Fraud Blocker

Lista produktów marki Premio Natura

Dziecięce pieluchomajtki Premio Natura są produktami medycznymi, które podlegają refundacji. Każdy rozmiar, który oferuje ten producent, można zakupić korzystając z refundacji - jeśli posiada się odpowiednie zlecenie w tym zakresie.
Dziecięce pieluchomajtki Premio Natura są produktami medycznymi, które podlegają refundacji. Każdy rozmiar, który oferuje ten producent, można zakupić korzystając z refundacji - jeśli posiada się odpowiednie zlecenie w tym zakresie.

Pieluchomajtki Premio Natura refundacja NFZ

Dziecięce pieluchomajtki podlegają refundacji w oparciu o ustawę "za życiem". Takie uprawnienia nadawane są osobom poniżej 18 roku życia, u których występują potwierdzone badaniem lekarskim rozmaite formy upośledzenia (który mogły powstać zarówno w życiu płodowym, jak i będące następstwem komplikacji porodowych).

Zlecenie refundacyjne, tak jak w każdym innym przypadku, wystawia uprawniony do tego lekarz. W tym przypadku, w przeciwieństwie do refundacji dla dorosłych, osoba wystawiająca zlecenie może zdecydować o ewentualnym powiększeniu refundacji.

Pieluchomajtki dla dzieci Premio Natura - jakość i bezpieczeństwo

Oferujemy Państwu wysokiej jakości pieluchomajtki w różnych rozmiarach. Ten włoski producent tworzy swoje środki higieniczne wyłącznie z najlepszych, oddychających materiałów. Są one w pełni bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka, a przy tym bardzo chłonne.

Stosowane w odpowiedni sposób (to jest zmieniane według potrzeb), nie powodują odparzeń skóry, a także pozwalają jej oddychać. Specjalna powłoka zatrzymująca płyny i zanieczyszczenia pozwala dziecku zachować komfort, dając poczucie suchej skóry mimo mokrych pieluchomajtek.

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu, produkt powstał przy zastosowaniu specjalistycznej włókniny hipoalergicznej, która nie tylko minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii, ale również wpływa pozytywnie na ogólny stan skóry pod pieluszką.

Dla mniejszych i większych dzieci

Pieluchomajtki dla dzieci Gaspar występują w kilku rozmiarach, pozwalających na dopasowanie produktu do potrzeb. Dostępne są nawet w rozmiarze dla noworodków między 2 a 6 kg. Produkt jest wyjątkowo chłonny, dzięki czemu może być stosowany nawet na noc - bez przeciekania.

Wszystkie modele wyposażono w specjalne falbanki, które zapobiegają przeciekaniu nawet przy bardzo ruchliwych maluchach. Dzięki innowacyjnemu, ergonomicznemu kształtowi, pieluchomajtki zapewniają pełny zakres ruchowy dziecku, co może mieć szczególne znaczenie dla tych maluchów, które uczęszczają na zajęcia rehabilitacyjne lub ćwiczą w domu pod okiem rodziców.

Warto również wspomnieć, że produkt powstał w 100% z materiałów bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Przyjemny nadruk pozwala zapewnić dziecku atrakcję w trakcie przewijania. Zastosowanie ściągacza taliowego sprawia, że możliwe jest dopasowanie pieluchomajtek zarówno do nieco większych, jak i drobniejszych dzieci.

Sortuj według:
(4)

Aktualności

Dyskretne wyroby chłonne – co wybrać i jak je nosić, by były niewidoczne?

Na rynku dostępnych jest wiele wyrobów chłonnych, a wybór odpowiedniego i nauczenie się, jak nosić go dyskretnie, jest bardzo istotny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zobacz, jak wybrać i jak nosić dyskretnie wyroby chłonne na nietrzymanie moczu!

Jak radzić sobie z nietrzymaniem moczu w podróży?

Masz problemy z nietrzymaniem moczu i wkrótce czeka Cię dłuższa podróż? Dla wielu osób z inkontynencją może być to bardzo stresująca sytuacja. Na szczęście, istnieje szereg sposobów, by zadbać o swój komfort nawet podczas długich lotów lub jazdy samochodem. Zobacz, w jaki sposób przygotować się do podróży, aby przebiegła bez problemów!

Zespół stresu opiekuna – na czym polega, jak mu zapobiegać i postępować?

Opiekunowie innych osób każdego dnia muszą radzić sobie z wieloma problemami – nie tylko dotykającymi ich podopiecznych, ale również ich samych. Jednym z nich jest zespół stresu opiekuna. Czym on dokładnie jest?

Jak uzyskać nowe świadczenie wspierające? Czy wkrótce wyniesie do 10 tys. zł?

Świadczenie wspierające jest nowym świadczeniem pieniężnym przeznaczonym dla osób z niepełnosprawnościami, które ukończyły 18. rok życia. Ile wynosi pomoc? Kto może się o nią ubiegać?

Wysiłkowe nietrzymanie moczu – co to? Przyczyny, objawy i leczenie

Wysiłkowe nietrzymanie moczu jest najczęściej diagnozowaną formą inkontynencji, czyli mimowolnego oddawania moczu. Co dokładnie oznacza ta dolegliwość? Jakie są jej przyczyny? Jak ją rozpoznać i leczyć?

Poprzedni
Następny
Loading...