darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Pierścienie

Pierścienie i półpierścienie do stomii przeznaczone są dla osób borykających się z problemem nieprawidłowego przylegania płytek stomijnych do skóry. W naszej ofercie znajduje się gama produktów, dzięki którym można uszczelnić płytkę lub worek z wbudowaną płytką. Sprawdź asortyment pierścieni i półpierścieni do stomii w sklepie Ortomedico i złóż swoje zamówienie!

Ortomedico – pierścienie i półpierścienie uszczelniające, gojące i ochronne

Półpierścień i pierścień uszczelniający do stomii pozwala na podniesienie poziomu szczelności płytek lub worków stomijnych. Dodatkowo wykazuje właściwości gojące, kojące i zmiękczające, dzięki czemu zabezpiecza skórę wokół stomii i ułatwia gojenie podrażnień.

Wyroby te rekomendowane są dla osób z urostomią i ileostomią, a także kolostomią. Pozwalają na łatwiejsze uszczelnienie sprzętu stomijnego, szczególnie w przypadku fałd, zagłębień czy blizn, co zwiększa ryzyko pojawienia się przecieków i stanowi zagrożenie dla skóry.

Pierścienie i półpierścienie uszczelniające wyprodukowane są z materiałów hydrokoloidowych, które są elastyczne i dobrze dopasowują się nawet do nierównej skóry, zmniejszając ryzyko przecieków. Dzięki temu mogą one służyć zamiast pasty uszczelniającej.

Za pomocą pierścieni można zabezpieczyć skórę wokół stomii. Z kolei półpierścienie do stomii to najlepszy wybór, gdy konieczne jest dodatkowe uszczelnienie tylko w jednym miejscu. Dzięki swojej budowie są również łatwe do naklejenia w różnych pozycjach, a w razie potrzeby można zastosować kilka z nich.

Stosowanie pierścieni i półpierścieni do stomii jest bardzo wygodne. Dzięki warstwie samoprzylepnej wystarczy nakleić je w odpowiednim miejscu. Jednocześnie łatwo odklejają się od skóry i nie pozostawiają na niej zabrudzeń.

Wyroby te mogą być również używane do drenaży chirurgicznych, drenów oraz do cewników, aby podnieść ich szczelność.

Zamów pierścienie i półpierścienie do stomii w sklepie Ortomedico!

W sklepie Ortomedico dostępne są pierścienie i półpierścienie do stomii w wielu wariantach, dzięki czemu każdy użytkownik może dobrać odpowiednie produkty do własnych potrzeb. Oferujemy je w różnych formach, wielkościach i wysokościach.

W Ortomedico można również zrealizować zlecenie na sprzęt stomijny z refundacją NFZ przez internet. Aby zrealizować wniosek, wystarczy wypełnić umieszczony na naszej witrynie formularz. Zapewniamy wygodną i szybką dostawę bezpośrednio do naszych klientów na obszarze całego kraju.

Zachęcamy do zakupu pierścieni i półpierścieni do stomii oraz innego sprzętu dla stomików w sklepie internetowym Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ