Fraud Blocker

Lista produktów marki Salts

Salts oferuje profesjonalne produkty stomijne w szerokim wyborze. W naszym sklepie internetowym Ortomedico oferujemy między innymi worki stomijne Salts, płytki stomijne, pierścienie uszczelniające, a także kosmetyki dla osób korzystających ze stomii. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia przez internet!

Salts oferuje profesjonalne produkty stomijne w szerokim wyborze. W naszym sklepie internetowym Ortomedico oferujemy między innymi worki stomijne Salts, płytki stomijne, pierścienie uszczelniające, a także kosmetyki dla osób korzystających ze stomii. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia przez internet!

Salts – szeroki wybór produktów dla stomików

Firma Salts specjalizuje się w produkcji sprzętu medycznego przeznaczonego dla osób ze stomią. W jej ofercie można znaleźć produkty stosowane do kolostomii, ileostomii i urostomii w wielu wariantach, co pozwala na ich łatwe dopasowanie do własnych potrzeb.

Salts to wyroby opracowane z myślą o osobach ze stomią, aby ułatwiać codzienne funkcjonowanie i zapewnić maksymalny poziom wygody i bezpieczeństwa. Anatomiczne kształty produktów stomijnych oraz wykorzystane do ich wykonania materiały redukują ryzyko pojawienia się przecieków oraz podrażnień skórnych. Dyskretny wygląd zapewniają niskoprofilowe kołnierze oraz naturalne kolory.

Produkty stomijne Salts dostępne są w poniższych wariantach:
- Worki stomijne Salts – firma oferuje nowoczesne worki stomijne w systemach jednoczęściowym oraz dwuczęściowym. Worki jednoczęściowe połączone są już z płytką stomijną, natomiast do worków dwuczęściowych należy dobrać płytkę i pierścień. Worki Salts są dostępne jako worki otwarte – odpuszczalne, worki z kranikiem w przypadku urostomii oraz jako worki zamknięte. Firma oferuje worki z miękkich, elastycznych i przyjemnych w dotyku materiałów, które zapewniają płynność ruchów i komfort noszenia.
- Płytki stomijne – wygodne w stosowaniu płytki przeznaczone dla osób stosujących dwuczęściowe systemy stomijne. Wykonane z wytrzymałych i elastycznych materiałów, łatwe w dopasowaniu do stomii. Salts oferuje płytki w różnych rozmiarach do wyboru. Oferta włącza też płytki hydrokoloidowe do docięcia stosowane do gojenia podrażnień wokół stomii.
- Półpierścienie i pierścienie uszczelniające – zapobiegają podciekaniu płynów oraz wywołanym przez nie podrażnieniom skóry przy płytce stomijnej.
- Kosmetyki dla stomików – w ofercie firmy Salts znalazły się również produkty dla stomików przeznaczone do oczyszczania i pielęgnacji skóry wokół stomii, między innymi pasty uszczelniająco-gojące, chusteczki jednorazowe tworzące barierę ochronną, preparaty łagodzące podrażnienia, zmywacze do resztek kleju.
- Akcesoria dla stomików – asortyment Salts włącza też różne rodzaje akcesoriów, między innymi paski podtrzymujące do sprzętu stomijnego.

Zamów produkty stomijne Salts w sklepie Ortomedico!

Dostępne w ofercie Salts worki stomijne, płytki stomijne, pierścienie i produkty pielęgnacyjne można zamówić w sklepie internetowym Ortomedico z szybką dostawą na terenie Polski.

Naszym klientom umożliwiamy również realizację zleceń medycznych NFZ przez internet. Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy tylko wypisanie umieszczonego na naszej witrynie formularza. Zakupione z refundacją produkty stomijne dostarczamy bezpłatnie.

Zapraszamy do zamówienia produktów dla stomików Salts dostępnych w naszej ofercie!

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Aktualności

Pieluchy kąpielowe – dlaczego warto je stosować i jak wybrać najlepsze?

Pływanie ma dla dziecka wiele korzyści – wspomaga jego rozwój już od najmłodszych lat i również zapewnia mnóstwo frajdy. Aby dziecko mogło skorzystać z kąpieli, powinno nosić pieluchy kąpielowe. Czym charakteryzują się takie pampersy? Dlaczego są one ważne? Jak je wybrać?

Jak i kiedy oduczać dziecko od pieluchy?

Pieluchy dziecięce są bardzo pomocne, lecz w pewnym momencie konieczna jest rezygnacja z ich stosowania. W jakim wieku powinno się przeprowadzić odpieluchowanie dziecka? Jak wykonać je skutecznie? Zobacz porady!

Nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych - przyczyny i sposoby radzenia sobie z tym problemem

Inny niż zwykle, nieprzyjemny zapach z pochwy może być objawem chorobowym. Jakie są główne przyczyny takiej dolegliwości? W jaki sposób można ją leczyć?

Infekcje układu moczowego w ciąży – jakie są objawy, przyczyny i leczenie bakteriomoczu u ciężarnych?

Kobiety w okresie ciąży są w wyższym stopniu narażone na pojawienie się infekcji układu moczowego. Jakie są główne objawy takiej dolegliwości? Jak do niej dochodzi? Jak można ją bezpiecznie leczyć?

Zapobieganie odleżynom – jak stworzyć plan profilaktyki przeciwodleżynowej?

Profilaktyka przeciwodleżynowa jest bardzo ważna dla osób przebywających przez długi czas w pozycji leżącej. W jaki sposób zapobiegać odleżynom u unieruchomionych pacjentów?

Poprzedni
Następny
Loading...