Fraud Blocker

Lista produktów marki ABBOTT

Firma Abbott od przeszło 130 lat dostarcza innowacyjne produkty w trosce o dobre zdrowie. Znajdujące się w jej ofercie urządzenia diagnostyczne, medyczne i leki pomagają w codziennym życiu osób z różnymi dolegliwościami. Aktualnie firma obecna jest w przeszło 160 krajach świata – także w Polsce dzięki oddziałowi Abbott Polska.

Firma Abbott od przeszło 130 lat dostarcza innowacyjne produkty w trosce o dobre zdrowie. Znajdujące się w jej ofercie urządzenia diagnostyczne, medyczne i leki pomagają w codziennym życiu osób z różnymi dolegliwościami. Aktualnie firma obecna jest w przeszło 160 krajach świata – także w Polsce dzięki oddziałowi Abbott Polska.

Abbott Diabetes Care – produkty dla diabetyków

Tworzone przez Abbott rozwiązania zmieniają oblicze leczenia cukrzycy. Dzięki linii Abbott Diabetes Care diabetycy mogą łatwiej zadbać o swoje zdrowie i żyć ze swoją chorobą wygodniej.

Linia Abbott Diabetes Care obejmuje nowoczesne produkty wspierające kontrolę glikemii, pozwalające na szybkie prowadzenie pomiarów i jeszcze skuteczniejsze leczenie.

System monitorowania glikemii flash Abbott FreeStyle Libre

Opracowany przez Abbott system monitorowania glikemii flash Abbott FreeStyle Libre składa się z niewielkiego sensora, który automatycznie mierzy stężenie glukozy przez całą dobę, oraz czytnika, który odczytuje wyniki i służy do analizowania pomiarów.

Oferowane przez Abbott produkty dla diabetyków z linii Abbott FreeStyle Libre badają poziomu cukru bez konieczności nakłuwania palców. Ciągły pomiar prowadzony przez dyskretny sensor pozwala na zapisywanie informacji o glikemii zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, dzięki czemu umożliwia śledzenie trendów i tworzenie wykresów i raportów. W efekcie monitorowanie poziomu glukozy staje się znacznie prostsze.

Zamiast czytnika FreeStyle Libre wyniki można odczytywać również za pomocą smartfona z zainstalowaną aplikacją Abbott FreeStyle LibreLink.

Ortomedico.pl – produkty Abbott z refundacją NFZ przez internet

Produkty dla diabetyków Abbott Diabetes Care w sklepie internetowym Ortomedico.pl dostępne są wraz z refundacją NFZ. Aby zrealizować zlecenie na wyroby medyczne przez internet, wystarczy wypisać formularz dostępny w naszym sklepie online.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na produkty dla diabetyków z linii Abbott FreeStyle Libre z refundacją NFZ w internetowym sklepie medycznym Ortomedico.pl!

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Aktualności

Dyskretne wyroby chłonne – co wybrać i jak je nosić, by były niewidoczne?

Na rynku dostępnych jest wiele wyrobów chłonnych, a wybór odpowiedniego i nauczenie się, jak nosić go dyskretnie, jest bardzo istotny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zobacz, jak wybrać i jak nosić dyskretnie wyroby chłonne na nietrzymanie moczu!

Jak radzić sobie z nietrzymaniem moczu w podróży?

Masz problemy z nietrzymaniem moczu i wkrótce czeka Cię dłuższa podróż? Dla wielu osób z inkontynencją może być to bardzo stresująca sytuacja. Na szczęście, istnieje szereg sposobów, by zadbać o swój komfort nawet podczas długich lotów lub jazdy samochodem. Zobacz, w jaki sposób przygotować się do podróży, aby przebiegła bez problemów!

Zespół stresu opiekuna – na czym polega, jak mu zapobiegać i postępować?

Opiekunowie innych osób każdego dnia muszą radzić sobie z wieloma problemami – nie tylko dotykającymi ich podopiecznych, ale również ich samych. Jednym z nich jest zespół stresu opiekuna. Czym on dokładnie jest?

Jak uzyskać nowe świadczenie wspierające? Czy wkrótce wyniesie do 10 tys. zł?

Świadczenie wspierające jest nowym świadczeniem pieniężnym przeznaczonym dla osób z niepełnosprawnościami, które ukończyły 18. rok życia. Ile wynosi pomoc? Kto może się o nią ubiegać?

Wysiłkowe nietrzymanie moczu – co to? Przyczyny, objawy i leczenie

Wysiłkowe nietrzymanie moczu jest najczęściej diagnozowaną formą inkontynencji, czyli mimowolnego oddawania moczu. Co dokładnie oznacza ta dolegliwość? Jakie są jej przyczyny? Jak ją rozpoznać i leczyć?

Poprzedni
Następny
Loading...