darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Witam. Mam wystawioną receptę na pieluchomajtki. Zawsze realizowałam ją osobiście w sklepie medycznym. Chciałabym uniknąć wychodzenia z domu – czy mogę zrealizować tę receptę u Was nie wychodząc z domu?

Zrealizuj wniosek na wyroby chłonne

Często pojawiające się pytanie z uwagi na chęć pozostania w domu w czasie zagrożenia zarażeniem COVID-19:

Nowe zasady refundacji od 1.12.2021- pieluchomajtki

Witam. Mam wystawioną receptę na pieluchomajtki. Zawsze realizowałam ją osobiście w sklepie medycznym. Chciałabym uniknąć wychodzenia z domu – czy mogę zrealizować tę receptę u Was nie wychodząc z domu?

Oczywiście jest taka możliwość:

  1. a) Jeżeli jest to zlecenie na starych zasadach wystawione przed 01.2020 – wraz z kartą zaopatrzenia jak najbardziej można zrealizować na stronie www.ortomedioco.pl nawet jeśli poprzednio realizowane zlecenie było w innym miejscu stacjonarnie.
  2. b) Jeżeli jest to tzw nowe zlecenie tzn wystawione po 01.2020 to jak najbardziej jest możliwość realizacji w innym miejscu niżeli z dotychczasowego miejsca stacjonarnego, należy jednak wykonać następujące czynności:
  3. Prosimy wykonać telefon do oddziału NFZ (telefon do danego oddziału NFZ podany jest u nas na stronie) z prośbą o zablokowanie poprzedniego zlecenia: https://ortomedico.pl/potwierdzanie-zlecenia-nfz-na-wyroby-medyczne-lista-placowek-nfz/
  4. Telefon do lekarza POZ (https://drive.google.com/file/d/15cPTvy98MCQBZuHVyCoKKevbT1mmn2qg/view) lub poprzez teleopieke (https://takes-care.com/DoctorShowcase/Card/14567 ) w celu uzyskania nowego zlecenia NFZ (wystarczy że telefonicznie zostanie przekazany nr zlecenia – nie potrzeba obecnie wersji papierowej).
  5. Podany nr zlecenia można już bez przeszkód, bez wychodzenia zrealizować u nas na stronie www.ortomedico.pl
  6. Od razu wysyłamy zamówienie 🙂

W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu na czacie lub telefonicznie: 530189858

Zespół Ortomedico.pl

Zrealizuj wniosek na wyroby chłonne

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika z lekarzem. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ