Fraud Blocker

Lista produktów marki ABBOTT

Firma Abbott od przeszło 130 lat dostarcza innowacyjne produkty w trosce o dobre zdrowie. Znajdujące się w jej ofercie urządzenia diagnostyczne, medyczne i leki pomagają w codziennym życiu osób z różnymi dolegliwościami. Aktualnie firma obecna jest w przeszło 160 krajach świata – także w Polsce dzięki oddziałowi Abbott Polska.

Firma Abbott od przeszło 130 lat dostarcza innowacyjne produkty w trosce o dobre zdrowie. Znajdujące się w jej ofercie urządzenia diagnostyczne, medyczne i leki pomagają w codziennym życiu osób z różnymi dolegliwościami. Aktualnie firma obecna jest w przeszło 160 krajach świata – także w Polsce dzięki oddziałowi Abbott Polska.

Abbott Diabetes Care – produkty dla diabetyków

Tworzone przez Abbott rozwiązania zmieniają oblicze leczenia cukrzycy. Dzięki linii Abbott Diabetes Care diabetycy mogą łatwiej zadbać o swoje zdrowie i żyć ze swoją chorobą wygodniej.

Linia Abbott Diabetes Care obejmuje nowoczesne produkty wspierające kontrolę glikemii, pozwalające na szybkie prowadzenie pomiarów i jeszcze skuteczniejsze leczenie.

System monitorowania glikemii flash Abbott FreeStyle Libre

Opracowany przez Abbott system monitorowania glikemii flash Abbott FreeStyle Libre składa się z niewielkiego sensora, który automatycznie mierzy stężenie glukozy przez całą dobę, oraz czytnika, który odczytuje wyniki i służy do analizowania pomiarów.

Oferowane przez Abbott produkty dla diabetyków z linii Abbott FreeStyle Libre badają poziomu cukru bez konieczności nakłuwania palców. Ciągły pomiar prowadzony przez dyskretny sensor pozwala na zapisywanie informacji o glikemii zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, dzięki czemu umożliwia śledzenie trendów i tworzenie wykresów i raportów. W efekcie monitorowanie poziomu glukozy staje się znacznie prostsze.

Zamiast czytnika FreeStyle Libre wyniki można odczytywać również za pomocą smartfona z zainstalowaną aplikacją Abbott FreeStyle LibreLink.

Ortomedico.pl – produkty Abbott z refundacją NFZ przez internet

Produkty dla diabetyków Abbott Diabetes Care w sklepie internetowym Ortomedico.pl dostępne są wraz z refundacją NFZ. Aby zrealizować zlecenie na wyroby medyczne przez internet, wystarczy wypisać formularz dostępny w naszym sklepie online.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na produkty dla diabetyków z linii Abbott FreeStyle Libre z refundacją NFZ w internetowym sklepie medycznym Ortomedico.pl!

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Aktualności

Sensor CGM Simplera i inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen - system Smart MDI

System Smart MDI obejmujący sensor CGM Simplera i inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen.

Nietrzymanie moczu u seniora – co może być powodem i jak je leczyć?

Nietrzymanie moczu u seniorów to częsty problem, który może mieć wpływ na jakość życia starszych osób. Co najczęściej powoduje takie dolegliwości? W jaki sposób im zaradzić?

Mycie i pielęgnacja okolic intymnych u chorego – praktyczny poradnik

Krocze to obszar pomiędzy odbytem a narządami płciowymi. Jego właściwa pielęgnacja pomaga zapobiegać infekcjom, dyskomfortowi i innym problemom zdrowotnym. Jest ona także istotnym aspektem higieny osobistej, zwłaszcza u osób starszych, leżących, niepełnosprawnych i chorych, które mogą mieć ograniczenia w samodzielnym wykonywaniu tych czynności. Wyjaśniamy, jak zadbać o pielęgnację okolic intymnych!

Kręgosłup a oddawanie moczu – co je łączy?

Ciało człowieka to złożony i wzajemnie powiązany system, w którym jeden narząd lub układ mogą wpływać na funkcjonowanie innych. Ta zależność widoczna jest również w związku między zdrowiem kręgosłupa a funkcjonowaniem układu moczowego. Zobacz, jak kręgosłup może wpływać na oddawanie moczu, a układ moczowy na dolegliwości ze strony pleców!

Produkty moczopędne – co działa moczopędnie?

W aptekach, zielarniach, drogeriach, ale także w zwykłych sklepach spożywczych dostępny jest szereg produktów wykazujących działanie moczopędne. Mają one wiele wskazań i można stosować je zarówno profilaktycznie, jak i leczniczo. Jakie zioła, owoce i warzywa wykazują działanie moczopędne?

Poprzedni
Następny
Loading...