Fraud Blocker

Lista produktów marki Premio Natura

Dziecięce pieluchomajtki Premio Natura są produktami medycznymi, które podlegają refundacji. Każdy rozmiar, który oferuje ten producent, można zakupić korzystając z refundacji - jeśli posiada się odpowiednie zlecenie w tym zakresie.
Dziecięce pieluchomajtki Premio Natura są produktami medycznymi, które podlegają refundacji. Każdy rozmiar, który oferuje ten producent, można zakupić korzystając z refundacji - jeśli posiada się odpowiednie zlecenie w tym zakresie.

Pieluchomajtki Premio Natura refundacja NFZ

Dziecięce pieluchomajtki podlegają refundacji w oparciu o ustawę "za życiem". Takie uprawnienia nadawane są osobom poniżej 18 roku życia, u których występują potwierdzone badaniem lekarskim rozmaite formy upośledzenia (który mogły powstać zarówno w życiu płodowym, jak i będące następstwem komplikacji porodowych).

Zlecenie refundacyjne, tak jak w każdym innym przypadku, wystawia uprawniony do tego lekarz. W tym przypadku, w przeciwieństwie do refundacji dla dorosłych, osoba wystawiająca zlecenie może zdecydować o ewentualnym powiększeniu refundacji.

Pieluchomajtki dla dzieci Premio Natura - jakość i bezpieczeństwo

Oferujemy Państwu wysokiej jakości pieluchomajtki w różnych rozmiarach. Ten włoski producent tworzy swoje środki higieniczne wyłącznie z najlepszych, oddychających materiałów. Są one w pełni bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka, a przy tym bardzo chłonne.

Stosowane w odpowiedni sposób (to jest zmieniane według potrzeb), nie powodują odparzeń skóry, a także pozwalają jej oddychać. Specjalna powłoka zatrzymująca płyny i zanieczyszczenia pozwala dziecku zachować komfort, dając poczucie suchej skóry mimo mokrych pieluchomajtek.

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu, produkt powstał przy zastosowaniu specjalistycznej włókniny hipoalergicznej, która nie tylko minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii, ale również wpływa pozytywnie na ogólny stan skóry pod pieluszką.

Dla mniejszych i większych dzieci

Pieluchomajtki dla dzieci Gaspar występują w kilku rozmiarach, pozwalających na dopasowanie produktu do potrzeb. Dostępne są nawet w rozmiarze dla noworodków między 2 a 6 kg. Produkt jest wyjątkowo chłonny, dzięki czemu może być stosowany nawet na noc - bez przeciekania.

Wszystkie modele wyposażono w specjalne falbanki, które zapobiegają przeciekaniu nawet przy bardzo ruchliwych maluchach. Dzięki innowacyjnemu, ergonomicznemu kształtowi, pieluchomajtki zapewniają pełny zakres ruchowy dziecku, co może mieć szczególne znaczenie dla tych maluchów, które uczęszczają na zajęcia rehabilitacyjne lub ćwiczą w domu pod okiem rodziców.

Warto również wspomnieć, że produkt powstał w 100% z materiałów bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Przyjemny nadruk pozwala zapewnić dziecku atrakcję w trakcie przewijania. Zastosowanie ściągacza taliowego sprawia, że możliwe jest dopasowanie pieluchomajtek zarówno do nieco większych, jak i drobniejszych dzieci.

Sortuj według:
(4)

Aktualności

Jak dbać o skórę przy używaniu wyrobów chłonnych?

Osoby z nietrzymaniem moczu (inkontynencją) korzystające z wyrobów chłonnych, takich jak pieluchomajtki, majtki chłonne albo wkłady anatomiczne, narażone są w wyższym stopniu na podrażnienia okolic intymnych. Właśnie dlatego duże znaczenie ma wtedy ich odpowiednia pielęgnacja. Jak dbać o skórę przy używaniu wyrobów chłonnych?

Nietrzymanie moczu: najczęstsze mity i fakty

Popuszczanie, nietrzymanie moczu, czyli inkontynencja jest dolegliwością, o której nadal nie rozmawia się otwarcie. Właśnie dlatego narosło wokół niej wiele mitów, które powodują, że jest ona źle rozumiana przez niektóre osoby. Jakie są najczęstsze mity i fakty dotyczące inkontynencji?

Jak radzić sobie z cukrzycą podczas upałów?

Osoby chorujące na cukrzycę mogą mieć większe problemy z utrzymaniem prawidłowego poziomu cukru we krwi w trakcie upalnych dni. Dlaczego wysokie temperatury są niebezpieczne dla diabetyków? W jaki sposób należy wtedy postępować, by uniknąć nasilenia problemów zdrowotnych?

Przeciekanie pampersów w nocy – jak temu zapobiegać?

Przeciekanie pieluch w nocy jest często pojawiającym się problemem u osób leżących, wymagających stałej opieki. W jaki sposób można mu zapobiegać?

Bezterminowe orzeczenia o niepełnosprawności – jak przebiegają prace nad ich wprowadzeniem?

Resort Rodziny i Polityki Społecznej 13 kwietnia otrzymał listę schorzeń, które uprawniają do wydania bezterminowego orzeczenia o niepełnosprawności. Została ona przygotowana przez powołany do tego celu zespół ekspertów.

Poprzedni
Następny
Loading...