darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Silesse teraz jako Esenta w nowym opakowaniu

Spray ochronny do skóry Silesse został zastąpiony nową serią produktów z linii Esenta. Produkty Esenta powstały na bazie silikonów, są nieszczypiące i nie zawierają alkoholu, a dodatkowo zapewniają dyskrecję i współgrają z produktami do codziennej pielęgnacji. Są niezbędne w codziennym życiu osób ze stomią.

Esenta do ochrony skóry w formie sprayu lub chusteczek

Poprzednia linia Silesse była dostępna tylko w formie sprayu – produkty Esenta zostały wzbogacone również o wersję w chusteczkach.

Chusteczki i spray Esenta do ochrony skóry tworzą na skórze oddychającą powłokę, która chroni skórę do 72 godzin. Zmniejszają ryzyko uszkodzenia i podrażnienia skóry, które może być spowodowane drażniącym działaniem treści jelitowej lub moczu. Są bezpieczne dla Twojej skóry nawet przy częstym stosowaniu.

Ze względu na rozmiar, chusteczki Esenta są wygodnym rozwiązaniem z dala od domu lub podczas podróży.

Pamiętaj, że stosując produkty do usuwania przylepca zapobiegasz powstawaniu mechanicznych uszkodzeń skóry, które mogą być spowodowane częstym odklejaniem sprzętu stomijnego.

Czy zmiana opakowania Silesse wpłynęła na właściwości produktów Esenta?

Produkty linii Esenta zostały stworzone tak, aby były bardziej wydajne niż Silesse. Oznacza to, że aby uzyskać takie efekty jak przy Silesse zużyjesz o wiele mniej produktu Esenta. Dzięki ulepszonemu składowi produktu Esenta będzie działał jeszcze mocnej i lepiej, co znacznie zwiększy ochronę.

Nowocześniejsza wersja opakowań nadal zachowana jest w kolorystyce poprzedniej linii Silesse, czyli w kolorze niebieskim. Dzięki zachowaniu kolorów klientowi będzie łatwiej odnaleźć się w nowej szacie graficznej.

Poza większą wydajnością, składem oraz nowej wersji w chusteczkach tak naprawdę Esenta niczym nie zmienia swoich właściwości w stosunku do swojego poprzednika Silesse.

                                                    Wypróbuj sam :

a) Silesse jako Esenta

b) Niltac jako Esenta

Treści zawarte w serwisie ortomedico.pl mają wyłącznie cel informacyjny, edukacyjny. Nie zastępują one konsultacji użytkownika z lekarzem. Każdą kwestię opisaną w naszym serwisie należy skonsultować z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ