darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Płytki

Płytka stomijna umieszczana jest na skórze wokół stomii, aby uzyskać ochronę przed wypływem wydzielin i łatwo zamocować worek stomijny. W sklepie internetowym Ortomedico oferujemy szeroką gamę płytek stomijnych od najlepszych marek, w tym Alterna, Dansac, ConvaTec, SenSura. Umożliwiamy zakup sprzętu stomijnego z refundacją NFZ przez internet!

Ortomedico – płytki stomijne w najszerszym wyborze

Sklep Ortomedico oferuje płytki stomijne od uznanych producentów sprzętu stomijnego. Prezentujemy płytki przeznaczone do kolostomii, ileostomii oraz do urostomii w zróżnicowanych wariantach i rozmiarach do wyboru. W naszym asortymencie znalazły się również pediatryczne płytki stomijne dla dzieci.

Płytki stomijne używane są jako element dwuczęściowych systemów stomijnych. Łączone są z workiem i mocowane za pomocą pierścienia. Dzięki nim można wymieniać worki stomijne bez konieczności jednoczesnej wymiany płytki.

Nowoczesne płytki produkowane są z plastycznych materiałów, dzięki czemu łatwo dopasowują się do rozmiaru oraz do kształtu stomii. W ten sposób umożliwiają uzyskanie maksymalnego poziomu szczelności i zapobiegają przedostawaniu się płynów na zewnątrz. Płytki wykończone są materiałem samoprzylepnym, który może również posiadać właściwości ochronne i gojące, na przykład za sprawą dodatku miodu Manuka.

Zamów płytki stomijne z refundacją NFZ w sklepie Ortomedico!

W sklepie internetowym Ortomedico można zamówić płytki stomijne z szybką i wygodną dostawą bezpośrednio do domu.

Realizujemy również zamówienia w ramach zleceń NFZ na zaopatrzenie medyczne. Wystarczy tylko wypisać udostępniony na naszej stronie formularz i podać w nim dane zlecenia, swój numer PESEL i numer telefonu.

Zachęcamy do zakupienia płytek stomijnych oraz pozostałego sprzętu dla stomików z refundacją NFZ online w sklepie Ortomedico!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ