Fraud Blocker

Lista produktów marki Over-clean

Firma Over Clean dostarcza wysokiej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji osób starszych. Znajdujące się w jej asortymencie środki pomagają w codziennej opiece, dbają o komfort i bezpieczeństwo. W sklepie internetowym Ortomedico.pl przygotowaliśmy dla naszych klientów asortyment produktów Over Clean w bardzo atrakcyjnych cenach!

Firma Over Clean dostarcza wysokiej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji osób starszych. Znajdujące się w jej asortymencie środki pomagają w codziennej opiece, dbają o komfort i bezpieczeństwo. W sklepie internetowym Ortomedico.pl przygotowaliśmy dla naszych klientów asortyment produktów Over Clean w bardzo atrakcyjnych cenach!

Over Clean – profesjonalne produkty do pielęgnacji i utrzymania czystości

Over Clean to firma z wieloletnim doświadczeniem, która na bazie nowoczesnych technologii tworzy skuteczne środki przeznaczone do pielęgnacji i utrzymania czystości osób starszych, niepełnosprawnych i innych wymagających szczególnej opieki.

Produkty Over Clean bazują na wykorzystaniu skutecznych formuł enzymatycznych i zawierają naturalne składniki aktywne. Dzięki temu wyróżniają się jednocześnie tak wysoką efektywnością w walce z zabrudzeniami i drobnoustrojami, ale jednocześnie zapewniają ochronę dla delikatnej skóry, także ze skłonnością do alergii.

Asortyment produktów Over Clean włącza środki pomagające w kąpieli i pielęgnacji skóry, preparaty umożliwiające czyszczenie oraz zwalczanie zapachu moczu i inne specyfiki tworzone z myślą o efektywnym i bezpiecznym działaniu.

Urine Free – neutralizator zapachu moczu Over Clean

Jak pozbyć się zapachu moczu ludzkiego? Jednym z najpopularniejszych preparatów znajdujących się w ofercie firmy Over Clean jest Urine Free, który służy jako neutralizator zapachu moczu.

Urine Free to ekologiczny preparat, który błyskawicznie usuwa plamy po moczu z różnych powierzchni oraz neutralizuje jego zapach. Może być stosowany również na inne zanieczyszczenia pochodzenia organicznego, na przykład wymiociny, kał.

Składniki sprayu Urine Free od Over Clean bazują na starannie wyselekcjonowanych składnikach – enzymach, bakteriach i olejach, które skutecznie radzą sobie z zabrudzeniami, a przy tym są delikatne i bezpieczne dla skóry. Wygodna forma sprayu pozwala na szybkie naniesienie preparatu na powierzchnię i usunięcie zabrudzeń i zapachów.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na produkty Over Clean w sklepie internetowym Ortomedico.pl!

Sortuj według:
(2)

Aktualności

Sensor CGM Simplera i inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen - system Smart MDI

System Smart MDI obejmujący sensor CGM Simplera i inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen.

Nietrzymanie moczu u seniora – co może być powodem i jak je leczyć?

Nietrzymanie moczu u seniorów to częsty problem, który może mieć wpływ na jakość życia starszych osób. Co najczęściej powoduje takie dolegliwości? W jaki sposób im zaradzić?

Mycie i pielęgnacja okolic intymnych u chorego – praktyczny poradnik

Krocze to obszar pomiędzy odbytem a narządami płciowymi. Jego właściwa pielęgnacja pomaga zapobiegać infekcjom, dyskomfortowi i innym problemom zdrowotnym. Jest ona także istotnym aspektem higieny osobistej, zwłaszcza u osób starszych, leżących, niepełnosprawnych i chorych, które mogą mieć ograniczenia w samodzielnym wykonywaniu tych czynności. Wyjaśniamy, jak zadbać o pielęgnację okolic intymnych!

Kręgosłup a oddawanie moczu – co je łączy?

Ciało człowieka to złożony i wzajemnie powiązany system, w którym jeden narząd lub układ mogą wpływać na funkcjonowanie innych. Ta zależność widoczna jest również w związku między zdrowiem kręgosłupa a funkcjonowaniem układu moczowego. Zobacz, jak kręgosłup może wpływać na oddawanie moczu, a układ moczowy na dolegliwości ze strony pleców!

Produkty moczopędne – co działa moczopędnie?

W aptekach, zielarniach, drogeriach, ale także w zwykłych sklepach spożywczych dostępny jest szereg produktów wykazujących działanie moczopędne. Mają one wiele wskazań i można stosować je zarówno profilaktycznie, jak i leczniczo. Jakie zioła, owoce i warzywa wykazują działanie moczopędne?

Poprzedni
Następny
Loading...