Fraud Blocker

Lista produktów marki Flufsan

Włoska firma Flufsan specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów chłonnych. Wysokiej jakości wciągane majtki chłonne Flufsan Baby Pants stanowią atrakcyjną alternatywę dla innych wyrobów dostępnych na rynku, które zapinane są na rzepy. Zachęcamy do zamówienia pieluch Flufsan Baby Pants z refundacją NFZ w naszym sklepie internetowym Ortomedico.pl!

Włoska firma Flufsan specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów chłonnych. Wysokiej jakości wciągane majtki chłonne Flufsan Baby Pants stanowią atrakcyjną alternatywę dla innych wyrobów dostępnych na rynku, które zapinane są na rzepy. Zachęcamy do zamówienia pieluch Flufsan Baby Pants z refundacją NFZ w naszym sklepie internetowym Ortomedico.pl!

Majtki chłonne Flufsan Baby Pants – wciągane pieluchy dla dzieci

Wciągane pampersy Flufsan Baby Pants to nowość na polskim rynku – dzięki swojej specjalnej konstrukcji pozbawionej rzepów są bardzo łatwe w zakładaniu u starszych dzieci i zapewniają maksymalny komfort i swobodę ruchów.

Pieluchy Flufsan Baby Pants przeznaczone są do stosowania przez dziewczynki i chłopców i dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki którym można łatwo dopasować je do wagi dziecka.

Budowa pieluszek Flufsan Baby Pants zapewnia maksymalne dopasowanie do ciała. Anatomicznie ukształtowany pas jest elastyczny dzięki zastosowaniu gumek, boczne zabezpieczenia chronią przed wilgocią, a zastosowany wkład chłonny ma dużą pojemność i indykator zapełnienia.

Pieluszki Flufsan Baby Pants wyposażone są również w praktyczny znacznik, który wskazuje na tył pieluszki. Pełni on jednocześnie funkcję naklejki, którą można zakleić zużytą pieluszkę po jej zwinięciu, by łatwo wyrzucić ją do kosza.

Flufsan Baby Pants – dostępne rozmiary

Majtki chłonne Flufsan dostępne są w trzech rozmiarach:
- Flufsan Baby Pants 4 Maxi – dla dzieci o wadze 7/18 Kg
- Flufsan Baby Pants 5 Junior – dla dzieci o wadze 11/25 Kg
- Flufsan Baby Pants 6 Extra Large – dla dzieci o wadze +16 Kg

Zastosowanie pieluch Flufsan Baby Pants

Pieluchy Flufsan Baby Pants przeznaczone dla starszych dzieci doświadczających problemów związanych z inkontynencją – nietrzymaniem moczu. Mogą być również używane u dzieci, które mają trudności z odzwyczajeniem się od stosowania pieluch.

Majtki chłonne Flufsan Baby Pants podlegają refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia – zlecenie można zrealizować w naszym sklepie internetowym.

Zachęcamy do złożenia zamówienia na peluchy Flufsan Baby Pants w naszym sklepie Ortomedico.pl z refundacją NFZ online!

Sortuj według:
(3)

Aktualności

Sensor CGM Simplera i inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen - system Smart MDI

System Smart MDI obejmujący sensor CGM Simplera i inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen.

Nietrzymanie moczu u seniora – co może być powodem i jak je leczyć?

Nietrzymanie moczu u seniorów to częsty problem, który może mieć wpływ na jakość życia starszych osób. Co najczęściej powoduje takie dolegliwości? W jaki sposób im zaradzić?

Mycie i pielęgnacja okolic intymnych u chorego – praktyczny poradnik

Krocze to obszar pomiędzy odbytem a narządami płciowymi. Jego właściwa pielęgnacja pomaga zapobiegać infekcjom, dyskomfortowi i innym problemom zdrowotnym. Jest ona także istotnym aspektem higieny osobistej, zwłaszcza u osób starszych, leżących, niepełnosprawnych i chorych, które mogą mieć ograniczenia w samodzielnym wykonywaniu tych czynności. Wyjaśniamy, jak zadbać o pielęgnację okolic intymnych!

Kręgosłup a oddawanie moczu – co je łączy?

Ciało człowieka to złożony i wzajemnie powiązany system, w którym jeden narząd lub układ mogą wpływać na funkcjonowanie innych. Ta zależność widoczna jest również w związku między zdrowiem kręgosłupa a funkcjonowaniem układu moczowego. Zobacz, jak kręgosłup może wpływać na oddawanie moczu, a układ moczowy na dolegliwości ze strony pleców!

Produkty moczopędne – co działa moczopędnie?

W aptekach, zielarniach, drogeriach, ale także w zwykłych sklepach spożywczych dostępny jest szereg produktów wykazujących działanie moczopędne. Mają one wiele wskazań i można stosować je zarówno profilaktycznie, jak i leczniczo. Jakie zioła, owoce i warzywa wykazują działanie moczopędne?

Poprzedni
Następny
Loading...