Fraud Blocker

Lista produktów marki Convatec Limited

ConvaTec jest producentem wyrobów stomijnych, które są dostosowane do potrzeb rozmaitych grup pacjentów. Oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty tej firmy, przeznaczone dla osób z kolostomią, ileostomią, urostomią.
ConvaTec jest producentem wyrobów stomijnych, które są dostosowane do potrzeb rozmaitych grup pacjentów. Oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty tej firmy, przeznaczone dla osób z kolostomią, ileostomią, urostomią.

Convatec produkty stomia - rodzaje

Wśród dostępnych produktów marki Convatec możemy wskazać produkty przeznaczone do ileostomii, urostomii, kolostomii oraz nefrostomii. Oferujemy również produkty pediatryczne.

Kolostomia jest wykonywana w trakcie zabiegu operacyjnego, podczas którego dochodzi do usunięcia części jelita grubego oraz wyprowadzenia go poza obręb jamy brzusznej - tak, aby zapewnić ujście treści jelitowej. ConvaTec posiada w swej ofercie zestawy jedno- oraz dwuelementowe. Składają się one z samego worka jednoczęściowego z filtrem lub płytki i worka osobno. Oferowany w tym zakresie sprzęt pediatryczny jest dopasowany rozmiarem do dzieci tak, aby zapewnić komfort użytkowania.

Ileostomia jest efektem zabiegu, w trakcie którego wyłania się fragment jelita cienkiego, aby stanowiło ono ujście dla treści jelitowej. Oferowane przez ConvaTec worki stomijne są przeznaczone między innymi do ileostomii. Producent oferuje systemy jednoczęściowe, dwuczęściowe, a także synergiczne. Oprócz tego, ConvaTec wytwarza również worki ileostomijne dostosowane do potrzeb najmłodszych pacjentów.

Nefrostomia daje możliwość tymczasowego bądź stałego pominięcia moczowodu i pęcherza moczowego w procesie oddawania moczu. Efekt ten uzyskuje się poprzez nakłucie nerki. Oferowane przez ConvaTec produkty dla nefrostomików pozwalają między innymi na wychodzenie z domu bez jakichkolwiek problemów. Dzięki specjalnemu workowi montowanemu do nogi, możliwe jest przemieszczanie się bez ryzyka zaplamienia odzieży.

Urostomia polega na połączeniu moczowodów ze ścianą brzucha w celu znalezienia ujścia dla moczu. ConvaTec produkuje worki urostomijne, które służą do zbierania moczu w przypadku tego typu stomii. Tu również można znaleźć systemy jednoczęściowe, dwuczęściowe oraz synergiczne. Dodatkowo, producent przygotował także worki urostomijne pediatryczne przeznaczone dla małych pacjentów.

Wysoka jakość systemów stomijnych

Wszelkie produkty stomijne firmy ConvaTec, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, powstają z najwyższej jakości materiałów. Mają one na celu zapewnić wysoki komfort dla stomików, a także higienę. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, wymiana worków jest szybka i wygodna, a całość zachowuje sterylną czystość.

Innowacyjne paski mocujące zapewniają wysoką trwałość i niezawodność systemów tworzonych przez tę markę. Dzięki temu osoby ze stomią mogą cieszyć się życiem, nie martwiąc się ewentualnym rozszczelnieniem stomii.

Dla małych pacjentów ConvaTec przygotował specjalną ofertę worków stomijnych, które są dopasowane rozmiarowo do dzieci. Odpowiednio zamocowany produkt tego typu utrzyma się na ciele nawet jeśli malec jest dość ruchliwy.

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu, ConvaTec stworzył również produkty ochronne dla stomików. Aby sprawdzić obowiązujący dla firmy ConvaTec cennik, wystarczy zapoznać się z ofertą na poszczególne produkty.

manufacturer_6.jpg?time=1672397319
Sortuj według:
Produkty na stronie:
(123)

Aktualności

Jakie zmiany w stylu życia warto wprowadzić przy nietrzymaniu moczu?

Nietrzymanie moczu to dolegliwości dotykająca wielu osób. Jej zdiagnozowanie nie musi jednak oznaczać znacznego pogorszenia dotychczasowej jakości życia. Aby łatwiej radzić sobie z inkontynencją, warto pamiętać o kilku ważnych zmianach. Jakie z nich warto wprowadzić w swoim życiu?

Zapomniałem zrealizować zlecenie NFZ na wyroby medyczne. Czy przepadł mi miesiąc?

Zlecenie NFZ na zaopatrzenie w wyroby medyczne pozwala na zakupienie ich z dofinansowaniem z Funduszu. Otrzymałeś od lekarza zlecenie, ale zapomniałeś go zrealizować? Wbrew pozorom, to dość częsty problem. Czy w takim przypadku zlecenie na dotychczasowy miesiąc przepadło? Co można zrobić w takiej sytuacji? Wyjaśniamy!

Karta Dużej Rodziny dla seniorów – co daje i jak ją założyć?

Karta Dużej Rodziny jest dokumentem pomagającym nie tylko rodzicom z dziećmi, ale również seniorom. W jej ramach mogą oni otrzymać szereg zniżek, między innymi kupować tańsze bilety do kina, teatru czy parku narodowego, oszczędzać na usługach zdrowotnych czy noclegach w hotelach. Zobacz, kiedy może ubiegać się o nią starsza osoba i co może dzięki niej zyskać!

Co oznacza przerywane oddawanie moczu u mężczyzn?

Przerywane oddawanie moczu u mężczyzn może wskazywać na problemy układu moczowego. Jakie mogą być przyczyny takiej dolegliwości? Kiedy konieczne jest udanie się do lekarza? Jak odbywa się leczenie?

Protokół dr. Bernsteina dla cukrzyków, czyli dieta niskowęglowodanowa

Protokół doktora Bernsteina, jako skuteczny sposób na wyrównanie cukru we krwi.

Poprzedni
Następny
Loading...