Lista produktów marki Dansac

Firma Dansac tworzy produkty stomijne przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Worki stomijne otwarte, sprzęt zamknięty, sprzęt urostomijny, akcesoria oraz środki ochrony skóry Dansac wyróżniają się najwyższą jakością oraz szeroką gamą wariantów do wyboru dla indywidualnego dopasowania. Zapraszamy do zapoznania się z produktami Dansac dostępnych w naszym sklepie internetowym!

Firma Dansac tworzy produkty stomijne przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Worki stomijne otwarte, sprzęt zamknięty, sprzęt urostomijny, akcesoria oraz środki ochrony skóry Dansac wyróżniają się najwyższą jakością oraz szeroką gamą wariantów do wyboru dla indywidualnego dopasowania. Zapraszamy do zapoznania się z produktami Dansac dostępnych w naszym sklepie internetowym!

Dansac – nowoczesny sprzęt stomijny

Firma Dansac została założona w Danii w 1971 roku. Obecnie jest ona częścią amerykańskiej grupy Hollister Incorporated. Jej produkty dostępne są w ponad 30 krajach na świecie, także w Polsce.

Produkty firmy Dansac cieszą się bardzo dużym powodzeniem ze względu na ich zoptymalizowane konstrukcje stworzone wspólnie ze stomikami oraz lekarzami. Dzięki nim osoby ze stomią mogą prowadzić komfortowe, aktywne życie, bez rezygnacji ze swoich planów i pasji.

Oferta Dansac – kompleksowy asortyment dla stomików

W ofercie firmy Dansac znajduje się szeroka gama produktów pozwalających na komfortowe korzystanie ze stomii różnych typów.

Asortyment Dansac obejmuje:
- Worki otwarte NovaLife i Nova – worki drenujące 1 i 2-częściowe dostępne w trzech rozmiarach Mini, Midi i Maxi, które wyróżniają się ergonomicznym kształtem, wygodnym dopasowaniem, pełną dyskrecją i łatwą obsługą.
- Sprzęt zamknięty NovaLife i Nova – zamknięte worki stomijne 1 i 2-częściowe oferowane w rozmiarach Mini, Midi i Maxi, które wyróżniają się anatomiczną budową. Zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa i dyskrecji.
- Sprzęt urostomijny Nova – worki urostomijne 1 i 2-częściowe przeznaczone dla osób korzystających z urostomii.
- Akcesoria – płytki stomijne, pierścienie, kołnierze dostępne w różnych konstrukcjach, w tym płaskie, miękkie wypukłe i wypukłe dla indywidualnego dopasowania.
- Produkty wspierające korzystanie ze stomii, w tym kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry, środki do usuwania przylepców i inne.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na produkty dla stomików Dansac razem z dofinansowaniem NFZ w naszym sklepie internetowym!

Sortuj według:
Produkty na stronie:
(33)

Aktualności

Fizjoterapia urologiczna w leczeniu nietrzymania moczu

Nietrzymanie moczu jest jednym z częstych problemów dotykających wielu kobiet i w mniejszym stopniu mężczyzn. Leczenie tej dolegliwości polegać może na stosowaniu różnych metod, wśród których znajduje się fizjoterapia urologiczna. Czym dokładnie jest ten typ terapii? Jakie ma on zastosowanie? Jakie metody fizjoterapeutyczne pozwalają na uzyskanie najlepszych efektów?

Ważne zmiany w receptach rocznych od 1 lipca 2024. Co warto wiedzieć?

1 lipca 2024 roku weszły w życie zmiany w zakupie leków na receptę roczną wynikające z rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie recept. Co powinni wiedzieć pacjenci wybierający się niedługo do apteki? Wyjaśniamy najważniejsze zmiany w prawie!

Najczęstsze problemy skórne u osób stosujących wyroby stomijne

Do powstania stomii jelitowej dochodzi na skutek wyprowadzenia jelita na zewnątrz jamy brzusznej. U osób ze stomią, czyli u stomików, pojawia się wyższe ryzyko problemów skórnych w okolicy jej wyłonienia. Jakie z nich diagnozowane są najczęściej?

Nowa lista leków refundowanych dla osób z cukrzycą od 1 lipca 2024 - insulina, paski, igły, leki

Nowa lista leków, insuliny, pasków oraz igieł dla diabetyków, zapoznaj się ze zmianami.

Jakie choroby powodują nietrzymanie moczu?

Nietrzymanie moczu, czyli mimowolny wyciek moczu, może być spowodowany różnymi chorobami i stanami. Przyczyny te można ogólnie podzielić na problemy neurologiczne, anatomiczne i ogólnoustrojowe. Sprawdź, jakie dolegliwości mogą spowodować nietrzymanie moczu u kobiet i mężczyzn!

Poprzedni
Następny
Loading...