Fraud Blocker

Lista produktów marki ABBOTT

Firma Abbott od przeszło 130 lat dostarcza innowacyjne produkty w trosce o dobre zdrowie. Znajdujące się w jej ofercie urządzenia diagnostyczne, medyczne i leki pomagają w codziennym życiu osób z różnymi dolegliwościami. Aktualnie firma obecna jest w przeszło 160 krajach świata – także w Polsce dzięki oddziałowi Abbott Polska.

Firma Abbott od przeszło 130 lat dostarcza innowacyjne produkty w trosce o dobre zdrowie. Znajdujące się w jej ofercie urządzenia diagnostyczne, medyczne i leki pomagają w codziennym życiu osób z różnymi dolegliwościami. Aktualnie firma obecna jest w przeszło 160 krajach świata – także w Polsce dzięki oddziałowi Abbott Polska.

Abbott Diabetes Care – produkty dla diabetyków

Tworzone przez Abbott rozwiązania zmieniają oblicze leczenia cukrzycy. Dzięki linii Abbott Diabetes Care diabetycy mogą łatwiej zadbać o swoje zdrowie i żyć ze swoją chorobą wygodniej.

Linia Abbott Diabetes Care obejmuje nowoczesne produkty wspierające kontrolę glikemii, pozwalające na szybkie prowadzenie pomiarów i jeszcze skuteczniejsze leczenie.

System monitorowania glikemii flash Abbott FreeStyle Libre

Opracowany przez Abbott system monitorowania glikemii flash Abbott FreeStyle Libre składa się z niewielkiego sensora, który automatycznie mierzy stężenie glukozy przez całą dobę, oraz czytnika, który odczytuje wyniki i służy do analizowania pomiarów.

Oferowane przez Abbott produkty dla diabetyków z linii Abbott FreeStyle Libre badają poziomu cukru bez konieczności nakłuwania palców. Ciągły pomiar prowadzony przez dyskretny sensor pozwala na zapisywanie informacji o glikemii zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, dzięki czemu umożliwia śledzenie trendów i tworzenie wykresów i raportów. W efekcie monitorowanie poziomu glukozy staje się znacznie prostsze.

Zamiast czytnika FreeStyle Libre wyniki można odczytywać również za pomocą smartfona z zainstalowaną aplikacją Abbott FreeStyle LibreLink.

Ortomedico.pl – produkty Abbott z refundacją NFZ przez internet

Produkty dla diabetyków Abbott Diabetes Care w sklepie internetowym Ortomedico.pl dostępne są wraz z refundacją NFZ. Aby zrealizować zlecenie na wyroby medyczne przez internet, wystarczy wypisać formularz dostępny w naszym sklepie online.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na produkty dla diabetyków z linii Abbott FreeStyle Libre z refundacją NFZ w internetowym sklepie medycznym Ortomedico.pl!

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Aktualności

Jak dbać o skórę przy używaniu wyrobów chłonnych?

Osoby z nietrzymaniem moczu (inkontynencją) korzystające z wyrobów chłonnych, takich jak pieluchomajtki, majtki chłonne albo wkłady anatomiczne, narażone są w wyższym stopniu na podrażnienia okolic intymnych. Właśnie dlatego duże znaczenie ma wtedy ich odpowiednia pielęgnacja. Jak dbać o skórę przy używaniu wyrobów chłonnych?

Nietrzymanie moczu: najczęstsze mity i fakty

Popuszczanie, nietrzymanie moczu, czyli inkontynencja jest dolegliwością, o której nadal nie rozmawia się otwarcie. Właśnie dlatego narosło wokół niej wiele mitów, które powodują, że jest ona źle rozumiana przez niektóre osoby. Jakie są najczęstsze mity i fakty dotyczące inkontynencji?

Jak radzić sobie z cukrzycą podczas upałów?

Osoby chorujące na cukrzycę mogą mieć większe problemy z utrzymaniem prawidłowego poziomu cukru we krwi w trakcie upalnych dni. Dlaczego wysokie temperatury są niebezpieczne dla diabetyków? W jaki sposób należy wtedy postępować, by uniknąć nasilenia problemów zdrowotnych?

Przeciekanie pampersów w nocy – jak temu zapobiegać?

Przeciekanie pieluch w nocy jest często pojawiającym się problemem u osób leżących, wymagających stałej opieki. W jaki sposób można mu zapobiegać?

Bezterminowe orzeczenia o niepełnosprawności – jak przebiegają prace nad ich wprowadzeniem?

Resort Rodziny i Polityki Społecznej 13 kwietnia otrzymał listę schorzeń, które uprawniają do wydania bezterminowego orzeczenia o niepełnosprawności. Została ona przygotowana przez powołany do tego celu zespół ekspertów.

Poprzedni
Następny
Loading...