darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Zestawy infuzyjne

Nowoczesne zestawy infuzyjne dla diabetyków dostępne w naszym sklepie internetowym Ortomedico to pewność i bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Gdy korzystasz z pompy insulinowej i chcesz zadbać o swój komfort, w naszej ofercie znajdziesz pełną gamę zestawów od sprawdzonych producentów jak Accu-Chek i Medtronic. Zakupisz u nas zestawy pełnopłatne oraz z refundacją NFZ przez internet. Zachęcamy do sprawdzenia oferty!

Ortomedico – zestawy infuzyjne dla osób chorujących na cukrzycę

Przeznaczony do stosowania razem z pompą insulinową zestaw infuzyjny dla diabetyka pozwala na sprawne dostarczanie insuliny bezpośrednio do tkanek organizmu.

Zestawy infuzyjne, określane także jako wkłucia, wyposażone są we wkłucia oraz w rurki, którymi dostarczają insulinę z pompy do ciała. Dzięki nim nie ma potrzeby prowadzenia regularnych wkłuć z insuliną, ponieważ pompa może zadbać o dostarczenie jej samodzielnie.

W naszym sklepie Ortomedico oferujemy zestawy infuzyjne różnych typów, które różnią się pomiędzy sobą sposobem wkłucia oraz jego ułożeniem. Dedykowane są one zarówno dla osób początkujących lub mających słabszy wzrok, dla których ważne jest łatwe i szybkie wkłucie zestawu, na przykład jak zestaw Accu-Chek Rapid-D Link, jak i dla tych bardziej doświadczonych, które mają już więcej wprawy, jak w przypadku zestawu Accu-Chek Flexlink.

Zestawy infuzyjne oferowane są w różnych długościach kaniuli – można wybrać odpowiedni wariant przy składaniu zamówienia.

Pełnopłatne i refundowane przez NFZ zestawy infuzyjne w Ortomedico!

Nasz sklep Ortomedico specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych wyrobów dla diabetyków. Dzięki nam możesz zaopatrzyć się we wszystkie wyroby, których potrzebujesz, aby codziennie korzystać z wygodnego i bezpiecznego leczenia cukrzycy z użyciem pompy insulinowej.

Dwa warianty płatności za wyroby – pełnopłatne i NFZ – powodują, że możemy zapewnić naszym klientom łatwy dostęp do potrzebnych zestawów za pełną opłatą lub z refundacją przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Aby zrealizować zlecenie na refundację zestawów infuzyjnych przez NFZ, wystarczy skorzystać ze znajdującego się na naszej stronie internetowej formularza. Należy podać w nim podstawowe dane, czyli numer zlecenia, swój PESEL oraz numer telefonu kontaktowego. Dzięki temu możemy sprawdzić je i zrealizować zamówienie z refundacją.

Naszym klientom kupującym zestawy infuzyjne z refundacją NFZ zapewniamy szybką i darmową dostawę produktów na terenie całego kraju.

Gdy potrzebny jest zestaw infuzyjny dla diabetyka, zapraszamy do złożenia zamówienia na potrzebne wyroby medyczne w naszym sklepie Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ