Fraud Blocker

Lista produktów marki Dailee

Dailee wyroby chłonne dla osób dorosłych

Dailee to innowacyjna marka od belgijskiego producenta Drylock Technologies NV, która oferuje wyroby chłonne dla osób dorosłych zmagających się z nietrzymaniem moczu: pieluchomajtki na rzep, majtki chłonne wciągane, pieluchy anatomiczne, wkłady anatomiczne klejone do bielizny oraz podkłady higieniczne.

Marka dailee posiada 6 głównych serii wyrobów chłonnych: dailee slip (pieluchomajtki), dailee pant (majtki chłonne), dailee comfort (pieluchy anatomiczne), dailee lady i dailee men (wkłady anatomiczne dla kobiet i mężczyzn) oraz dailee bed (podkłady higieniczne).

Co wyróżnia markę dailee na tle konkurencji?

  1. Technologia Magical Tubes znana i sprawdzona w produktach dla dzieci, teraz obecna również w produktach dla dorosłych. Podzielona jest na 3 sekcje przypominające wyglądem rurki (absorpcyjne), które prowadzą ciecz na całej długości produktu, rozszerzając się po bokach, aby jeszcze skuteczniej zatrzymywać przepływ cieczy, co skutkuje mniejszą liczbą wycieków.
  2. System Odor Protection zatrzymuje nieprzyjemne zapachy aż do 12 godzin (gdzie u konkurencji jest to tylko 8 godzin).
  3. Produkty chłonne dailee są wyjątkowo miękksze i przyjemniejsze w dotyku
  4. Wkłady anatomiczne Dailee Premium Men posiadają jako jedyny produkt dostępny na rynku podwójne bariery przeciekowe

Refundacja wyrobów chłonnych marki dailee

Produkty chłonne: pieluchomajtki, majtki chłonne, pieluchy anatomiczne, wkłady anatomiczne i podkłady higieniczne marki dailee są możliwe do zrealizowania w ramach refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia.

Od 1 stycznia 2023 roku wysokość refundacji jest zależna od chłonności produktu (im wyższa chłonność, tym wyższa refundacja), pisaliśmy o tym tutaj: Zmiany w refundacji NFZ na pieluchomajtki od 1 stycznia 2023 roku

Wyroby chłonne dailee refundowane są w wysokości: 0,70 zł za sztukę, 1,19 zł za sztukę lub 1,61 zł za sztukę.

Sortuj według:
Produkty na stronie:
(27)
Dailee Bed Plus podkłady...
Refundacja NFZ

Dailee Bed Plus podkłady chłonne higieniczne na łóżko

48,00 zł

1.60zł / 1 szt.

Dostępność:

Wysyłka w 48h
Dailee Pant Premium Lady...
Refundacja NFZ

Dailee Pant Premium Lady Plus majtki chłonne wciągane dla kobiet

49,05 zł

3.27zł / 1 szt.

Dostępność:

Wysyłka w 72h
Dailee Pant Premium Normal...
Refundacja NFZ

Dailee Pant Premium Normal majtki chłonne dla dorosłych

32,85 zł

2.19zł / 1 szt.

Dostępność:

Wysyłka w 48h

Aktualności

Sensor CGM Simplera i inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen - system Smart MDI

System Smart MDI obejmujący sensor CGM Simplera i inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen.

Nietrzymanie moczu u seniora – co może być powodem i jak je leczyć?

Nietrzymanie moczu u seniorów to częsty problem, który może mieć wpływ na jakość życia starszych osób. Co najczęściej powoduje takie dolegliwości? W jaki sposób im zaradzić?

Mycie i pielęgnacja okolic intymnych u chorego – praktyczny poradnik

Krocze to obszar pomiędzy odbytem a narządami płciowymi. Jego właściwa pielęgnacja pomaga zapobiegać infekcjom, dyskomfortowi i innym problemom zdrowotnym. Jest ona także istotnym aspektem higieny osobistej, zwłaszcza u osób starszych, leżących, niepełnosprawnych i chorych, które mogą mieć ograniczenia w samodzielnym wykonywaniu tych czynności. Wyjaśniamy, jak zadbać o pielęgnację okolic intymnych!

Kręgosłup a oddawanie moczu – co je łączy?

Ciało człowieka to złożony i wzajemnie powiązany system, w którym jeden narząd lub układ mogą wpływać na funkcjonowanie innych. Ta zależność widoczna jest również w związku między zdrowiem kręgosłupa a funkcjonowaniem układu moczowego. Zobacz, jak kręgosłup może wpływać na oddawanie moczu, a układ moczowy na dolegliwości ze strony pleców!

Produkty moczopędne – co działa moczopędnie?

W aptekach, zielarniach, drogeriach, ale także w zwykłych sklepach spożywczych dostępny jest szereg produktów wykazujących działanie moczopędne. Mają one wiele wskazań i można stosować je zarówno profilaktycznie, jak i leczniczo. Jakie zioła, owoce i warzywa wykazują działanie moczopędne?

Poprzedni
Następny
Loading...