Lista produktów marki Over-clean

Firma Over Clean dostarcza wysokiej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji osób starszych. Znajdujące się w jej asortymencie środki pomagają w codziennej opiece, dbają o komfort i bezpieczeństwo. W sklepie internetowym Ortomedico.pl przygotowaliśmy dla naszych klientów asortyment produktów Over Clean w bardzo atrakcyjnych cenach!

Firma Over Clean dostarcza wysokiej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji osób starszych. Znajdujące się w jej asortymencie środki pomagają w codziennej opiece, dbają o komfort i bezpieczeństwo. W sklepie internetowym Ortomedico.pl przygotowaliśmy dla naszych klientów asortyment produktów Over Clean w bardzo atrakcyjnych cenach!

Over Clean – profesjonalne produkty do pielęgnacji i utrzymania czystości

Over Clean to firma z wieloletnim doświadczeniem, która na bazie nowoczesnych technologii tworzy skuteczne środki przeznaczone do pielęgnacji i utrzymania czystości osób starszych, niepełnosprawnych i innych wymagających szczególnej opieki.

Produkty Over Clean bazują na wykorzystaniu skutecznych formuł enzymatycznych i zawierają naturalne składniki aktywne. Dzięki temu wyróżniają się jednocześnie tak wysoką efektywnością w walce z zabrudzeniami i drobnoustrojami, ale jednocześnie zapewniają ochronę dla delikatnej skóry, także ze skłonnością do alergii.

Asortyment produktów Over Clean włącza środki pomagające w kąpieli i pielęgnacji skóry, preparaty umożliwiające czyszczenie oraz zwalczanie zapachu moczu i inne specyfiki tworzone z myślą o efektywnym i bezpiecznym działaniu.

Urine Free – neutralizator zapachu moczu Over Clean

Jak pozbyć się zapachu moczu ludzkiego? Jednym z najpopularniejszych preparatów znajdujących się w ofercie firmy Over Clean jest Urine Free, który służy jako neutralizator zapachu moczu.

Urine Free to ekologiczny preparat, który błyskawicznie usuwa plamy po moczu z różnych powierzchni oraz neutralizuje jego zapach. Może być stosowany również na inne zanieczyszczenia pochodzenia organicznego, na przykład wymiociny, kał.

Składniki sprayu Urine Free od Over Clean bazują na starannie wyselekcjonowanych składnikach – enzymach, bakteriach i olejach, które skutecznie radzą sobie z zabrudzeniami, a przy tym są delikatne i bezpieczne dla skóry. Wygodna forma sprayu pozwala na szybkie naniesienie preparatu na powierzchnię i usunięcie zabrudzeń i zapachów.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na produkty Over Clean w sklepie internetowym Ortomedico.pl!

Sortuj według:
(2)

Aktualności

Fizjoterapia urologiczna w leczeniu nietrzymania moczu

Nietrzymanie moczu jest jednym z częstych problemów dotykających wielu kobiet i w mniejszym stopniu mężczyzn. Leczenie tej dolegliwości polegać może na stosowaniu różnych metod, wśród których znajduje się fizjoterapia urologiczna. Czym dokładnie jest ten typ terapii? Jakie ma on zastosowanie? Jakie metody fizjoterapeutyczne pozwalają na uzyskanie najlepszych efektów?

Ważne zmiany w receptach rocznych od 1 lipca 2024. Co warto wiedzieć?

1 lipca 2024 roku weszły w życie zmiany w zakupie leków na receptę roczną wynikające z rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie recept. Co powinni wiedzieć pacjenci wybierający się niedługo do apteki? Wyjaśniamy najważniejsze zmiany w prawie!

Najczęstsze problemy skórne u osób stosujących wyroby stomijne

Do powstania stomii jelitowej dochodzi na skutek wyprowadzenia jelita na zewnątrz jamy brzusznej. U osób ze stomią, czyli u stomików, pojawia się wyższe ryzyko problemów skórnych w okolicy jej wyłonienia. Jakie z nich diagnozowane są najczęściej?

Nowa lista leków refundowanych dla osób z cukrzycą od 1 lipca 2024 - insulina, paski, igły, leki

Nowa lista leków, insuliny, pasków oraz igieł dla diabetyków, zapoznaj się ze zmianami.

Poprzedni
Następny
Loading...