darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Pieluchomajtki i majtki chłonne Abena

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Firma Abena już od ponad dekady dostarcza nowoczesne wyroby wspierające chorych z inkontynencją. Niezawodne wkładki, majtki chłonne oraz pieluchomajtki Abena są sprawdzoną propozycją dla osób doświadczających małych, średnich i ciężkich problemów z nietrzymaniem moczu. Wyroby Abena spełniają normy ISO 14001, a także uzyskały certyfikat Astma Allergi Danmark jako produkt hipoalergiczny i Skandynawski Znak Ekologiczny, co stanowi potwierdzenie ich najlepszej jakości i bezpieczeństwa. Zachęcamy do zakupu produktów Abena w naszym sklepie internetowym!

Abena – niezawodne majtki, pieluchomajtki i inne wyroby chłonne

W ofercie firmy Abena można znaleźć pełną gamę produktów skierowanych do osób z nietrzymaniem moczu oraz kału, by zapewnić pełen komfort w każdej sytuacji. To wyroby projektowane z myślą o osobach aktywnych i unieruchomionych, dorosłych, dzieciach i młodzieży, kobietach i mężczyznach, z różnymi stopniami inkontynencji oraz o różnych sylwetkach, by zapewnić idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Asortyment Abena to między innymi:

– wkładki dla mężczyzn i kobiet – nowoczesne wkładki chłonne zapewniające maksymalną suchość i pewność w przypadku małego i średniego nietrzymania moczu
majtki chłonne – wyróżniające się anatomiczną budową majtki chłonne Abena są doskonałym wyborem dla chorych z różnymi stopniami inkontynencji, by zapewnić elastyczne dopasowanie także przy pełnej aktywności
pieluchomajtki – wygodne w użyciu pieluchomajtki Abena stanowią odpowiedź na potrzeby osób ze średnim i ciężkim nietrzymaniem moczu i stolca, firma oferuje także pieluchy anatomiczne do użytku z majtkami elastycznymi
– produkty dla dzieci i młodzieży – specjalne pieluchomajtki Abena stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach
– ochrona łóżka – wybór podkładów chłonnych, prześcieradeł, nakładek, by zapewnić skuteczną ochronę łóżka chorego przed zabrudzeniem

Wyroby chłonne Abena projektowane są po to, by codziennie wspomagać chorych i ich opiekunów – nawet w najtrudniejszych przypadkach. Wyróżniają się anatomiczną budową oraz zaawansowanymi systemami wspomagającymi absorpcję, by zagwarantować maksymalną szczelność, na której można polegać w każdej sytuacji. Delikatne i przyjazne dla skóry materiały zmniejszają ryzyko pojawienia się zapalenia skóry zawiązanego z inkontynencją (IAD). Atrakcyjna cena rozmiary w wielu wariantach powodują, że to częsty zakup wśród chorych i ich opiekunów.

Majtki chłonne i pieluchomajtki Abena – realizacja wniosków NFZ przez internet

Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych klientów, w sklepie Ortomedico wprowadziliśmy możliwość zakupu refundowanych wyrobów chłonnych przez internet.

Aby złożyć zamówienie, wystarczy wypełnić dostępny na naszej stronie formularz. Należy podać w nim kod refundacji, dodatkowe informacje, a następnie wybrać refundowane produkty, na przykład pieluchomajtki Abena. Po złożeniu zamówienia skompletujemy je i przekażemy do wysyłki bezpośrednio pod adres kupującego.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na podkłady, pieluchomajtki oraz majtki chłonne Abena w naszym sklepie internetowym!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ