darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Zalety pieluchomajtek Seni

Nowe zasady refundacji od 1.12.2021- pieluchomajtki


Nietrzymanie moczu powoduje dyskomfort fizyczny i psychiczny u osób cierpiących na tą chorobę. Rozwiązaniem tego problemu są pieluchomajtki Seni. Na rynku podobnych produktów wyróżniają się bardzo wysoką chłonnością i komfortem użytkowania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pieluchomajtki dla dorosłych Seni w różnych rozmiarach i o różnym stopniu chłonności, co pozwala idealnie dopasować je do indywidualnych potrzeb. Pomocne w tym są tabele rozmiarów i wskaźniki chłonności.

Co wyróżnia pieluchomajtki Seni?

To przede wszystkim wyroby wysokiej jakości, do ich produkcji wykorzystywane są nowoczesne materiały i najnowsze technologie. Dzięki temu zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.Oferowane przez nas pieluchomajtki zapewniają wysokie poczucie czystości dzięki zastosowaniu włókniny EDS umieszczonej we wkładzie chłonnym. To ona odpowiada za szybkie i równomierne rozprowadzanie moczu wewnątrz wkładu. Dzięki temu pacjent przez cały czas ma komfort suchości.

Szczególnie starannie dopracowany kształt pieluchomajtek Seni zapobiega przeciekaniu moczu na zewnątrz. Po założeniu pieluchomajtek boczne osłonki idealnie dopasowują się do kształtu ciała.

Ilość 90 sztuk pieluchomajtek miesięcznie dla wielu osób jest niewystarczająca i zmuszone są dokupić dodatkowo brakującą ilość bez refundacji. To spore koszty w budżecie domowym.

Zachęcamy Państwa do kupowania pieluchomajtek bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Brak marży naliczanej przez hurtownie i apteki sprawia, że nasze ceny porównywalne są do ceny refundowanych pieluchomajtek.

Pacjenci korzystający z pieluchomajtek Seni cenią je przede wszystkim za komfort i wygodę użytkowania. Bez względu na ubiór są niewidoczne i zapewniają całkowitą dyskrecję.

Zrealizuj wniosek na wyroby chłonne

Nasze pieluchomajtki posiadają indykator wilgotności, który dodatkowo zwiększa komfort ich użytkowania. Indykator informuje o napełnieniu pieluchy i konieczności jej zmiany. Stosujemy dwa rodzaje indykatorów. Jeden to paski, których kolor zmienia się w zależności od wilgotności pieluchomajtek. Zielono-niebieski pasek oznacza konieczność zmiany. Drugim indykatorem jest napis na pieluchomajtkach. W miarę zwiększania się ich wilgotności napis blaknie.

Pieluchomajtki Seni są przebadane dermatologicznie, nie powodują uczuleń. Dzięki zastosowaniu specjalnej struktury warstwy zewnętrznej pieluchomajtki zapewniają swobodny dopływ powietrza i nie powodują odparzeń i podrażnień skóry. Bezpiecznie mogą z nich korzystać nawet osoby o bardzo delikatnej cerze.

W pieluchomajtkach Seni stosowany jest bardzo skuteczny absorbent, który dzięki właściwościom antybakteryjnym zapobiega rozwojowi bakterii i chłonie nieprzyjemne zapachy.

Pieluchomajtki Seni cena refundacja

Osoby ze stwierdzonym nietrzymaniem moczu mogą liczyć na refundację z NFZ. Jej wysokość uzależniona jest od rodzaju schorzenia głównego. Osobom z chorobami nowotworowymi przysługuje 100% (77 zł), natomiast pozostałym pacjentom 70% (63 zł) refundacji ustalonego limitu. Każdy pacjent cierpiący na nietrzymanie moczu może otrzymać receptę na 90 pieluchomajtek miesięcznie. Recepta może być wypisana na trzy miesiące.

Zobacz także :

Program ‘ za życiem ‘ komu przysługuje ?

Zasady refundacji pieluchomajtek

Pieluchomajtki TENA i system ochrony TENA Skin

Wybieramy pieluchomajtki dla dorosłych

Realizacja e-zlecenie NFZ

E-zlecenie – Jak zrealizować nowy wniosek

Zrealizuj wniosek na wyroby chłonne

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika z lekarzem. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ