darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Wzrost cen pieluchomajtek 2021 – informacje dla pacjentów

Szanowni Pacjenci, niestety jesteśmy zmuszeni przekazać informacje o wzroście cen pieluchomajtek, majtek chłonnych, kosmetyków, które będą obowiązywały od września/ października 2021.

Z otrzymanych informacji od producentów marki: Tena, Hartmann, a także producenta wyrobów marki Seni wynika, że z uwagi na wzrost cen produkcji, a także surowców, producenci są zmuszeni dokonać zwiększenia ceny produktów.

Nowe zasady refundacji od 1.12.2021- pieluchomajtki

W związku z powyższym od wskazanego okresu będą obowiązywały nowe ceny na wyroby chłonne i kosmetyki.

Wyroby Hartmann, Tena – Wzrost cen od Września 2021
Wyroby Seni – Wzrost cen od Października 2021

Szanowni Pacjenci, zawsze wszystkie nasze czynności są wykonywane z uwzględnieniem poszanowania i potrzeb naszych klientów, dlatego pomimo iż informacje nie są optymistyczne wierzymy, że będziemy mogli w dalszym ciągu z Państwem współpracować i dawać możliwość realizacji zleceń z wykorzystaniem nowoczesnej, łatwej w obsłudze platformy do realizacji zleceń na wyroby cykliczne refundowane poprzez  Narodowy Fundusz Zdrowia.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Ortomedico.pl

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika z lekarzem. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ