darmowa dostawa | szybka realizacja | bezpłatna pomoc

Uwaga! Z uwagi na prace serwisowe, mogą wystąpić problemy z wyliczeniem refundacji. W razie problemów zachęcamy do składania zamówień telefonicznych. Za utrudnienia przepraszamy. Robimy wszystko, aby udoskonalić proces realizacji zleceń NFZ.

nfz

Realizacja zleceń za marzec możliwa tylko do 31.03.2021, 23:59

info@ortomedico.pl

Kołnierze

Wielu stomików boryka się z problemem podrażnionej skóry wokół stomii spowodowanej przez wyciekające z niej płyny. Aby temu zapobiegać, warto sięgnąć po kołnierze uszczelniająco-gojące, dzięki którym stomia będzie szczelna. W sklepie Ortomedico oferujemy kołnierze w formie pierścieni i półpierścieni. Różne warianty pozwalają na indywidualny dobór najlepszych wyrobów!

Ortomedico – pierścienie i półpierścienie do stomii

Podciekająca stomia może powodować zaczerwienienie, pieczenie i stany zapalne skóry. Dla optymalnego dopasowania warto wtedy wykorzystać kołnierze umieszczane pomiędzy stomią a płytką stomijną lub przy przylepcu worka stomijnego. Można stosować je z każdym rodzajem worka z kolostomią, ileostomią oraz z urostomią.

Kołnierze oferowane są jako pierścienie i półpierścienie w różnych wielkościach. Wykonane są z materiałów hydrokoloidowych, które są plastyczne, wodoodporne i łatwe do usunięcia. Zapewniają przy tym wygodne dopasowanie do ciała, pełen komfort poruszania się i nie ograniczają aktywności.

Po kołnierze do stomii warto sięgnąć poniższych przypadkach:
– Nierówna skóra – kołnierz pozwala wtedy na uzyskanie maksymalnej szczelności.
– Podrażnienia skórne – zastosowanie dopasowanych pierścieni i półpierścieni pozwala na zredukowanie podrażnień, wspiera regenerację i chroni skórę.
– Uprawianie sportów – wodoodporne kołnierze umożliwiają pływanie i uprawianie innych sportów wodnych.

Ponadto półpierścienie i pierścienie do stomii mogą być też używane u osób mających cewniki, dreny, drenaże chirurgiczne, przetoki.

Zamów kołnierze uszczelniająco-gojące do stomii w sklepie Ortomedico!

W sklepie internetowym Ortomedico oferujemy wysokiej jakości kołnierze uszczelniające do stomii w formie pierścieni i półpierścieni.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty, aby dobrać optymalny rodzaj wyrobu i zamówić go z szybką dostawą na terenie całego kraju!

Realizacja zleceń NFZ

- - -
Numer zlecenia NFZ
Numer PESEL, 11 znaków
Numer telefonu, 9 znaków

Telefoniczna realizacja zlecenia NFZ