Fraud Blocker

Lista produktów marki Dailee

Dailee wyroby chłonne dla osób dorosłych

Dailee to innowacyjna marka od belgijskiego producenta Drylock Technologies NV, która oferuje wyroby chłonne dla osób dorosłych zmagających się z nietrzymaniem moczu: pieluchomajtki na rzep, majtki chłonne wciągane, pieluchy anatomiczne, wkłady anatomiczne klejone do bielizny oraz podkłady higieniczne.

Marka dailee posiada 6 głównych serii wyrobów chłonnych: dailee slip (pieluchomajtki), dailee pant (majtki chłonne), dailee comfort (pieluchy anatomiczne), dailee lady i dailee men (wkłady anatomiczne dla kobiet i mężczyzn) oraz dailee bed (podkłady higieniczne).

Co wyróżnia markę dailee na tle konkurencji?

  1. Technologia Magical Tubes znana i sprawdzona w produktach dla dzieci, teraz obecna również w produktach dla dorosłych. Podzielona jest na 3 sekcje przypominające wyglądem rurki (absorpcyjne), które prowadzą ciecz na całej długości produktu, rozszerzając się po bokach, aby jeszcze skuteczniej zatrzymywać przepływ cieczy, co skutkuje mniejszą liczbą wycieków.
  2. System Odor Protection zatrzymuje nieprzyjemne zapachy aż do 12 godzin (gdzie u konkurencji jest to tylko 8 godzin).
  3. Produkty chłonne dailee są wyjątkowo miękksze i przyjemniejsze w dotyku
  4. Wkłady anatomiczne Dailee Premium Men posiadają jako jedyny produkt dostępny na rynku podwójne bariery przeciekowe

Refundacja wyrobów chłonnych marki dailee

Produkty chłonne: pieluchomajtki, majtki chłonne, pieluchy anatomiczne, wkłady anatomiczne i podkłady higieniczne marki dailee są możliwe do zrealizowania w ramach refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia.

Od 1 stycznia 2023 roku wysokość refundacji jest zależna od chłonności produktu (im wyższa chłonność, tym wyższa refundacja), pisaliśmy o tym tutaj: Zmiany w refundacji NFZ na pieluchomajtki od 1 stycznia 2023 roku

Wyroby chłonne dailee refundowane są w wysokości: 0,70 zł za sztukę, 1,19 zł za sztukę lub 1,61 zł za sztukę.

Sortuj według:
Produkty na stronie:
(27)
Dailee Bed Plus podkłady...
Refundacja NFZ

Dailee Bed Plus podkłady chłonne higieniczne na łóżko

48,00 zł

1.60zł / 1 szt.

Dostępność:

Wysyłka w 48h
Dailee Pant Premium Lady...
Refundacja NFZ

Dailee Pant Premium Lady Plus majtki chłonne wciągane dla kobiet

49,05 zł

3.27zł / 1 szt.

Dostępność:

Wysyłka w 48h
Dailee Pant Premium Normal...
Refundacja NFZ

Dailee Pant Premium Normal majtki chłonne dla dorosłych

32,85 zł

2.19zł / 1 szt.

Dostępność:

Wysyłka w 48h

Aktualności

Fizjoterapia urologiczna w leczeniu nietrzymania moczu

Nietrzymanie moczu jest jednym z częstych problemów dotykających wielu kobiet i w mniejszym stopniu mężczyzn. Leczenie tej dolegliwości polegać może na stosowaniu różnych metod, wśród których znajduje się fizjoterapia urologiczna. Czym dokładnie jest ten typ terapii? Jakie ma on zastosowanie? Jakie metody fizjoterapeutyczne pozwalają na uzyskanie najlepszych efektów?

Ważne zmiany w receptach rocznych od 1 lipca 2024. Co warto wiedzieć?

1 lipca 2024 roku weszły w życie zmiany w zakupie leków na receptę roczną wynikające z rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie recept. Co powinni wiedzieć pacjenci wybierający się niedługo do apteki? Wyjaśniamy najważniejsze zmiany w prawie!

Najczęstsze problemy skórne u osób stosujących wyroby stomijne

Do powstania stomii jelitowej dochodzi na skutek wyprowadzenia jelita na zewnątrz jamy brzusznej. U osób ze stomią, czyli u stomików, pojawia się wyższe ryzyko problemów skórnych w okolicy jej wyłonienia. Jakie z nich diagnozowane są najczęściej?

Nowa lista leków refundowanych dla osób z cukrzycą od 1 lipca 2024 - insulina, paski, igły, leki

Nowa lista leków, insuliny, pasków oraz igieł dla diabetyków, zapoznaj się ze zmianami.

Jakie choroby powodują nietrzymanie moczu?

Nietrzymanie moczu, czyli mimowolny wyciek moczu, może być spowodowany różnymi chorobami i stanami. Przyczyny te można ogólnie podzielić na problemy neurologiczne, anatomiczne i ogólnoustrojowe. Sprawdź, jakie dolegliwości mogą spowodować nietrzymanie moczu u kobiet i mężczyzn!

Poprzedni
Następny
Loading...