Fraud Blocker

Lista produktów marki Convatec Limited

ConvaTec jest producentem wyrobów stomijnych, które są dostosowane do potrzeb rozmaitych grup pacjentów. Oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty tej firmy, przeznaczone dla osób z kolostomią, ileostomią, urostomią.
ConvaTec jest producentem wyrobów stomijnych, które są dostosowane do potrzeb rozmaitych grup pacjentów. Oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty tej firmy, przeznaczone dla osób z kolostomią, ileostomią, urostomią.

Convatec produkty stomia - rodzaje

Wśród dostępnych produktów marki Convatec możemy wskazać produkty przeznaczone do ileostomii, urostomii, kolostomii oraz nefrostomii. Oferujemy również produkty pediatryczne.

Kolostomia jest wykonywana w trakcie zabiegu operacyjnego, podczas którego dochodzi do usunięcia części jelita grubego oraz wyprowadzenia go poza obręb jamy brzusznej - tak, aby zapewnić ujście treści jelitowej. ConvaTec posiada w swej ofercie zestawy jedno- oraz dwuelementowe. Składają się one z samego worka jednoczęściowego z filtrem lub płytki i worka osobno. Oferowany w tym zakresie sprzęt pediatryczny jest dopasowany rozmiarem do dzieci tak, aby zapewnić komfort użytkowania.

Ileostomia jest efektem zabiegu, w trakcie którego wyłania się fragment jelita cienkiego, aby stanowiło ono ujście dla treści jelitowej. Oferowane przez ConvaTec worki stomijne są przeznaczone między innymi do ileostomii. Producent oferuje systemy jednoczęściowe, dwuczęściowe, a także synergiczne. Oprócz tego, ConvaTec wytwarza również worki ileostomijne dostosowane do potrzeb najmłodszych pacjentów.

Nefrostomia daje możliwość tymczasowego bądź stałego pominięcia moczowodu i pęcherza moczowego w procesie oddawania moczu. Efekt ten uzyskuje się poprzez nakłucie nerki. Oferowane przez ConvaTec produkty dla nefrostomików pozwalają między innymi na wychodzenie z domu bez jakichkolwiek problemów. Dzięki specjalnemu workowi montowanemu do nogi, możliwe jest przemieszczanie się bez ryzyka zaplamienia odzieży.

Urostomia polega na połączeniu moczowodów ze ścianą brzucha w celu znalezienia ujścia dla moczu. ConvaTec produkuje worki urostomijne, które służą do zbierania moczu w przypadku tego typu stomii. Tu również można znaleźć systemy jednoczęściowe, dwuczęściowe oraz synergiczne. Dodatkowo, producent przygotował także worki urostomijne pediatryczne przeznaczone dla małych pacjentów.

Wysoka jakość systemów stomijnych

Wszelkie produkty stomijne firmy ConvaTec, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, powstają z najwyższej jakości materiałów. Mają one na celu zapewnić wysoki komfort dla stomików, a także higienę. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, wymiana worków jest szybka i wygodna, a całość zachowuje sterylną czystość.

Innowacyjne paski mocujące zapewniają wysoką trwałość i niezawodność systemów tworzonych przez tę markę. Dzięki temu osoby ze stomią mogą cieszyć się życiem, nie martwiąc się ewentualnym rozszczelnieniem stomii.

Dla małych pacjentów ConvaTec przygotował specjalną ofertę worków stomijnych, które są dopasowane rozmiarowo do dzieci. Odpowiednio zamocowany produkt tego typu utrzyma się na ciele nawet jeśli malec jest dość ruchliwy.

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu, ConvaTec stworzył również produkty ochronne dla stomików. Aby sprawdzić obowiązujący dla firmy ConvaTec cennik, wystarczy zapoznać się z ofertą na poszczególne produkty.

manufacturer_6.jpg?time=1672397319
Sortuj według:
Produkty na stronie:
(120)

Aktualności

Fizjoterapia urologiczna w leczeniu nietrzymania moczu

Nietrzymanie moczu jest jednym z częstych problemów dotykających wielu kobiet i w mniejszym stopniu mężczyzn. Leczenie tej dolegliwości polegać może na stosowaniu różnych metod, wśród których znajduje się fizjoterapia urologiczna. Czym dokładnie jest ten typ terapii? Jakie ma on zastosowanie? Jakie metody fizjoterapeutyczne pozwalają na uzyskanie najlepszych efektów?

Ważne zmiany w receptach rocznych od 1 lipca 2024. Co warto wiedzieć?

1 lipca 2024 roku weszły w życie zmiany w zakupie leków na receptę roczną wynikające z rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie recept. Co powinni wiedzieć pacjenci wybierający się niedługo do apteki? Wyjaśniamy najważniejsze zmiany w prawie!

Najczęstsze problemy skórne u osób stosujących wyroby stomijne

Do powstania stomii jelitowej dochodzi na skutek wyprowadzenia jelita na zewnątrz jamy brzusznej. U osób ze stomią, czyli u stomików, pojawia się wyższe ryzyko problemów skórnych w okolicy jej wyłonienia. Jakie z nich diagnozowane są najczęściej?

Nowa lista leków refundowanych dla osób z cukrzycą od 1 lipca 2024 - insulina, paski, igły, leki

Nowa lista leków, insuliny, pasków oraz igieł dla diabetyków, zapoznaj się ze zmianami.

Jakie choroby powodują nietrzymanie moczu?

Nietrzymanie moczu, czyli mimowolny wyciek moczu, może być spowodowany różnymi chorobami i stanami. Przyczyny te można ogólnie podzielić na problemy neurologiczne, anatomiczne i ogólnoustrojowe. Sprawdź, jakie dolegliwości mogą spowodować nietrzymanie moczu u kobiet i mężczyzn!

Poprzedni
Następny
Loading...