie ma otwarcia umożliwiającego jego opróżnienie, dlatego też należy wymieniać go za każdym razem, gdy będzie zapełniony.

Jednoczęściowe worki stomijne są oferowane w wariantach przeznaczonych dla osób dorosłych oraz dla dzieci. Występują w różnych kształtach i pojemnościach, dzięki czemu można dobrać je do własnych potrzeb.

Worki jednoczęściowe dostępne są w dwóch głównych wariantach kolorystycznych – neutralnym, który przypomina kolor skóry, oraz przezroczystym. Worki neutralne beżowe lub szare mogą być wyposażone w okienka, za pomocą ogląda się poziom ich napełnienia.

Zamów worki stomijne jednoczęściowe z refundacją NFZ!

W naszym sklepie internetowym Ortomedico worki stomijne jednoczęściowe są oferowane z refundacją NFZ online.

Wystarczy, że wypełnisz znajdujący się na naszej stronie formularz, aby zrealizować zlecenie na wyroby medyczne. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji.

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ