Fraud Blocker

Lista produktów marki Dansac

Firma Dansac tworzy produkty stomijne przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Worki stomijne otwarte, sprzęt zamknięty, sprzęt urostomijny, akcesoria oraz środki ochrony skóry Dansac wyróżniają się najwyższą jakością oraz szeroką gamą wariantów do wyboru dla indywidualnego dopasowania. Zapraszamy do zapoznania się z produktami Dansac dostępnych w naszym sklepie internetowym!

Firma Dansac tworzy produkty stomijne przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Worki stomijne otwarte, sprzęt zamknięty, sprzęt urostomijny, akcesoria oraz środki ochrony skóry Dansac wyróżniają się najwyższą jakością oraz szeroką gamą wariantów do wyboru dla indywidualnego dopasowania. Zapraszamy do zapoznania się z produktami Dansac dostępnych w naszym sklepie internetowym!

Dansac – nowoczesny sprzęt stomijny

Firma Dansac została założona w Danii w 1971 roku. Obecnie jest ona częścią amerykańskiej grupy Hollister Incorporated. Jej produkty dostępne są w ponad 30 krajach na świecie, także w Polsce.

Produkty firmy Dansac cieszą się bardzo dużym powodzeniem ze względu na ich zoptymalizowane konstrukcje stworzone wspólnie ze stomikami oraz lekarzami. Dzięki nim osoby ze stomią mogą prowadzić komfortowe, aktywne życie, bez rezygnacji ze swoich planów i pasji.

Oferta Dansac – kompleksowy asortyment dla stomików

W ofercie firmy Dansac znajduje się szeroka gama produktów pozwalających na komfortowe korzystanie ze stomii różnych typów.

Asortyment Dansac obejmuje:
- Worki otwarte NovaLife i Nova – worki drenujące 1 i 2-częściowe dostępne w trzech rozmiarach Mini, Midi i Maxi, które wyróżniają się ergonomicznym kształtem, wygodnym dopasowaniem, pełną dyskrecją i łatwą obsługą.
- Sprzęt zamknięty NovaLife i Nova – zamknięte worki stomijne 1 i 2-częściowe oferowane w rozmiarach Mini, Midi i Maxi, które wyróżniają się anatomiczną budową. Zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa i dyskrecji.
- Sprzęt urostomijny Nova – worki urostomijne 1 i 2-częściowe przeznaczone dla osób korzystających z urostomii.
- Akcesoria – płytki stomijne, pierścienie, kołnierze dostępne w różnych konstrukcjach, w tym płaskie, miękkie wypukłe i wypukłe dla indywidualnego dopasowania.
- Produkty wspierające korzystanie ze stomii, w tym kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry, środki do usuwania przylepców i inne.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na produkty dla stomików Dansac razem z dofinansowaniem NFZ w naszym sklepie internetowym!

Sortuj według:
Produkty na stronie:
(28)

Aktualności

Pieluchy kąpielowe – dlaczego warto je stosować i jak wybrać najlepsze?

Pływanie ma dla dziecka wiele korzyści – wspomaga jego rozwój już od najmłodszych lat i również zapewnia mnóstwo frajdy. Aby dziecko mogło skorzystać z kąpieli, powinno nosić pieluchy kąpielowe. Czym charakteryzują się takie pampersy? Dlaczego są one ważne? Jak je wybrać?

Jak i kiedy oduczać dziecko od pieluchy?

Pieluchy dziecięce są bardzo pomocne, lecz w pewnym momencie konieczna jest rezygnacja z ich stosowania. W jakim wieku powinno się przeprowadzić odpieluchowanie dziecka? Jak wykonać je skutecznie? Zobacz porady!

Nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych - przyczyny i sposoby radzenia sobie z tym problemem

Inny niż zwykle, nieprzyjemny zapach z pochwy może być objawem chorobowym. Jakie są główne przyczyny takiej dolegliwości? W jaki sposób można ją leczyć?

Infekcje układu moczowego w ciąży – jakie są objawy, przyczyny i leczenie bakteriomoczu u ciężarnych?

Kobiety w okresie ciąży są w wyższym stopniu narażone na pojawienie się infekcji układu moczowego. Jakie są główne objawy takiej dolegliwości? Jak do niej dochodzi? Jak można ją bezpiecznie leczyć?

Zapobieganie odleżynom – jak stworzyć plan profilaktyki przeciwodleżynowej?

Profilaktyka przeciwodleżynowa jest bardzo ważna dla osób przebywających przez długi czas w pozycji leżącej. W jaki sposób zapobiegać odleżynom u unieruchomionych pacjentów?

Poprzedni
Następny
Loading...