darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Wykaz placówek NFZ, w których możliwe jest potwierdzanie zleceń na wyroby medyczne

Zrealizuj wniosek na wyroby chłonne

Zgodnie z wydanym w dniu dzisiejszym 27.03.2020 opublikowanym wykazie placówek NFZ przedstawiamy dane każdej placówki i oddziału NFZ w danym województwie.

Z uwagi na panujący koronawirus w naszym kraju, Narodowy Fundusz Zdrowia umożliwił łatwiejszy sposób potwierdzania zleceń wydanych przez lekarza i nie potwierdzonych w chwili wydania. Głównie chodzi o zlecenia nowe wydane przez lekarza ale nie potwierdzone w gabinecie przez co wymagają potwierdzenia przez placówkę NFZ.

O ostatnich dniach wydawania tzw „starych zleceń” pisaliśmy wcześniej:
https://ortomedico.pl/juz-ostatnie-dni-kiedy-pacjenci-beda-mogli-miec-wystawione-zlecenia-na-wyroby-medyczne-na-starych-zleceniach-nfz/

Wg informacji na stronie Narodowego Funduszu Zdrowia wszystkie placówki NFZ udostępniły w celu potwierdzenia zleceń zdalnie.

  • adresy ePUAP
  • adresy e-mail
  • numery telefonów w sprawach pilnych.

Dodatkowo wystawione są skrzynki na korespondencję, która jest obsługiwana na bieżąco.

W załącznikach wykaz placówek NFZ, w których możliwe jest potwierdzanie zleceń na wyroby medyczne:

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika z lekarzem. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ