Fraud Blocker

Lista produktów marki Salts

Salts oferuje profesjonalne produkty stomijne w szerokim wyborze. W naszym sklepie internetowym Ortomedico oferujemy między innymi worki stomijne Salts, płytki stomijne, pierścienie uszczelniające, a także kosmetyki dla osób korzystających ze stomii. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia przez internet!

Salts oferuje profesjonalne produkty stomijne w szerokim wyborze. W naszym sklepie internetowym Ortomedico oferujemy między innymi worki stomijne Salts, płytki stomijne, pierścienie uszczelniające, a także kosmetyki dla osób korzystających ze stomii. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia przez internet!

Salts – szeroki wybór produktów dla stomików

Firma Salts specjalizuje się w produkcji sprzętu medycznego przeznaczonego dla osób ze stomią. W jej ofercie można znaleźć produkty stosowane do kolostomii, ileostomii i urostomii w wielu wariantach, co pozwala na ich łatwe dopasowanie do własnych potrzeb.

Salts to wyroby opracowane z myślą o osobach ze stomią, aby ułatwiać codzienne funkcjonowanie i zapewnić maksymalny poziom wygody i bezpieczeństwa. Anatomiczne kształty produktów stomijnych oraz wykorzystane do ich wykonania materiały redukują ryzyko pojawienia się przecieków oraz podrażnień skórnych. Dyskretny wygląd zapewniają niskoprofilowe kołnierze oraz naturalne kolory.

Produkty stomijne Salts dostępne są w poniższych wariantach:
- Worki stomijne Salts – firma oferuje nowoczesne worki stomijne w systemach jednoczęściowym oraz dwuczęściowym. Worki jednoczęściowe połączone są już z płytką stomijną, natomiast do worków dwuczęściowych należy dobrać płytkę i pierścień. Worki Salts są dostępne jako worki otwarte – odpuszczalne, worki z kranikiem w przypadku urostomii oraz jako worki zamknięte. Firma oferuje worki z miękkich, elastycznych i przyjemnych w dotyku materiałów, które zapewniają płynność ruchów i komfort noszenia.
- Płytki stomijne – wygodne w stosowaniu płytki przeznaczone dla osób stosujących dwuczęściowe systemy stomijne. Wykonane z wytrzymałych i elastycznych materiałów, łatwe w dopasowaniu do stomii. Salts oferuje płytki w różnych rozmiarach do wyboru. Oferta włącza też płytki hydrokoloidowe do docięcia stosowane do gojenia podrażnień wokół stomii.
- Półpierścienie i pierścienie uszczelniające – zapobiegają podciekaniu płynów oraz wywołanym przez nie podrażnieniom skóry przy płytce stomijnej.
- Kosmetyki dla stomików – w ofercie firmy Salts znalazły się również produkty dla stomików przeznaczone do oczyszczania i pielęgnacji skóry wokół stomii, między innymi pasty uszczelniająco-gojące, chusteczki jednorazowe tworzące barierę ochronną, preparaty łagodzące podrażnienia, zmywacze do resztek kleju.
- Akcesoria dla stomików – asortyment Salts włącza też różne rodzaje akcesoriów, między innymi paski podtrzymujące do sprzętu stomijnego.

Zamów produkty stomijne Salts w sklepie Ortomedico!

Dostępne w ofercie Salts worki stomijne, płytki stomijne, pierścienie i produkty pielęgnacyjne można zamówić w sklepie internetowym Ortomedico z szybką dostawą na terenie Polski.

Naszym klientom umożliwiamy również realizację zleceń medycznych NFZ przez internet. Aby skorzystać z tej opcji, wystarczy tylko wypisanie umieszczonego na naszej witrynie formularza. Zakupione z refundacją produkty stomijne dostarczamy bezpłatnie.

Zapraszamy do zamówienia produktów dla stomików Salts dostępnych w naszej ofercie!

Sortuj według:
Produkty na stronie:
(29)

Aktualności

Sensor CGM Simplera i inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen - system Smart MDI

System Smart MDI obejmujący sensor CGM Simplera i inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen.

Nietrzymanie moczu u seniora – co może być powodem i jak je leczyć?

Nietrzymanie moczu u seniorów to częsty problem, który może mieć wpływ na jakość życia starszych osób. Co najczęściej powoduje takie dolegliwości? W jaki sposób im zaradzić?

Mycie i pielęgnacja okolic intymnych u chorego – praktyczny poradnik

Krocze to obszar pomiędzy odbytem a narządami płciowymi. Jego właściwa pielęgnacja pomaga zapobiegać infekcjom, dyskomfortowi i innym problemom zdrowotnym. Jest ona także istotnym aspektem higieny osobistej, zwłaszcza u osób starszych, leżących, niepełnosprawnych i chorych, które mogą mieć ograniczenia w samodzielnym wykonywaniu tych czynności. Wyjaśniamy, jak zadbać o pielęgnację okolic intymnych!

Kręgosłup a oddawanie moczu – co je łączy?

Ciało człowieka to złożony i wzajemnie powiązany system, w którym jeden narząd lub układ mogą wpływać na funkcjonowanie innych. Ta zależność widoczna jest również w związku między zdrowiem kręgosłupa a funkcjonowaniem układu moczowego. Zobacz, jak kręgosłup może wpływać na oddawanie moczu, a układ moczowy na dolegliwości ze strony pleców!

Produkty moczopędne – co działa moczopędnie?

W aptekach, zielarniach, drogeriach, ale także w zwykłych sklepach spożywczych dostępny jest szereg produktów wykazujących działanie moczopędne. Mają one wiele wskazań i można stosować je zarówno profilaktycznie, jak i leczniczo. Jakie zioła, owoce i warzywa wykazują działanie moczopędne?

Poprzedni
Następny
Loading...