darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Sensory

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wybierz nowoczesne sensory do CGM – ciągłego monitorowania glikemii w sklepie internetowym Ortomedico! Oferujemy sensory od sprawdzonych marek jak Medtronic oraz Freestyle Libre, które zapewniają maksymalną wygodę stosowania oraz precyzję w monitorowaniu poziomu glukozy. U nas możesz zakupić je również z refundacją NFZ!

Ortomedico – nowoczesne sensory dla diabetyków

Sensory są rodzajem produktów stosowanych w systemach do CGM, czyli do ciągłego monitorowania glikemii, które współpracują z pompami insulinowymi. Za ich pomocą można łatwo sprawdzać poziom cukru – glukozy w płynie śródtkankowym, dlatego nie wymagają one częstego nakłuwania palców, by wykonać pomiary.

Zastosowanie sensorów jest rekomendowane przede wszystkim dla osób z cukrzycą typu I, ale również mogą korzystać z nich inne osoby, które chorują na cukrzycę.

Sensor współpracujący z transmiterem – nadajnikiem pozwala na łatwe i szybkie przekazywanie pobranych informacji do pompy insulinowej oraz do współpracującej z danym systemem aplikacji mobilnej, co znacznie ułatwia kontrolowanie poziomu glikemii oraz pozwala na szybką reakcję na trendy wzrostowe i spadkowe. Informacje z sensora zapisywane są również w bazie, co umożliwia podgląd danych historycznych.

Zamów sensory Medtronic oraz Freestyle Libre w sklepie Ortomedico!

Naszym klientom oferujemy nowoczesne sensory przeznaczone do stosowania z różnymi modelami pomp insulinowych od Medtronic oraz Freestyle Libre. Umożliwiamy również zrealizowanie zlecenia na wyroby medyczne z refundacją NFZ przez internet!

Zakupisz u nas sensory oraz inne elementy systemów do monitorowania glikemii z wygodną i szybką, a także darmową dostawą bezpośrednio na swój adres w całej Polsce.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z dostępnymi sensorami do CGM w naszym asortymencie i zapraszamy do zakupu online w sklepie Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ