Fraud Blocker

Lista produktów marki Ortho Visions

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Aktualności

Jakie zmiany w stylu życia warto wprowadzić przy nietrzymaniu moczu?

Nietrzymanie moczu to dolegliwości dotykająca wielu osób. Jej zdiagnozowanie nie musi jednak oznaczać znacznego pogorszenia dotychczasowej jakości życia. Aby łatwiej radzić sobie z inkontynencją, warto pamiętać o kilku ważnych zmianach. Jakie z nich warto wprowadzić w swoim życiu?

Zapomniałem zrealizować zlecenie NFZ na wyroby medyczne. Czy przepadł mi miesiąc?

Zlecenie NFZ na zaopatrzenie w wyroby medyczne pozwala na zakupienie ich z dofinansowaniem z Funduszu. Otrzymałeś od lekarza zlecenie, ale zapomniałeś go zrealizować? Wbrew pozorom, to dość częsty problem. Czy w takim przypadku zlecenie na dotychczasowy miesiąc przepadło? Co można zrobić w takiej sytuacji? Wyjaśniamy!

Karta Dużej Rodziny dla seniorów – co daje i jak ją założyć?

Karta Dużej Rodziny jest dokumentem pomagającym nie tylko rodzicom z dziećmi, ale również seniorom. W jej ramach mogą oni otrzymać szereg zniżek, między innymi kupować tańsze bilety do kina, teatru czy parku narodowego, oszczędzać na usługach zdrowotnych czy noclegach w hotelach. Zobacz, kiedy może ubiegać się o nią starsza osoba i co może dzięki niej zyskać!

Co oznacza przerywane oddawanie moczu u mężczyzn?

Przerywane oddawanie moczu u mężczyzn może wskazywać na problemy układu moczowego. Jakie mogą być przyczyny takiej dolegliwości? Kiedy konieczne jest udanie się do lekarza? Jak odbywa się leczenie?

Protokół dr. Bernsteina dla cukrzyków, czyli dieta niskowęglowodanowa

Protokół doktora Bernsteina, jako skuteczny sposób na wyrównanie cukru we krwi.

Poprzedni
Następny
Loading...