Fraud Blocker

Lista produktów marki Dansac

Firma Dansac tworzy produkty stomijne przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Worki stomijne otwarte, sprzęt zamknięty, sprzęt urostomijny, akcesoria oraz środki ochrony skóry Dansac wyróżniają się najwyższą jakością oraz szeroką gamą wariantów do wyboru dla indywidualnego dopasowania. Zapraszamy do zapoznania się z produktami Dansac dostępnych w naszym sklepie internetowym!

Firma Dansac tworzy produkty stomijne przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Worki stomijne otwarte, sprzęt zamknięty, sprzęt urostomijny, akcesoria oraz środki ochrony skóry Dansac wyróżniają się najwyższą jakością oraz szeroką gamą wariantów do wyboru dla indywidualnego dopasowania. Zapraszamy do zapoznania się z produktami Dansac dostępnych w naszym sklepie internetowym!

Dansac – nowoczesny sprzęt stomijny

Firma Dansac została założona w Danii w 1971 roku. Obecnie jest ona częścią amerykańskiej grupy Hollister Incorporated. Jej produkty dostępne są w ponad 30 krajach na świecie, także w Polsce.

Produkty firmy Dansac cieszą się bardzo dużym powodzeniem ze względu na ich zoptymalizowane konstrukcje stworzone wspólnie ze stomikami oraz lekarzami. Dzięki nim osoby ze stomią mogą prowadzić komfortowe, aktywne życie, bez rezygnacji ze swoich planów i pasji.

Oferta Dansac – kompleksowy asortyment dla stomików

W ofercie firmy Dansac znajduje się szeroka gama produktów pozwalających na komfortowe korzystanie ze stomii różnych typów.

Asortyment Dansac obejmuje:
- Worki otwarte NovaLife i Nova – worki drenujące 1 i 2-częściowe dostępne w trzech rozmiarach Mini, Midi i Maxi, które wyróżniają się ergonomicznym kształtem, wygodnym dopasowaniem, pełną dyskrecją i łatwą obsługą.
- Sprzęt zamknięty NovaLife i Nova – zamknięte worki stomijne 1 i 2-częściowe oferowane w rozmiarach Mini, Midi i Maxi, które wyróżniają się anatomiczną budową. Zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa i dyskrecji.
- Sprzęt urostomijny Nova – worki urostomijne 1 i 2-częściowe przeznaczone dla osób korzystających z urostomii.
- Akcesoria – płytki stomijne, pierścienie, kołnierze dostępne w różnych konstrukcjach, w tym płaskie, miękkie wypukłe i wypukłe dla indywidualnego dopasowania.
- Produkty wspierające korzystanie ze stomii, w tym kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry, środki do usuwania przylepców i inne.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na produkty dla stomików Dansac razem z dofinansowaniem NFZ w naszym sklepie internetowym!

Sortuj według:
Produkty na stronie:
(32)

Aktualności

Sensor CGM Simplera i inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen - system Smart MDI

System Smart MDI obejmujący sensor CGM Simplera i inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen.

Nietrzymanie moczu u seniora – co może być powodem i jak je leczyć?

Nietrzymanie moczu u seniorów to częsty problem, który może mieć wpływ na jakość życia starszych osób. Co najczęściej powoduje takie dolegliwości? W jaki sposób im zaradzić?

Mycie i pielęgnacja okolic intymnych u chorego – praktyczny poradnik

Krocze to obszar pomiędzy odbytem a narządami płciowymi. Jego właściwa pielęgnacja pomaga zapobiegać infekcjom, dyskomfortowi i innym problemom zdrowotnym. Jest ona także istotnym aspektem higieny osobistej, zwłaszcza u osób starszych, leżących, niepełnosprawnych i chorych, które mogą mieć ograniczenia w samodzielnym wykonywaniu tych czynności. Wyjaśniamy, jak zadbać o pielęgnację okolic intymnych!

Kręgosłup a oddawanie moczu – co je łączy?

Ciało człowieka to złożony i wzajemnie powiązany system, w którym jeden narząd lub układ mogą wpływać na funkcjonowanie innych. Ta zależność widoczna jest również w związku między zdrowiem kręgosłupa a funkcjonowaniem układu moczowego. Zobacz, jak kręgosłup może wpływać na oddawanie moczu, a układ moczowy na dolegliwości ze strony pleców!

Produkty moczopędne – co działa moczopędnie?

W aptekach, zielarniach, drogeriach, ale także w zwykłych sklepach spożywczych dostępny jest szereg produktów wykazujących działanie moczopędne. Mają one wiele wskazań i można stosować je zarówno profilaktycznie, jak i leczniczo. Jakie zioła, owoce i warzywa wykazują działanie moczopędne?

Poprzedni
Następny
Loading...