Fraud Blocker

Lista produktów marki Flufsan

Włoska firma Flufsan specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów chłonnych. Wysokiej jakości wciągane majtki chłonne Flufsan Baby Pants stanowią atrakcyjną alternatywę dla innych wyrobów dostępnych na rynku, które zapinane są na rzepy. Zachęcamy do zamówienia pieluch Flufsan Baby Pants z refundacją NFZ w naszym sklepie internetowym Ortomedico.pl!

Włoska firma Flufsan specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów chłonnych. Wysokiej jakości wciągane majtki chłonne Flufsan Baby Pants stanowią atrakcyjną alternatywę dla innych wyrobów dostępnych na rynku, które zapinane są na rzepy. Zachęcamy do zamówienia pieluch Flufsan Baby Pants z refundacją NFZ w naszym sklepie internetowym Ortomedico.pl!

Majtki chłonne Flufsan Baby Pants – wciągane pieluchy dla dzieci

Wciągane pampersy Flufsan Baby Pants to nowość na polskim rynku – dzięki swojej specjalnej konstrukcji pozbawionej rzepów są bardzo łatwe w zakładaniu u starszych dzieci i zapewniają maksymalny komfort i swobodę ruchów.

Pieluchy Flufsan Baby Pants przeznaczone są do stosowania przez dziewczynki i chłopców i dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki którym można łatwo dopasować je do wagi dziecka.

Budowa pieluszek Flufsan Baby Pants zapewnia maksymalne dopasowanie do ciała. Anatomicznie ukształtowany pas jest elastyczny dzięki zastosowaniu gumek, boczne zabezpieczenia chronią przed wilgocią, a zastosowany wkład chłonny ma dużą pojemność i indykator zapełnienia.

Pieluszki Flufsan Baby Pants wyposażone są również w praktyczny znacznik, który wskazuje na tył pieluszki. Pełni on jednocześnie funkcję naklejki, którą można zakleić zużytą pieluszkę po jej zwinięciu, by łatwo wyrzucić ją do kosza.

Flufsan Baby Pants – dostępne rozmiary

Majtki chłonne Flufsan dostępne są w trzech rozmiarach:
- Flufsan Baby Pants 4 Maxi – dla dzieci o wadze 7/18 Kg
- Flufsan Baby Pants 5 Junior – dla dzieci o wadze 11/25 Kg
- Flufsan Baby Pants 6 Extra Large – dla dzieci o wadze +16 Kg

Zastosowanie pieluch Flufsan Baby Pants

Pieluchy Flufsan Baby Pants przeznaczone dla starszych dzieci doświadczających problemów związanych z inkontynencją – nietrzymaniem moczu. Mogą być również używane u dzieci, które mają trudności z odzwyczajeniem się od stosowania pieluch.

Majtki chłonne Flufsan Baby Pants podlegają refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia – zlecenie można zrealizować w naszym sklepie internetowym.

Zachęcamy do złożenia zamówienia na peluchy Flufsan Baby Pants w naszym sklepie Ortomedico.pl z refundacją NFZ online!

Sortuj według:
(3)

Aktualności

Dyskretne wyroby chłonne – co wybrać i jak je nosić, by były niewidoczne?

Na rynku dostępnych jest wiele wyrobów chłonnych, a wybór odpowiedniego i nauczenie się, jak nosić go dyskretnie, jest bardzo istotny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zobacz, jak wybrać i jak nosić dyskretnie wyroby chłonne na nietrzymanie moczu!

Jak radzić sobie z nietrzymaniem moczu w podróży?

Masz problemy z nietrzymaniem moczu i wkrótce czeka Cię dłuższa podróż? Dla wielu osób z inkontynencją może być to bardzo stresująca sytuacja. Na szczęście, istnieje szereg sposobów, by zadbać o swój komfort nawet podczas długich lotów lub jazdy samochodem. Zobacz, w jaki sposób przygotować się do podróży, aby przebiegła bez problemów!

Zespół stresu opiekuna – na czym polega, jak mu zapobiegać i postępować?

Opiekunowie innych osób każdego dnia muszą radzić sobie z wieloma problemami – nie tylko dotykającymi ich podopiecznych, ale również ich samych. Jednym z nich jest zespół stresu opiekuna. Czym on dokładnie jest?

Jak uzyskać nowe świadczenie wspierające? Czy wkrótce wyniesie do 10 tys. zł?

Świadczenie wspierające jest nowym świadczeniem pieniężnym przeznaczonym dla osób z niepełnosprawnościami, które ukończyły 18. rok życia. Ile wynosi pomoc? Kto może się o nią ubiegać?

Wysiłkowe nietrzymanie moczu – co to? Przyczyny, objawy i leczenie

Wysiłkowe nietrzymanie moczu jest najczęściej diagnozowaną formą inkontynencji, czyli mimowolnego oddawania moczu. Co dokładnie oznacza ta dolegliwość? Jakie są jej przyczyny? Jak ją rozpoznać i leczyć?

Poprzedni
Następny
Loading...