Fraud Blocker

Lista produktów marki Flufsan

Włoska firma Flufsan specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów chłonnych. Wysokiej jakości wciągane majtki chłonne Flufsan Baby Pants stanowią atrakcyjną alternatywę dla innych wyrobów dostępnych na rynku, które zapinane są na rzepy. Zachęcamy do zamówienia pieluch Flufsan Baby Pants z refundacją NFZ w naszym sklepie internetowym Ortomedico.pl!

Włoska firma Flufsan specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów chłonnych. Wysokiej jakości wciągane majtki chłonne Flufsan Baby Pants stanowią atrakcyjną alternatywę dla innych wyrobów dostępnych na rynku, które zapinane są na rzepy. Zachęcamy do zamówienia pieluch Flufsan Baby Pants z refundacją NFZ w naszym sklepie internetowym Ortomedico.pl!

Majtki chłonne Flufsan Baby Pants – wciągane pieluchy dla dzieci

Wciągane pampersy Flufsan Baby Pants to nowość na polskim rynku – dzięki swojej specjalnej konstrukcji pozbawionej rzepów są bardzo łatwe w zakładaniu u starszych dzieci i zapewniają maksymalny komfort i swobodę ruchów.

Pieluchy Flufsan Baby Pants przeznaczone są do stosowania przez dziewczynki i chłopców i dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki którym można łatwo dopasować je do wagi dziecka.

Budowa pieluszek Flufsan Baby Pants zapewnia maksymalne dopasowanie do ciała. Anatomicznie ukształtowany pas jest elastyczny dzięki zastosowaniu gumek, boczne zabezpieczenia chronią przed wilgocią, a zastosowany wkład chłonny ma dużą pojemność i indykator zapełnienia.

Pieluszki Flufsan Baby Pants wyposażone są również w praktyczny znacznik, który wskazuje na tył pieluszki. Pełni on jednocześnie funkcję naklejki, którą można zakleić zużytą pieluszkę po jej zwinięciu, by łatwo wyrzucić ją do kosza.

Flufsan Baby Pants – dostępne rozmiary

Majtki chłonne Flufsan dostępne są w trzech rozmiarach:
- Flufsan Baby Pants 4 Maxi – dla dzieci o wadze 7/18 Kg
- Flufsan Baby Pants 5 Junior – dla dzieci o wadze 11/25 Kg
- Flufsan Baby Pants 6 Extra Large – dla dzieci o wadze +16 Kg

Zastosowanie pieluch Flufsan Baby Pants

Pieluchy Flufsan Baby Pants przeznaczone dla starszych dzieci doświadczających problemów związanych z inkontynencją – nietrzymaniem moczu. Mogą być również używane u dzieci, które mają trudności z odzwyczajeniem się od stosowania pieluch.

Majtki chłonne Flufsan Baby Pants podlegają refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia – zlecenie można zrealizować w naszym sklepie internetowym.

Zachęcamy do złożenia zamówienia na peluchy Flufsan Baby Pants w naszym sklepie Ortomedico.pl z refundacją NFZ online!

Sortuj według:
(3)

Aktualności

Jak dbać o skórę przy używaniu wyrobów chłonnych?

Osoby z nietrzymaniem moczu (inkontynencją) korzystające z wyrobów chłonnych, takich jak pieluchomajtki, majtki chłonne albo wkłady anatomiczne, narażone są w wyższym stopniu na podrażnienia okolic intymnych. Właśnie dlatego duże znaczenie ma wtedy ich odpowiednia pielęgnacja. Jak dbać o skórę przy używaniu wyrobów chłonnych?

Nietrzymanie moczu: najczęstsze mity i fakty

Popuszczanie, nietrzymanie moczu, czyli inkontynencja jest dolegliwością, o której nadal nie rozmawia się otwarcie. Właśnie dlatego narosło wokół niej wiele mitów, które powodują, że jest ona źle rozumiana przez niektóre osoby. Jakie są najczęstsze mity i fakty dotyczące inkontynencji?

Jak radzić sobie z cukrzycą podczas upałów?

Osoby chorujące na cukrzycę mogą mieć większe problemy z utrzymaniem prawidłowego poziomu cukru we krwi w trakcie upalnych dni. Dlaczego wysokie temperatury są niebezpieczne dla diabetyków? W jaki sposób należy wtedy postępować, by uniknąć nasilenia problemów zdrowotnych?

Przeciekanie pampersów w nocy – jak temu zapobiegać?

Przeciekanie pieluch w nocy jest często pojawiającym się problemem u osób leżących, wymagających stałej opieki. W jaki sposób można mu zapobiegać?

Bezterminowe orzeczenia o niepełnosprawności – jak przebiegają prace nad ich wprowadzeniem?

Resort Rodziny i Polityki Społecznej 13 kwietnia otrzymał listę schorzeń, które uprawniają do wydania bezterminowego orzeczenia o niepełnosprawności. Została ona przygotowana przez powołany do tego celu zespół ekspertów.

Poprzedni
Następny
Loading...