Fraud Blocker

Lista produktów marki EkaMedica

Sortuj według:
(15)

Aktualności

Jak uzyskać nowe świadczenie wspierające? Czy wkrótce wyniesie do 10 tys. zł?

Świadczenie wspierające jest nowym świadczeniem pieniężnym przeznaczonym dla osób z niepełnosprawnościami, które ukończyły 18. rok życia. Ile wynosi pomoc? Kto może się o nią ubiegać?

Wysiłkowe nietrzymanie moczu – co to? Przyczyny, objawy i leczenie

Wysiłkowe nietrzymanie moczu jest najczęściej diagnozowaną formą inkontynencji, czyli mimowolnego oddawania moczu. Co dokładnie oznacza ta dolegliwość? Jakie są jej przyczyny? Jak ją rozpoznać i leczyć?

Podrażniona skóra miejsc intymnych przy nietrzymaniu moczu – jak ją pielęgnować?

Nietrzymanie moczu jest dolegliwością, która może być związana z różnymi niedogodnościami. Wśród nich znajduje się ryzyko pojawienia się podrażnień okolic intymnych. Dlaczego do nich dochodzi? Jak pielęgnować skórę, by zredukować podrażnienia i zapobiegać ich nawrotom?

Opaska bezpieczeństwa dla seniorów – jakie ma funkcje i kiedy warto ją kupić?

Szukasz sposobu, by zapewnić swoim dziadkom lub rodzicom większe bezpieczeństwo? Pomyśl o podarowaniu im specjalnej opaski bezpieczeństwa! To jedna z nowości dla seniorów, która cieszy się obecnie dużą popularnością. Zobacz, czym dokładnie jest taka opaska, jakie ma ona funkcje i dla kogo jest polecana!

Czy nietrzymanie moczu negatywnie wpływa na życie seksualne?

Intymność jest bardzo ważnym aspektem relacji międzyludzkich. Gdy doświadcza się nietrzymania moczu, charakteryzującego się jego mimowolną utratą, może ono znacząco wpłynąć na różne aspekty życia, w tym życie seksualne. Jaki związek między nietrzymaniem moczu a intymnością? W jaki sposób można poradzić sobie w takiej sytuacji?

Poprzedni
Następny
Loading...